Elche – Villarreal 0:1 (kon.) | Getafe – Girona 4:1 (kon.) | Levante – Huelva 4:0 (kon.)
Osasuna – Malaga 1:1 (kon.) | Barcelona – Cartagena 3:0 (kon.) | Granada – Alcorcon 0:3 (4:5 po pen.)
koniec po penal. (4:5)
Granada CF
0:3 (0:1)
AD Alcorcon
cz Utorok 17.12.2013, 22:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španielsky pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

Dnešní odveta má jasného favorita. Prvoligová Granada by měla potvrdit roli favorita a potvrdit výhru 2:0 z prvního utkání, kterou dvěma góly zařídil Odion Ighalo. Druholigový Alcorcón je aktuálně ve druhé polovině ligové tabulky, na čtrnáctém místě z dvaadvaceti týmů a že zrovna neprožívá zdařilé období, dokazuje i poslední ligová porážka, kterou utrpěl na svém hřišti s Hérculesem.

Vítejte u onlajn přenosu odvetného utkání čtvrtého kola španělského Copa del Rey, v němž domácí prvoligová Granada FC přivítá druholigový AD Alcorcón. Zápas se odehraje na Estadio Nuevo Los Cármenes v Granadě.

Granada: Karnezis – Diakhaté, Nyom, Murillo, Coeff, Buonanotte, Benítez, Pereira, Recio, Fatau, Ighalo
    Náhradníci: Yebda, Roberto, Angulo, Iturra, Piti, Riki, Foulquier

AD Alcorcón: Giménez – Nagore, Vardés, Camille, Chema, Sanz, A. Martínez, Pacheco, Juli, Jony, Tamayo
    Náhradníci: Javito, Á. Sánchez, Tito, Quini, Mikel, Babin

Rozhodčí: Prieto – Mateo, García.

Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Utkání začne s mírným zpožděním.

1

2
    Domácí postupují po levé straně, ale celou akci zastavuje odpískaný ofsajd.

2
    Míč vykopává Giménez až ke svému protějšku v brance Granady.

3
    Buonanotte přenechává autové vhazování Nyomovi.

3
    K pokutovému území soupeře se Granada ale nedostala.

5
    Hosté na polovině soupeře.

7
    Registrujeme první střelecký pokus Alcorcónu, z levé strany pálí A. Martínez, ale pouze vysoko nad branku.

8
    Domácí vhazují na své polovině, zatím sledujeme vyrovnaný zápas.

9
    Dlouhý nákop obrana Granady směřuje pouze k soupeři.

10
    M. Fatau faulován v blízkosti středového kruhu, domácí mají míč.

11
    Střela Ighala nepřesná, míč letí vysoko nad branku, Giménez může vykopávat.

12
    Ovšem míč se bleskově vrací a Recio pálí z levé strany, z hranice šestnáctky, ale těsně netrefuje branku!

13
    Karnezis vykopává, ovšem míč končí v autu, ještě na polovině Granady.

14
    Dobrá obranná práce Juliho, není to roh, pouze odkop od branky Alcorcónu.

15
    Dlouhý nákop hostů, ale nepřesný.

15
    Přesto sudí přerušuje hru a vrací ho zpět hostům, kterým ale dlouho na kopačkách nevydržel.

17
    Nepříjemné zranění jednoho z hostujících hráčů ve středu hřiště.

18
    Dle zákroku lékařů Alcorcónu to byla pravděpodobně křeč, postiženým Juli.

19
    Pacheco rozehrává volný kop na polovině soupeře, ale pouze k soupeři.

20
    Hosté napadají rozehrávku a Diakhaté raději v nouzi odehrává až ke Karnezisovi.

21
    Ten také v nouzi odkopává pouze do autu.

22
    Výtečný obranný skluz Nyoma na pravém křídle.

24
    Granada má k dispozici volný kop na polovině soupeře.

25
    Ale nic z toho není, dobrá obranná činnost hostů.

25
    První rohový kop utkání! Z levé strany rozehrají domácí fotbalisté.

26
    Nepřesný centr na hranici vápna a obrana Alcorcónu vystoupila, čímž vytlačila soupeře z vlastní šestnáctky.

27
    Jesús Tamayo neprošel na levé straně přes skvěle bránícího Nyoma.

28
    Karnezis se zapojil do rozehrávky domácího týmu.

29
    Diakhaté v nouzi odehrává pouze do autu, hosté vhazují na polovině Granady.

30
    Argentinec Buonanotte donutil hosty k chybě a míč získávají domácí.

31
    Je za námi první půl hodina hry a zatím sledujeme velmi opatrné utkání, naprosto bez náboje a bez šancí.

32
    Rohový kop Granady, opět z levé strany.

33
    Nakonec domácí rozehrávali dva rohy, ale ani z jednoho se ke střele nedostali.

34
    Dobrý obranný zákrok Pacheca a hosté mohou zaútočit.

35
    Maličký Antonio Martínez sváděl tuhý souboj s o hlavu větším obráncem Granady, nepovedlo se.

36
    Nyom vhazuje z pravé strany, na polovině Alcorcónu. Míč však vybojovali domácí.

37
    Diakhaté ztrácí míč v souboji s Jesúsem Tamayem, naštěstí pro domácí, ten končí v autu.

38
    Dani Pachecho neprošel přes Nyoma, tento obránce Granady hraje zatím fantasticky'!

40
    Je před námi závěrečná pětiminutovka první půle, jak to vypadá, bude to poločas bezbrankový.

41
    I když to nemusí platit, A. Martínez vybojoval první rohový kop pro Alcocrón.

41
    Alcorcón právě vstřelil branku!
    Ano, je to tak! Nepokrytý HÉCTOR VERDÉS, kterého nechal na hranici malého vápna hlavičkovat Diakhaté, dává hlavou první gól zápasu a hosté vedou 1:0!

42
    Věřme, že úvodní branka tempu zápasu jen prospěje!

43
    Diakhaté zahrává pouze do autu, hosté mohou zaútočit po levé straně.

43
    Z pohledu Granady vše končí tak, jak má, míč má ve své moci Karnezis, který rozehrává.

44
    Odkop od branky Alcorcónu, další neúspěšná útočná akce domácích, z hlediště se ozývá pískot.

45
    Míč letí až na polovinu soupeře, kde však končí v autu, domácí budou vhazovat.

45
    Je tu pětačtyřicátá minuta první půle, hosté překvapivě vedou 1:0 a pokud chtějí dostat zápas alespoň do prodloužení, potřebují vstřelit ještě jeden gól a zároveň ani jeden neinkasovat.

Hosté protestují, protože se domáhají rohového kopu, nicméně rozhodčí je pánem na hřišti a ten se rozhodl ukončit první půli bez nastavení, roh se kopat nebude. Každopádně hosté mohou odcházet do kabin s dobrým pocitem, protože na půdě prvoligové Granady zanechali dobrý dojem a odměnou je jim vedení 1:0, které zařídil ve 41. minutě, po rohovém kopu, Verdés.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 23:03 hodin.

46

48
    M. Fatau zahrává pouze do autu, domácí se musí mít ve druhé půli na pozoru a již neinkasovat!

50
    Nepřesný pas domácích, ale přesto je to rohový kop pro Granadu.

51
    To byla velká příležitost pro Granadu, ale Diakhaté hlavičkuje na hranici malého vápna pouze vedle sebe, místo do branky...

53
    Hosté přenáší hru, na pravé straně však Julia pokazil přihrávku do vápna.

54
    Verdés nevybojoval rohový kop, odkop od branky Alcorcónu.

55
    Následnou akci hostů přerušuje odpískaný ofsajd.

56
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Pereira, přichází Piti.

56
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Buonanotte, přichází Riki.

57
    Nagore fauluje Ighala na vlastní polovině, domácí Benítez si již staví míč.

57
    Granada právě vstřelila branku!
    Opakovaný centr Beníteze do vápna, tentokrát si dobře nabíhá ve vápně z pravé strana PITI a dává vyrovnávací gól!

- branka o dvacet minut později resetována!

58
    A vzápětí je Piti opět ve velké šanci, když na zadní tyči nabíhá na další centr Beníteze z levé strany, ale těsně na míč nedosáhl!

59
    Diakhaté zachytil přihrávku soupeře z pravé strany a odehrává do bezpečí.

60
    Je za námi hodina hry, jedno je již jasné – prodlužovat se nebude. Stále je však stav zápasu nadějný i pro hosty, stačí jim dát dva góly a postupují!

62
    S příchodem Pitiho a Rikiho se hra Granady "rozhýbala".

63
    Ighalo neprošel po levém křídle do zakončení, navíc byl faulován Jesús Tamayo.

65
    Piti na Rubéna Sanze, ten vrací až k Karnezisovi, domácí nyní nikam nepospíchají.

65
    Rohový kop pro Granadu, zasloužil se o to důrazný Riki.

66
    Benítez posílá další nebezpečný míč do vápna, hosté se ubránili.

66
    Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Pacheco, přichází Javito.

67
    Chema faulován, ale hosté téměř okamžitě o míč přichází a hrají domácí.

68
    Antonio Martínez dostává za ostrý skluz ve středu hřiště žlutou kartu.

70
    Je před námi závěrečná dvacetiminutovka a pozor, bylo rozhodnuto, s takovým zpožděním, že branka Pitiho ze sedmapadesáté minuty neplatí!

72
    Ostrým skluzem zastavuje bránící Nagore domácího Beníteze, zasloužená žlutá karta.

73
    Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází A. Martínez, přichází Quini.

75
    Hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.

76
    Diakhaté ale fauluje v souboji o míč, hosté mohou hrát.

77
    Další faul Diakhatého, kterému se dnešní zápas zatím příliš nevede, navíc nám faulů v závěru zápasu přibývá.

78
    Rubén Sanz se až příliš okatě snaží o odpískání faulu v pokutovém území soupeře.

80
    Je tu poslední desetiminutovka, hosté potřebují vstřelit ještě jednu branku!

82
    Povedlo se! NAGORE napřáhl z nějakých pětadvaceti metrů a přesnou střelou k tyči překonává Karnezise, je vyrovnáno a za takovéhoto stavu jde utkání do prodloužení!.

83
    O to více musí domácí mrzet neuznaný gól ze sedmapadesáté minuty....

84
    Nyom faulován na polovině soupeře, Sanz ho stáhl k zemi v blízkosti vlastní šestnáctky.

85
    Co chybělo! Piti rozehrál volný kop, na zadní tyči si naskakuje Coeff, ale míč letí těsně vedle branky!

86
    Až nyní se domácí konečně rozhodli opět hrát a hosté se musí bránit.

88
    Camille dostává žlutou kartu za stažená Pitiho k zemi.

89
    Domácí ze standardní situace nic nevytěžili, přesto zůstávají u míče. Piti vybojoval rohový kop a spěchá k jeho rozehrání.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, Piti rozehrává rohový kop z levé strany, ale hosté se ubránili.

90
    Další tvrdý faul hostů, Quini podrazil zezadu pronikajícího Nyoma, zasloužená žlutá karta.

90+1
    Tři minuty nastavil sudí Prieto a domácí rozehrávají volný kop ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky soupeře.

90+2
    Ale míč byl přizvednutý a letí vysoko nad branku, rozehrávají Benítez se drží za hlavu, ani z této akce branka nepadne.

90+2
    A na druhé straně se ke střele dostává Jesús Tamayo, jeho střela ale končí pouze na boční síti.

Druhý poločas skončil.

Je dobojováno. Hlasitý pískot nyní zní z hlediště, prvoligová Granada prohrává s Alcorcónem 0:2 a po dvou zápasech je tak stav nerozhodný 2:2, bude se prodlužovat...

91
    Začal první poločas prodloužení.

92
    Rohový kop pro Granadu, z levé strany rozehrají Piti.

93
    Hosté se sice ubránili, ale na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů Alcorcónu, je to Tamayo.

95
    Stav utkání se nemění, hosté kombinují na polovině soupeře a po zásahu Diakhatého mají rohový kop z pravé strany.

96
    Domácí se v pohodě ubránili a sami mohou zaútočit.

97
    No vida, rohový kop i na druhé straně, domácí rozehrají z pravé strany.

98
    To byl dobře kopnutý roh, hosté vykopávají z brankové čáry!

99
    Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Tamayo, přichází Mikel.

102
    To vypadalo, že jeden z bránících hráčů Alcorcónu ve vápně zahrál rukou, ale sudí ukazuje "pouze" na roh!

103
    Nyom velmi dobře takticky, aut pro Granadu.

104
    Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Fatau, přichází Yebda.

První poločas prodloužení skončil.

První prodloužení končí, stav je stále stejný, v tuto chvíli tedy v součtu obou zápasů nerozhodný 2:2, rozhodne se v prodloužení druhém?

106
    Začalo druhé prodloužení.

108
    Faul domácího Pitiho zastavuje útočnou akci Granady.

109
    Rohový kop pro domácí. Benítez rozehrává z levé strany, Yebda se ve vápně nejlépe zorientoval, ale střílí pouze mimo branku.

110
    Karnezis si nekomplikoval situaci a odkopl míč do autu, za což sklidil pískot zřídka zaplněných tribun.

113
    Ighalo fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky a nabízí tak soupeři zajímavou standardní situaci.

115
    Domácí si mohou oddehnout, Sanz napálil míč na hranici pokutového území pouze vysoko na tribuny.

117
    Yebda vidí po tvrdém fauluj do obličeje Jonyho, v hlavičkovém souboji, žlutou kartu.

118
    A znovu se "žlutí", to byl ostrý faul před okamžikem faulovaného Jonyho, který nyní dostává žlutou kartu.

119
    I druhé prodloužení se chýlí ke svému konci a stále neznáme jméno postupujícího týmu.

Druhé prodloužení skončilo.

Ani nastavených třiceti minut nerozhodlo o tom, který z týmů postoupí do další fáze Copa del Rey a bude se rozhodovat v pokutových kopech!

Střílení penalt začíná.

Hostující Mikel je prvním, kdo jde kopnout penaltu.

A dává! Přesná střela k levé tyči, gólman šel k druhé.

Nyní kopou domácí.

I Recio dává, byť Giménez vystihl směr.

Druhým hráčem Alcorcónu je Juli. A také on dává, byť i Karnezis vystihl směr a na míč si sáhl!

Za Granadu bude jako druhý kopat Yebda. Dává!

Kdo bude třetím hráčem hostů v pořadí? Je to Nagore a také on dává!

Piti si staví míč a za malou chvíli kopne.

A nedal! Giménez vystihl směr a vytěsnil míč mimo!

Rubén Sanz je připraven.

A také on nedává! Trefuje Karnezise do nohou!

Čtvrtou sérii pokutových kopů začíná domácí Ighalo.

A Nigerijec proměňuje.

Quini také v pohodě dává.

Domácí Riki však musí dát, pokud nedá, hosté vítězí.

To bylo jen tak tak! Míč se od tyče dostává do branky!

Jony zahajuje šestou sérii pokutových kopů.

Dává, nebylo co řešit, Karnezis si na míč ani nesáhl.

Za Granadu Murillo, který musí dát!

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým AD Alcorcón.
    Autorem branky je JONY.

Na ploše Estadia Nuevo Los Cármenes zavládla "žlutá" radost, druholigový Alcorcón dnes dokázal nemožné a po domácí prohře 0:2 dokázal nakonec vybojovat postup, když uspěl v rozhodujícím penaltovém rozstřelu! Prvoligová Granada v Copa del Rey končí, na cestě do kabin vyprovází hráče hlasitý pískot!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (00:47:01)