Omsk – Novokuzneck 3:2 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 2:3 (kon.) | Jekaterinburg – Vladivostok 5:2 (kon.)
Barys – Novosibirsk 3:4 (kon.) | Čerepovec – Ufa 5:3 (kon.) | Jaroslavľ – Nižnekamsk 2:4 (kon.)
CSKA Moskva – HC Slovan 4:5 (kon.) | A. Mytišči – Metallurg Magnitogorsk 0:1 (kon.) | S.Moskva – Kazaň 1:2 (kon.)
Dinamo Minsk – D. Moskva 2:4 (kon.) | Doneck – Viťaz 5:3 (kon.) | Riga – Čeljabinsk 2:0 (kon.)

Nižnekamsk dal gól!

Po Rybinovej prihrávke nemal ROMAN LYUDUCHIN problém posunúť puk do prázdnej brány a rozhodol tak o konečnom výsledku dnešného duelu. Asistencia: Rybin.

57:04
    Sanford opúšťa bránku a Jaroslavľ tak ide do riskantnej power-play necelé tri minúty pred koncom.

57:04
    V najnevhodnejšej chvíli sa nechal vylúčiť hosťujúci Maxim Berezin za držanie.

53:28
    Prenikajúci faulovaný Musatov Maximom Rybinom,ktorý si tak odpyká dvojminútový treste na lavici hanby.

50:12

NIKOLAI BELOV predsa len prekonal výborného Sanforda,po prvýkrát v zápase sa vedenia ujímajú hostia. Asistencie: Rybin, Yarullin.

49:34
    Cibák nariadené trestné strieľanie nepremenil. Skúsil to na Sanforda sprava a mieril medzi betóny,ale domáci gólman svoj tím podržal.

49:34
    Po Kronwallom faule na Cibáka rozhodca nariaďuje trestné strieľanie.

47:24
    Sergej Plotnikov dostáva za spomínaný faul trest 5 + DKZ.

47:24
    Plotnikov tvrdo fauloval súpera v ľavom rohu útočnej tretiny a bude vylúčený. Po faule rozhodcovia prerušili hru a zrodila sa menšia šarvátka,ktorej hlavnými aktérmi boli Vishnevsky a Lyuduchin.

45:33

Taratukhin vystrelil na pravej strane z ostrého uhla,ale puk tečoval PYOTR KHOHRYAKOV a prekonáva gólmana,čím vyrovnáva stav duelu na 2:2. Asistencie: Taratukhin, Kosmachyov.

38:23
    Vylúčený Albert Yarullin po faule vo vlastnej obrannej tretine.

31:46
    Krátko po inkasovanom góle vylúčený útočník hostí Pavel Zdunov.

31:23
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!

S pukom na pravej strane príliš neváhal YEGOR AVERIN a peknou strelou posiela Jaroslavľ do vedenia. Bez asistencie.

24:28
    Pri tvrdom súboji vo vlastnej obrannej tretine fauloval Yegor Yakovlev,za čo si pôjde odsedieť dve trestné minúty.

18:44

A môžme vidieť druhú využitú presilovú hru v dnešnom stretnutí. ALBERT YARULIN neváhal,napriahol od modrej a prestrelil všetko,čo mu stálo v ceste.Asistencie: Khokhryakov, Rybin.

17:43
    Domáci Galimov vylúčený za podrazenie za vlastnou bránou.

07:15

Po peknej prihrávke z pravej strany od Chernikova sa dostal k puku YURY PETROV a medzi kruhmi sa oprel do strely,ktorá skončila v bráne. Asistencie: Chernikov, Galimov.

06:29
    Vylúčený hosťujúci útočník Denis Tolpeko.

Tomáš Pajerský

Góly a asistencie: 8. Petrov (Chernikov, Galimov), 32. Averin – 19. Yarulin (Rybin, Khokhryakov), 46. Khokhryakov (Taratukhin, Kosmachyov), 51. Belov (Yarullin, Rybin), 60. Lyuduchin (Rybin)

Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Vasilyev, Gorokhov, Holos, Kronwall, Vishnevsky, Zotov, Yakovlev – Plotnikov, Konkov, Apalkov – Averin, Musatov, Kapustin – Chernikov, Petrov, Kraskovsky – Galimov, Maltsev, Romantsev – Korenev
    Neftechimik Nižnekamsk: Sudnitsin (Dalton) – Belyakov, Romanov, Kosmachyov, Berezin, Kurbatov, Belov, Yarullin – Lyuduchin, Taratukhin, Zdunov – Tolpeko, Cibak, Netik – Belousov, Kulikov, Alshevsky S.- Khokhryakov, Rybin, Polygalov – Alshevsky Y.

Rozhodca: Gashilov, Zakharov – Golyak, Dedyulya