Mönchengladbach – Schalke 2:1 (kon.) | Stuttgart – Hannover 4:2 (kon.) | Brémy – Bayern 0:7 (kon.)
Hamburger – Augsburg 0:1 (kon.) | Frankfurt – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 0:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:1 (2:1)
FC Schalke 04
Sobota 07.12.2013, 15:30Nemecká Bundesliga

To je na dnes odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (17:23:29)

V druhom polčase sme už gól nevideli, veľmi blízko k tomu mal Boateng v poslednej minúte nastaveného času, ter Stegen však výborne zasiahol a zaistil tak pre domácich plný bodový zisk.

90+3
    Fahrmann opäť beží do šestnástky súpera.

90+3
    Hrdina TER STEGEN nádherne chytil Boatengovu hlavičku.

90+3
    Santana sa snažil potiahnúť loptu po pravej strane, to mu však nevyšlo.

90+2
    Domáci majú loptu na kopačkách.

90+1
    Fahrmann hlavičkoval po rohu, bránu však netrafil.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty, Schalke začína svoj tlak.

90
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Herrmann, prichádza Nordtveit.

89
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Draxler, prichádza Clemens.

89
    Fuchs hádzal aut až pred brankára ter Stegena, Santana sa hnevá na rozhodcu že neukázal na rohovú zástavku, no Santana jasne fauloval brankára.

88
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Raffael, prichádza Brouwers.