Manchester United – Newcastle 0:1 (kon.) | Crystal Palace – Cardiff 2:0 (kon.) | Liverpool – West Ham 4:1 (kon.)
Southampton – Manchester City 1:1 (kon.) | Stoke City – Chelsea 3:2 (kon.) | West Bromwich – Norwich 0:2 (kon.)
Sunderland – Tottenham 1:2 (kon.)
Crystal Palace FC
2:0 (1:0)
Cardiff City FC
Sobota 07.12.2013, 16:00Anglická Premier League

A ten prišiel. Dnešné stretnutie medzi Crystal Palace FC – Cardif City FC máme za sebou. Cardiffu sa nepodarilo pretrhnúť štvor-zápasovú šnúru bez výhry a naopak Crystal Palace vyhral druhý zápas v rade. V druhom polčase sa presným zásahom presadil v 58. minúte útočník domácich Chamakh. Zvyšok stretnutia odohrali domáci v kľudnom tempe a nedovolili sa Cardiffu presadiť.

Štatistika:
    Držanie lopty:43%-57%
    Strely celkom:19-10
    Strely na bránku:5-2

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (17:57:20)

90+4
    Naplnil sa nám aj nadstavený čas a my čakáme na hvizd hlavného rozhodcu.

90+2
    Mutch nedokázal potrebne vyskočiť na center. Loptu le mierne hlavou lízol a tá konči mimo ihriska.

90+2
    Mariappa nedovolil Cardifu prejsť do vápna a loptu razantne odkopáva do autu.

90+1
    Jerome sa snažil preniknúť po pravom krídle, no lopta mu ušla za postrannú čiaru.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

90
    Plynie posledná minúta riadneho hracieho času a ja si dovolím tvrdiť, že o víťazovi je už rozhodnuté.

89
    Ten ostáva nevyužitý a Cardiff sa snaží založiť rýchli protiútok.

88
    Puncheon získal loptu pred vápnom hostí. Zbavil sa dvojice hráčov a poslal prízemný center do vápna, ktorý odvracia Turner na rohový kop.

87
    Zvyšné minúty sa dohrávajú v extra kľudnom tempe. V štýle hry hostí vidno, že to pomaly vzdávajú.

86
    Mariappa likviduje loptu spred Speroniho. Tá smeruje až na polku Cardiffu.

85
    Do konca stretnutia ostáva niečo menej ako 5 minút. Cardiff hrá s 9 hráčmi na polke Palace.

84
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Bannan, prichádza O'Keefe.

83
    Bannan stratil loptu v strede ihriska a hostia môžu dobíjať hradby Crystal Palace.

81
    Hra sa presunula na ľavú stranu, kde sa z ničoho nič zjavil Gabbidon. Svojím streleckým pokusom vyprášil len náruč Marshalla.

81
    Domáci hrajú vo veľmi kľudnom tempe. Zbierajú cenné sekundy a navyše vhadzujú na polke hostí.

80
    Jerome to skúšal volejom. Jeho pokus minul tyčku Marshallovej bránky o necelý meter.