Anderlecht – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Brugge – Mechelen 3:0 (kon.) | Oostende – Cercle Bruggy 2:0 (kon.)
Kortrijk – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Gent 1:3 (kon.) | Mons – Waregem 1:1 (kon.)
KV Kortrijk
1:1 (0:1)
Sporting Charleroi
cz Sobota 07.12.2013, 20:00 • Guldensporenstadion • Belgická Jupiler Pro League

Utkání nakonec skončilo dělbou bodů. Hosté mohli po hodině hry navýšit své skóre opět Polletem, který však zblízka neprostřelil brankáře Keeta. Domácí hráči vsadili vše na útok a byli za to odměněni vyrovnávající brankou Klaasena. (21:59:53)

90
    Hráči Kortrijku se snaží ještě ve zbytku zápasu strhnout vítězství na svoji stranu. Chevalier viděl nabíhajícího Mattona, který udělal s míčem tři kroky a vypálil. Jeho pokus proletěl kolem branky Mandandy.

87
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Dvě minuty před vypršením devadesáti minut se domácí fanoušci dočkali vyrovnávající branky. Šťastným střelcem je ROBERT KLAASEN.

86
    Druhé střídaní Charleroi.Neeskens Kebabo byl vyměněn na poslední minuty Mohamedem Dafem.

85
    Chevalier uvolnil na pravé straně Pavloviče, který pronikl až k brankové čáře, od které odcentroval brankář Mandanda jeho přihrávku vzduchem chytil do náruče.

80
    Domácí se tlačí do koncovky, ale obrana Charleroi, zatím tlaku Kortrijku odolává.

77
    Střídání Charleroi. Steeven Willems vyměnil Onura Kayu.

76
    Obrana Charleroi pracuje spolehlivě když zblokovala rány Mattona a Chevaliera, střela Santiniho prošla až k brankáři Mandadovi, který s ní neměl potíže.

74
    Hraje kouskována drobnými fauly ve středu hřiště.

72
    Dvojí střídání připravil domácí trenér Vanhaezebrouck. Baptisteho Ulense a Michaela Heylena vyměnili Teddy Chevalier a Robert Klaasen.

68
    Žlutou kartu viděl Michael Heylen.

67
    Šance Sportingu. Kaya našel uličkou za obranu nabíhajícího Polletu, který z blízka nepřekonal brankáře Keeta.

63
    Zarko Tomaševič je druhým potrestaným hráčem Kortrijku.

59
    Střídajíc Coulibaly se ihned zapojil do akce svého týmu přihrávkou na Santiniho, který s míčem nic nevymýšlel a z hranice vápna jej vystřelil. Brankář Mandanda byl na jeho ránu připravený.

57
    První střídání domácího celku. Ze hřiště odešel Benito Raman a nahradil ho Elimane Coulibaly.

55
    Ulens pronikal po levé straně a s míčem si sběhl do středu hřiště a jeho střelecký pokus šel vedle levé tyče branky Mandandy.

53
    Milicevič přesně adresoval přihrávku na Polleta, jenž se mu střela z dobré pozice nepovedla a skončila nad břevnem domácí branky.

48
    Tvrdá rána Francoise vyzkoušela připravenost brankáře Keeta, ten spolehlivě střelu chytá.