Grodig – Ried 3:0 (kon.) | Wacker – Sturm Graz 0:1 (kon.) | Austria – Admira Wacker Mödling 2:2 (kon.)
SV Grodig
3:0 (0:0)
SV Ried
cz Sobota 07.12.2013, 19:00 • Untersbergarena • Rakúska Bundesliga

O přestávce to vypadalo na jasný zápas v podání domácích, kterým ke spokojenosti chyběla jen branka. Zápas zcela ovládali. Po přestávce ale jakoby na hřiště vběhly zcela jiné týmy, hru dirigoval Ried a Grödig se k míči téměř nedostal. Z ničeho nic ale udeřil Trdina, který svůj tým nastartoval k přeci jen vynikající druhé půli. Domácí poté přidali ještě dvě branky a po zásluze si z tohoto zápasu doma nechávají 3 body. (20:55:37)

90+5
    Grödig právě vstřelil branku!
    Grödig přidává hřebíček do rakve. Z hranice šestnáctky střelou po zemi k tyči definitivně pečetil druhým gólem v zápase PHILIPP ZULECHNER. Poděkovat mohl Tomimu, který míč po levém křídle potáhl a na střed hřiště mu přihrál.

90+4
    Robert Zulj nyní parádně hlavou trefil míč, který zamířil do sítě. Radost hostů ale předčasně utnul postranní sudí, který signalizoval ofsajd.

90+4
    Před závěrečným hvizdem okupují hosté branku domácích, ke střele se ale ne a ne dostat.

90+3
    Rozhodčí vzhledem ke dvěma brankám a mnoha střídáním nechal hru ještě pár minut běžet nad rámec. Na třech bodech pro domácí se ale již nic nezmění.

90
    Střídání v týmu SV Grödig: ze hřiště odchází Hayden, přichází Pfeilstöcker. Domácí vedou 2:0, je samý závěr zápasu a trenér nechce otřeseného Haydena na hřišti zbytečně nechávat.

88
    Oním mužem byl Christian Hayden, jenž za doprovodu lékaře nyní opouští hrací plochu s ledem na levém oku.

88
    SV Ried nyní rozjížděl další akci, rozhodčí ale přerušuje hru, na zemi leží jeden z hráčů v bílém.

87
    Hosté se ještě pokoušejí o korigování skóre. Míč ale končí za brankou a vykopávat bude Stankovic.

85
    Fanoušci tuší, že tuhle výhru už týmu nikdo nevezme a 5 minut před koncem zápasu propukají v ochozech oslavy.

81
    Po levém křídle potáhl míč Toni, včas ho přihrál do středu hřiště, kde PHILIPP ZULECHNER obešel i s přispěním štěstěny 3 protihráče a zasunul míč do sítě.

81
    Střídání v týmu SV Josko Ried: ze hřiště odchází Janeczek, přichází Aydogdu.

80
    SV Ried zahrával rohový kop, chvíli se držel i na dostřel domácí branky. Možná se zelenočerní vracejí do utkání.

79
    Po delším čase se k brance domácích vypravili hráči Riedu. Ti ovšem útočili pouze ve dvou, navíc vysokým nákopem dopředu a o míč záhy přišli.

78
    Žlutou kartu nyní vidí domácí záložník Sascha Boller, podle hlavního sudího za simulování. Ke střetu před pokutovým územím soupeře ale evidentně došlo.

76
    Grödigu vstřelená branka evidentně pomohla. Z týmu, který byl před gólem na ručník, se stává tým, jenž v těchto chvílích diktuje tempo zápasu.

73
    Střídání v týmu SV Grödig: Hvězda předešlého okamžiku a střelec branky Tadej Trdina odchází za aplausu domácích fanoušků ze hřiště, nahrazuje ho Philipp Zulechner.

70
    Jen několik okamžíïků poté, co se hráči Grödigu dostali do prvních šancí ve druhém poločase, přišlo také gólové povzbuzení. Prosadil se muž, který svůj tým aktivní hrou probudil z letargie – TADEJ TRDINA.

70
    Krátce po standardce se pravou stranou hřiště prodral Tadej Trdina a před odstavením od míče ho stihl ještě přiťuknout do středu hřiště. Domácí se dostali i ke střele, ta ale brankáře Gebauera vystrašit nemohla.