Chabarovsk – Dinamo Minsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Záhreb 0:2 (kon.) | Novokuzneck – Doneck 0:2 (kon.)
Novosibirsk – S.Moskva 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 2:0 (kon.) | Riga – Čerepovec 1:2 (kon.)
Lev – Jaroslavľ 0:1 (po pr.)
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
HC Dinamo Minsk
Piatok 06.12.2013, 09:00KHL

A je dobojované. Dva body za víťazstvo po nájazdoch získavajú hostia z Minsku, keď o všetkom rozhodol blafák Geoffa Platta. Domáci môžu byť spokojní aj s jedným bodom, keďže na začiatku tretej tretiny prehrávali už o dva góly a nevyzeralo to s nimi najlepšie. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a teším sa na Vás pri večernom zápase HC LEV Praha – Lokomotiv Jaroslavľ. Zatiaľ dočítania. (11:35:55)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Dinamo Minsk.
    Gól strelil GEOFF PLATT.

Ani Orlov neprekonal vynikajúceho Haugena.

Na druhej strane bol neúspešný slovenský obranca Richard Lintner.

Za domácich sa následne nepresadil Jakub Petružálek.

Geoff Platt úspešne predviedol svoju kľučku. 0:1

Muršakovi nevyšiel blafák do bekhendu.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:28
    Dnešný zápas sleduje 7100 divákov a dočkajú sa rozhodnutia v samostatných nájazdoch.

64:01
    Začala posledná minúta predĺženia.

63:20
    Tempo upadlo, zrejme sa už čaká na nájazdy.

62:57
    Hostia sa taktiež osmelili a hrá sa pred Jarvinenom.

61:34
    Hráči Chabarovsku teraz kombinujú za bránou Dinama.

60:40
    Domáci nabudení dobrým výkonom z konca tretej tretiny teraz všetko vrhli do ofenzívy.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Nasleduje tak päťminútové predĺženie a ak sa nerozhodne tak aj samostatné nájazdy.

Martin Platko

Góly a asistencie: 52. Muršak, 55. Loginov (V.Loginov) – 18. Irgl, 45. Lintner (Surový), rozh. náj. Platt

Amur Chabarovsk: Jarvinen (Jerjomin) – Salcido, Reese, A. Loginov, V. Loginov, Ježov, Bilalov, Těrjaev – A. Junkov, Korotkov, Petružálek – Tarasov, Muršak, Stěpanov – Orlov, Krjukov, Lugin – Šiškanov, Dubinin, Smurov.
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Šelepňov) – Nogačjov, Krajíček, Lintner, Kaznaděj, Sinkevič, Usenko, Filičkin – Kaljužnyj, Irgl, Stas – Platt, Surový, Matěruchin – Zacharov, Kitarov, Jefimenko – Lopasčuk, Dadonov, Chouinard, Kirjuščenkov.

Rozhodca: Naumov, Čerenkov – Pavlov, Sazonov