Třinec – Liberec 1:4 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Pardubice 5:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 2:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:0 (3:2 po s.n.)
Sparta Praha – Hradec Králové 1:2 (po pr.)
po s.n. (3:2)
HC VERVA Litvínov
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Berani Zlín
cz Utorok 03.12.2013, 18:20 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga (ČR)

Nejlepšími hráči jsou pochopitelně zvoleni brankáři obou celků. (20:56:50)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Verva Litvínov.
    Autorem branky je ROBIN HANZL.

LIT 5 – Hanzl až napodruhé sáhl ke své specialitě a bekhendový blafák končí v síti.

ZLN 5 – Leška hýbal ramenami, zkusil to znovu nad lapačku, ale tentokrát ji trefil.

LIT 4 – Hübl se zalekl vytrčené hole a ani nezakončil.

ZLN 4 – Čech vypálil z hrany kruhu. Francouz kryje.

ZLN 3 – Leška střílí nad lapačku a dává!

LIT 3 – Hanzlovi utekl puk, jel z druhé strany, ale přesto zavěsil!

ZLN 2 – Holík se trefuje rychlým bekhendovým blafákem!

LIT 2 – Ručinský se na poslední chvíli vyhl holi, ale forhendem nezvedl přes beton.

ZLN 1 – Čech si naznačil, a chtěl překonat lapačku, neúspěšně.

LIT 1 – V neděli jel v Litvínově Hübl jako první a vítězná sestava se nemění. Hübl se opět trefil mezi betony. Tentokrát z mezikruží!

Samostatné nájezdy začínají.

Zlín to má letos na nájezdy 4:3. Litvínov je ještě o pokus lepší 4:2. Kdo rozhodne dnes. Balaštík, Honejsek, Hübl, Hanzl, nebo někdo další?

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Leška vyhrál buly, ale netrefil Zámorského.

64:50
    Litvínov kombinuje za vlastní brankou. Posmyk špatně odhadl čas je ještě se dopustil zakázaného uvolnění.

64:25
    Hübl drží puk za brankou Horčičky v souboji s Marušákem.

63:37
    Šlégr přišel o puk za branku, ten se dostal ne Tesaříka, ale ten nahodil přesně.

63:09
    Zámorský nahodil sám sobě, ale stále drží kotouč u hrazení.

61:26
    Zeman opět v útoku po pravé straně, prvně trefil Horčičku, podruhé minul.

61:00
    Zeman od pravého hrazení míjí vzdálenější tyč.

60:26
    Horčička neudržel puk v lapačce ale dostal jej pryč od branky.

60:01

60:00

59:44
    Zeman s pukem za Francouzem.

59:38
    Chaloupka sražen za brankou a Balaštík se jal z pod něho vydolovat kotouč. Posmyk mu to však důrazně rozmluvil.

57:38
    Zeman udržel puk na modré, ale Litvínov bez střely.

57:20
    Litvínov kombinuje na modré.

58:03
    Frustrovaný Čajánek zasáhl Chaloupku do hlavy a krku a může jít do sprch. 2+10 minut pro legendárního berana. Na trestné lavici sedí Matějíček.

56:20
    Köhler drží kotouč u hrazení.

56:10

55:40
    Posmyk se srazil za brankou s Hanzlem a rozehra Litvínova se nedaří.

55:30
    Čech vyhodil až na Francouze.

55:00
    Proti Zemanově střele si do dráhy puku lehla hned dvojice bránících, vědoma si toho, že Horčička je bez hole. Hra je přerušena.

54:45
    Hüblovu ránu dojel Ručinský a Horčička v souboji přišel o hůl.

54:30
    Čajánek vyhazuje.

54:12
    Hosté ve čtyřech.

54:10
    Gerhát nahodil. Majdan se nedokázal natáhnout k puku, ale nemusí ho to mrzet. Zámorský vyhodil mezi diváky a dostane 2 minuty.

53:27
    Litvínov se na chvilku usadil v pásmu, ale už je znovu za Francouzem.

52:11
    Gula zasažen na modré. Holík šel sice do souboje nohou, ale nakonec vytrčil svůj gluteus maximus, kterým zasáhl Gulu a faul je pískán hodně přísně.

51:25
    Marušákovo nahození vidělo ostudných 1868 diváků a možná i proto se domácí ne a ne dostat do střelecké pohody.

50:38
    Ručinský byl na levém křídle v těžké pozici a na Horčičku si nepřišel.

50:00
    Šlégrovo vyhození tečováno za Horčičku.

49:10
    Hanzl s Martynkem nedokázali zastavit Balaštíka, ale Zlín je opět v útoku pouze v jednom hráči.

48:35
    Martynkův pokus z pravého kruhu tečován mimo.

47:50
    Jánský nahodil na branku a také domácí teď svírají soupeře před jeho brankovištěm.

46:19

46:07
    Hanzl kombinoval s Trávníčkem, nakonec našel Majdana, ten trefuje Horčičkův beton a vyslal spoluhráče do středního pásma.

45:30
    Posmyk napálil jen obránce a Kubiš vyváží.

44:50
    Hübl v několika tečích letícího puku. Horčička jej udržel vně branky.

44:19
    U hrazení se stupňovala tvrdost mezi Trávníčkem a Čajánkem a nakonec Köhler vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

43:05
    Hübl prošel do vyložené šance v dorážce na odkrytou klec neuspěl Ručinský a na druhou stranu šel Kubiš se dvěma obránci na zádech. Francouz jej na dvakrát vychytal!

41:30
    Na druhou stranu se do decentní a klidné rozehry pustil Zlín, vyvezl puk za Francouze a už je opět v pěti na modré čáře.

41:10
    Čech udržel pásmo, ale u hrazení jen odevzdal.

39:58
    Ručinský zůstává ležet u hrazení. Sudí se jde přesvědčit o jeho stavu, ale domácí matador už se zvedá a jde do kabin.

39:40
    Čajánek zablokoval Hübla.

39:32
    Köhler vyhazuje na zakázané uvolnění a Litvínov posílá první řadu proti unavenému soupeři.

39:05
    Puk na střídačce Litvínova.

38:54
    Gerhát pálí nad branku.

38:27
    Piroš to zkusil naslepo před branku, kde byl Majdan, ale puk končí u prvního beka.

38:10
    Francouz přerušuje po nahození Zlína ze středního pásma. Berani dobře dojíždějí nahozené kotouče.

37:33
    Honejsek se snažil proniknout kolem hrazení, ale byl přišpendlen Ručinským.

37:00
    Jurčík vybalancoval své nohy na hraně ofsajdu, ale následně pouze nahodil.

36:39

36:22
    Gulova střela z mezikruží tečována Horákem nad branku.

36:00
    Přesilovka Litvínova je opět bezzubá.

34:47
    Stříteský namazal na modré Holíkovi, toho bodyčekem otočil ve vzduchu Zeman.

34:33
    Zeman se v signalizované výhodě pustil dopředu, dostal puk na levý kruh a vypálil na Horčičkovu lapačku. Honejsek vyloučen na 2 minuty za hákování.

33:45
    Leška pálí od pravého hrazení a Francouz zakročil levým betonem.

33:28
    Jurčík na druhé straně po křižné přihrávce netrefil branku.

32:50
    Fořt dostal prostor na pravé straně, ale netroufl si proti obránci 1 na 1.

29:51
    Francouz přerušuje po nahození Čajánka.

28:40
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez vážnější šance.

26:15
    Majdan nenašel před brankou Hanzla.

25:16

25:02
    Jánský nezachytil těžký kotouč na modré a hra se vrací před Francouze.

24:55
    Zeman už podruhé přišel o kotouč na modré a opět musí zpět s Čajánkem.

24:40
    Hübl dával zadovkou na Zemana, ten nezachytil a Francouz musel nahodit puk o hrazení mimo plochu.

24:00
    Ručinský pálí po byly mimo tyče.

23:55
    Piroš napálil horní tyč!

23:13
    Ručinský faulován v šanci a Holík vyloučen za držení.

22:58

23:53
    Balaštík povalil Zemana a vše končí Marušákovou střelou od modré do Francouze.

22:20
    Marušák nastřelil pouze Martynka.

21:53
    Veselého vychytal u vzdálenější tyče Francouz, Řezníčka v dorážce zpracovala obrana.

21:24
    Šlégr chtěl mazácky oblafnout Melenovského za vlastní brankou a dopadlo to přesně opačně. Vše hasí Francouz.

38:03
    Ručinský vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

20:20
    Stříteský si najel mezi kruhy, ale trefil vyjetého Horčičku.

20:01

Francouz neinkasoval již 85 minut, Horčička dokonce minut 102. Pokud patříte k členům fanklubu přátel defenzivního hokeje, musíte litovat své neúčasti v ochozech ZS Ivana Hlinky.

Další třetina začne přibližně v 19:11.

20:00

19:39
    Po špatném nahození za branku Zlína byl v permanenci Francouz, který řešil brejk 2 na 1.

19:09
    Piroš pálí, Horčička vyráží, Holík vyhazuje.

18:11
    Gula střílí nad branku. Puk byl tečován. Buly pro Litvínov.

18:00
    Zeman nejprve fauloval, ale následně byl zasažen vysokou holí a jelikož má krvavý šrám, je z toho přesilovka pro Litvínov.

17:52
    Obrovský závar před Francouzem. Čajánek minul prázdnou branku a následně trefil Francouze!

17:30
    Čajánek obral o puk Piroše a byla z toho příležitost ke střele.

16:35

16:23
    Gula trefuje vnější síť.

15:49
    Krkolomnou kombinaci Ručinského s Hüblem na druhé straně neudržel Jánský a dostal se do ofsajdu.

15:00
    Čajánek vyváží.

14:37
    Marušák zasáhl Jurčíka do obličeje a bude to trest. 2 minuty za vysokou hůl.

13:50
    Piroš znovu našel před brankou Gerháta, ten tečuje v těžké pozici mimo.

12:39
    Šlégr nedokázal držet tempo s Kubiše a nakonec je rád, že jej mohl natlačit do branky a přerušit hru.

12:10
    Horčička rychle rozehrál nahozený puk a vše skončilo až nevýrazným zákrokem Francouze proti Balaštíkovi.

11:00
    Čtvrtá řada Litvínova plní svůj hlavní úkol. Drží kotouč daleko od Francouze.

10:20
    Domácí opět zatlačení v obraně.

09:40
    Urbanec přidržel Trávníčka u hrazení. Sudí zatím pouštějí hru.

09:17
    Jánský z nulového úhlu pouze vybojoval vhazování.

08:53
    Zámorský nahodil z vlastního pásma a Francouz musel přerušit.

08:20
    Zlínští natlačení ve čtyřech před brankou, ale už jsou bez puku.

07:37
    Gerhát znovu v šanci když ho u pravé tyče našel Piroš. Slovenský mladík netrefil branku.

07:00
    Trávníček odebral Kubišovi kotouč před prázdnou brankou!

06:35
    Jánský pálí vysoko nad branku.

05:40
    Čtvrtá řada domácích zatlačena za Francouze.

04:15
    Gerhát s Majdanem v šanci před brankou zavzpomínali na staré časy, ale Gerhát nedokázal přehodit beton v jasné šanci!

04:00
    Trávníček dobře forčekoval Horáka a domácí jsou u puku v pásmu.

03:15
    Hübl pálil 2x z pravého kruhu, ale neuspěl ani s pokusem na levý beton, ani na vyrážečku.

02:40
    Leška z pravého kruhu míjí prostor mezi tyčemi.

02:15
    Melenovský byl dlouho sám za brankou, ale jeho pokus o výjezd Francouz vystihl.

01:50
    Piroš střílel z pravého kruhu mimo.

01:00
    I na druhé straně střílel obránce a Martynek tečoval těsně mimo.

00:25
    Urbanec nahazoval od modré a Francouz musel přerušit před Balaštíkem.

00:01

HC Verva Litvínov: Francouz – Stříteský, Zeman, Gula, Šlégr, Posmyk Chaloupka – Jánský, Hübl Ručinský – Martynek, Hanzl Trávníček – Majdan, Piroš, Gerhát – Písařík, Jurčík, Pšurný

PSG Zlín: Horčička – Marušák, Horák, Zámorský, Řezníček, Tesařík, Urbanec, Matějíček – Balaštík, Leška, Veselý – Kubiš, Holík, Čech – Honejsek, Čajánek, Köhler – Melenovský, Fořt, Sedláček

Rozhodčí: Šindler, Wagner – Bláha, Kostka.

Velmi nepříjemný soupeř prověří dnes večer tým s aktuálně nejlepší formou, tedy VERVU Litvínov. Z Liberce se na Zimní stadion Ivana Hlinky přesunul Zlín, který v neděli uštval na jejich ledě Bílé Tygry (0:4) a v pátek na domácím ledě přestřílel letošního suveréna, pražskou Spartu (6:5). V dobré střelecké pohodě jsou Čech, Honejsek a Zámorský, kteří skórovali v obou duelech. Litvínov je aktuálně 5x neporažen, když se třikrát radoval v základní hrací době, jednou v prodloužení a jednou v nájezdech.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.