Chabarovsk – Doneck 0:4 (kon.) | Vladivostok – S.Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzneck – Záhreb 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Novgorod – D. Moskva 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.) | Lev – Petrohrad 3:4 (3:4 po s.n.)
po s.n. (3:4)
Lev Praha
3:4 (0:1, 3:1, 0:1 - 0:0)
SKA Petrohrad
Pondelok 02.12.2013, 19:00 • Tipsport Aréna, Praha • KHL

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.

Vážení športoví priatelia, vítam Vás pri sledovaní online textového prenosu z KHL. V pražskej Tipsport Aréne sa od 19:00 začne atraktívny súboj medzi Levom a SKA Petrohrad.

HC LEV Praha

Domáci sú momentálne na 6. mieste v Západnej konferencii a nad čiarou postupu do play-off majú náskok 9 bodov. V poslednom zápase Lev zdolal Barys Astana 3:2 na jeho ľade. O víťazstve rozhodol v 48. minúte Sekáč.

Najproduktívnejší hráč Pražanov je Jiří Sekáč, ktorý v doterajšom priebehu súťaže nazbieral 16 bodov.

Najbohatší európsky hokejový klub je suverénne najlepším celkom súťaže aj tento rok, keď má po 32 zápasoch 71 víťazstiev. SKA v poslednom zápase zdolal Atlant Mytišči 4:1, keď všetky svoje góly strelil do polovice zápasu.

Najproduktívnejší hráč Petrohradu je Ilia Kovaľčuk, ktorý má na svojom konte 30 bodov za 12 gólov a 18 asistencií.

Favorit dnešného zápasu je SKA, pretože hráčom tohto celku sa proti Levu nesmierne darí. V doterajších troch vzájomných zápasoch vždy vyšli víťazne hráči SKA. Ťahal ich najmä Kovaľčuk, ktorý v týchto troch zápasoch dokázal nazbierať 7 bodov (2+5).

Tribúny sa pomaly zapĺňajú. Do začiatku stretnutia ostáva už len pár minút.

Hráči sú už na ľade. Do začiatku zápasu ostáva už naozaj len niekoľko okamihov.

00:01

00:01
    Úvodné buly vyhral hosťujúci center prvej formácie Šipačjov.

00:23
    Hráči SKA sa chceli dostať do útočného pásma, no Kovaľčuk bol pokrytý a puk sa tak dostáva na hokejky pražského Leva.

01:14
    Domáci mali hneď niekoľko príležitostí na otvorenie skóre! Azevedo ako prvý pálil z ľavého kruhu mimo a hneď nato pálil jeden z domácich hráčov len do bránkovej konštrukcie!

01:35
    Teraz hostia puk zo svojej obrannej tretiny vyviezli a po Kovaľčukovej strele si Vehanen pripísal prvý zákrok. Vhadzovať sa bude v tretine Leva.

02:28
    Červenka sa teraz zboku rútil sám na Vehanena, no Mäenpää sa stihol brániť a Vehanen puk nakoniec dokázal prikryť!

02:50
    Petrohrad dal gól!

Hostia sa dostávajú do vedenia! Domáci teraz pykajú za nepremenené šance z úplného úvodu zápasu. Kučerjavenko spoza brány našiel ARTEMA PANARINA a ten strelou z prvej prekonal Petriho Vehanena – 0:1!

Asistencia: Kučerjavenko

04:06
    Vehanen teraz zachytil nahodenie hostí, no puk radšej podržal, pretože napádajúci Ketov bol príliš blízko.

04:17
    Hostia sa po góle neuspokojili a aj naďalej aktívne napádajú rozohrávku Leva, ktorý s tým má veľké problémy.

04:52
    Zo stredného pásma teraz na Vehanena tvrdo vypálil Alexandrov. Vehanen jeho strelu radšej podržal a hra sa tak vráti pred fínskeho brankára v službách pražského Leva.

05:13
    Tlak SKA neustupuje ani po prvých piatich minútach. Hostia majú rýchlejší prechod cez stredné pásmo a v útočnej tretine hrajú všetko do brány.

05:50
    O'Byrne teraz skvelým hitom zrazil na zem jedného z útočníkov súpera.

06:28
    Kanadský obranca však putuje na trestnú lavicu, no nie za bodyček v strednom pásme, ale za nebezpečnú hru s vysokou hokejkou.

06:50
    Hráči SKA sa môžu pochváliť jednou z najlepších presiloviek spomedzi všetkých tímov v lige, domáci tak budú mať čo robiť.

07:10
    Čudinov teraz pálil od modrej, no jeho strela ku Vehanenovi nedošla, pretože jeden z brániacich hráčov Leva ju zblokoval do rohu.

07:38
    Domáci sa oslobodzujú.

07:55
    Thörnberg teraz vyhodil puk cez všetky čiary a Lev by už mal prvú početnú prevahu hostí prečkať.

08:17
    Pár sekúnd pred vypršaním O'Byrneho trestu prichádza ďalšie oslobodenie domácich, tentoraz sa v dobrom svetle ukázal Němec.

08:28
    Domáci v plnom počte.

09:09
    Makarov sa teraz snažil presadiť cez Birnera, no ten sa nenechal nachytať a útočníka SKA o puk oberá.

10:37
    Němec je teraz schovaný za Vehanenovou bránou a čaká na svojich spoluhráčov, ktorí sa rozhodli vystriedať.

10:37
    Presilovku si zahrajú aj domáci, pretože Ilia Kovaľčuk sa previnil sekaním.

11:20
    Na ľade je formácia okolo Jakuba Klepiša.

11:43
    Ketov mohol potrestať domácich gólom v oslabení, no Petri Vehanen predviedol skvelý zákrok!

12:13
    Levu sa podarilo usadiť v tretine. Zatiaľ sa však ku poriadnemu ohrozeniu Saláka nedostali.

12:41
    Teraz sa ku strele dostal Azevedo, no Salák jeho strelu vyrazil.

12:47
    Z druhej strany pálil Ullström, no český brankár v službách SKA si poradil aj s jeho pokusom.

13:39
    Lev teraz pred Salákom vyrobil poriadny závar a český gólman puk radšej podržal. Vhadzovať sa tak bude po jeho pravici.

14:00
    SKA sa teraz po dlhej dobe dostalo do útočného pásma, no Burdasova od puku odzbrojil Němec a ihneď ho poslal po mantinely do stredného pásma.

15:30
    Kovaľčuk teraz našiel rozkorčuľovaného Červenku, no Vehanen jeho strelu dokázal vyraziť.

16:25
    Prílišná aktivita Skačkova v útočnom pásme poslal k zemi Němca a Lev si zahrá v závere prvého dejstva presilovku.

16:50
    Lev podobne ako pri prvej početnej prevahe majú problém s tým, aby sa usadil pred Salákom, pretože hostia bránia dobre.

17:10
    Domácim sa to vôbec nedarí a hostia teraz vyhodili puk cez všetky čiary až za Vehanenovu bránu.

17:44
    Ridderwall bol pri puku, no v tiesni oň prišiel a hostia opäť vyhodili.

18:10
    Domáci to budú mať v dnešnom zápase veľmi ťažké nielen smerom dozadu, ale aj dopredu, pretože SKA teraz opäť vyhadzuje puk cez všetky čiary.

18:50
    Po tom čo Skačkov naskočil na ľad sa hostia vydali dopredu, no strela zo Čudinovovej hokejky skončila len nad bránou.

19:22
    Panarin dostal prihrávku medzi kruhy, no tam mu na šťastie domácich puk skĺzol z čepele.

20:00

Máme za sebou prvú tretinu, v ktorej sa už v 3. minúte dostali do vedenia hostia po Panarinovom góle. Domáci však ešte predtým mohli otvoriť skóre ako prvý, no to by Ullström musel trafiť do brány a nie len do brvna Salákovej brány.

Druhá tretina začne približne o 19:48.

20:01

20:01
    Šipačov vyhral úvodné buly, no hostia sa radšej stiahli do svojej tretiny, kde začínajú prvú útočnú akciu v druhej tretine.

20:48
    Lev Praha dala gól!

Domáci však v strednom pásme akciu SKA zastavili a nahodili puk do tretiny, kde za bránou odviedli skvelú robotu Novotný a Ullström. Druhý menovaný vytiahol puk do hluchého priestoru, odkiaľ prihral medzi kruhy JUSTINOVI AZEVEDOVI, ktorý strelou švihom prekonal Alexandra Saláka – 1:1!

Asistencia: David Ullström

21:20
    Domácim vyrovnávajúci gól vlial do žíl energiu a teraz musel Salák opäť zasahovať, no Sekáčovu strelu dokázal vyraziť do rohu.

21:30
    Thörnberg teraz vypálil na Saláka, ale český gólman predviedol istý zákrok a puk následne z lapačky rýchlo pustil, takže sa v hre pokračuje.

21:50
    SKA sa zatiaľ trápi a nedokáže sa dostať cez dobre bránené stredné pásmo, kde hrajú domáci veľmi aktívne.

22:10
    Hosťom sa napokon podarilo dostať do pásma, no tam puk vybojoval Klepiš, ktorý vyrazil dopredu.

22:20
    Jeho akciu však na modrej zastavil Kalinin.

23:43
    Zatiaľ sa hrá zo strany na stranu, Vehanen teraz predviedol ďalší dobrý zákrok, no hra sa neprerušuje, pretože puk stihol vydolovať zo svojej výstroje.

24:25
    Ďalšia akcia prvého útoku domácich, ktorá mohla skončiť gólom! Ullström vnikol do útočného pásma, kde našiel Azeveda, no tentokrát jeho strelu Salák chytil.

25:43
    Panarin sa teraz hnal dopredu, už sa naprahoval ku strele, no v tom mu puk vypichol Mäenpää, ktorý zavelil do protiútoku.

26:00
    Jeho akcia skončila tvrdou strelou, ktorá narobila Salákovi poriadne problémy!

26:30
    Uvidíme trestné strieľanie po Salákovom nedovolenom zákroku na Birnera!

26:30

MICHAL BIRNER svoj nájazd s prehľadom premenil a posiela Lev do vedenia! Na jeho presnú strelu vedľa betónu Salák nedokázal zareagovať – 2:1!

26:30
    V hre sa teraz nepokračuje, pretože vrátka na trestnej lavici na strane hostí sú otvorené a hlavný rozhodca sa o niečom dohaduje s hlavným trénerom SKA.

26:30
    Na trestnú lavicu napokon odchádza Sigarjov, ktorý si odsedí Salákov trest za nešportové správanie. Hrať sa bude pochopiteľne 5 na 5.

27:14
    Z pravého kruhu sa ku strele dostal Řepík, no Salák jeho pokus skrotil na hrudi.

27:26
    Azevedo teraz bojoval o puk v rohu, nakoniec ho aj vybojoval, no následne vrazil do Judina a porúčal sa k zemi.

28:13
    Zackrissonova strela končí iba v Salákovom výstroji.

28:45
    Hostia sa snažia tlačiť dopredu, no domáci sú si vedomí, že majú našliapnuté ku dobrému výsledky a v obrane sú pozorní.

29:26
    Petr Vrána odchádza na trestnú lavicu za podrazenie. Hosťom sa tak naskytá možnosť na vyrovnanie.

30:05
    Alexej Kutejkin sa odhodlal ku strele, no tá skončila len na zadnom mantinely.

30:32
    Domáci sa však oslobodzujú a Thörnbergl, ktorý je čerstvý, pretože naskočil zo striedačky, sa rozhodol ísť otravovať Kovaľčuka za Salákovu bránu.

31:04
    Zackrisson teraz dokázal zachytiť puk a vyhodiť ho na zadný mantinel.

31:30
    Vrána teraz naskočil z trestnej lavice rovno do útoku, v ktorom sa rútil na Saláka spolu s Azevedom, no ich akciu nakoniec zastavil ofsajdový verdikt čiarového rozhodcu.

31:43
    Řepík teraz vymyslel pre Birnera zaujímavú prihrávku, ktorá mala byť tečovaná, no strelec druhého gólu Leva jeho úmysel neprečítal.

32:22
    Vehanen si teraz pripísal ďalší zákrok po tom čo na neho vyslal tvrdú strelu Ponikarovskij.

32:44

Hostia vyrovnávajú! VADIM ŠIPAČOV vypálil od modrej a aj vďaka skvelej práci Ponikaroského pred Vehanenom puk prepadol pomedzi betóny do brány.

Asistencia: Andrej Kutejkin

34:08
    Němec putuje na trestnú lavicu za držanie protihráča.

34:34
    SKA bude hrať presilovku 5 na 3! O'Byrne putuje na trestnú lavicu za hru s vysokou hokejkou.

35:08
    Máme tu aj pästný súboj, v ktorom sa ocitol Klepiš proti Tichonovovi. Hráč SKA to prehnal pri dôraze pred Vehanenom a to sa nepáčilo ťahúňovi pražského Leva. Na trestnej lavici Leva je tak až trojica hráčov.

35:16
    Novotný teraz schytal strelu do korčule a tá sa odrazila do ochrannej siete.

35:29
    Ponikarovskij sa teraz natlačil zľava ku strele, no Vehanen jeho strelu kryl. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

36:09
    Domáci hrajú vo štvorici.

36:09
    Na trestnú lavicu putuje Kovaľčuk, ktorý tak svojim prečinom vyrovnáva pomer síl na ľade.

36:34
    Lev bude hrať zhruba minútovú presilovku.

37:25
    Ševc teraz vyslal na Saláka poriadnu delovku a ten jeho strelu kryl s veľkými problémami!

37:42
    Novotný teraz schytal tvrdú strelu do ľavého boku a putuje na striedačku.

37:53
    Salák musel teraz zasahovať aj po ďalšej rýchlej akcii domáceho tímu.

38:06
    Thörnberg chvíľu nevedel, kde má puk, no napokon sa dokázal zorientovať a na Saláka vyslal strelu bez nejakej vážnejšej prípravy, no český brankár v službách SKA jeho strelu kryl.

38:20
    Hostia v plnom počte.

38:38
    O'Byrne teraz od modrej vyslal na Saláka poriadnu delovku, no ten jeho strelu videl.

39:13

Lev sa vracia späť do vedenia! Záver tretiny vyšiel Pražanom na jednotku! MICHAL ŘEPÍK sa dostal k puku na ľavom kruhu, odkiaľ vyslal na Saláka presnú strelu, ktorú český gólman nedokázal chytiť – 3:2!

Asistencia: Petr Vrána

40:00

Máme za sebou druhú tretinu, v ktorej boli lepším tímom domáci hráči, ktorým sa ich aktivita vyplatila, pretože dokázali streliť tri góly. Najprv sa v 21. minúte presadil Azevedo, na jeho gól dokázal zo samostatného nájazdu nadviazať Birner, ale v 33. minúte vyrovnal Šipačov. 50 sekúnd pred druhou sirénou sa však presadil Řepík, ktorý tak domácich poslal po druhý raz v dnešnom zápase do vedenia.

Tretia tretina sa začne približne o 20:47.

40:01

40:01
    Na buly bol úspešnejší hosťujúci Šipačov, ktorý vyhral úvodné buly aj v predošlých dvoch dejstvách.

40:15
    Ullström sa snažil napadnúť rozohrávku SKA, no aj tak sa hosťom podarilo dostať von zo svojho pásma.

40:54

Hostia vyrovnávajú! Semjonov sa dostal ku strele od modrej čiary, ktorú dokázal tečom usmerniť do brány VIKTOR TICHONOV – 3:3!

41:25
    Do šance sa teraz dostal Sekáč, no urobil zbytočnú kľučku a kvôli nej prišiel o dobrú pozíciu na strelu.

42:10
    Kombinácia Leva pred Salákom je rýchla, no zatiaľ sa nikto z domácich nedokázal odhodlať ku strele a ohroziť českého gólmana Petrohradu.

43:02
    Ďalší útok leva ťahal Ullström, no ani po ňom sme sa strely nedočkali.

43:52
    Sekáč teraz vystrelil bekhendom a pred bránou sa ešte snažil dorážať Thörnberg, no to sa nepáčilo Semjonovi, ktorý sa ihneď do neho pustil!

43:52
    Thörnberg to spravil veľmi dobre, keď ustál pár rán od Semjonova a práve obranca SKA putuje na trestnú lavicu za hrubosť. Domáci tak dostávajú príležitosť v podobe početnej prevahy.

44:22
    Oystrick vyslal na Saláka delovku, no tá ku nemu neprišla, pretože sa stratila v kope tiel pred ním.

44:55
    SKA sa teraz dostalo do protiútoku, no Mäenpää sa stihol vrátiť a ihneď založil protitútok svojho tímu, z ktorého mohli jeho spoluhráči skórovať, no proti bol Alexander Salák!

46:06
    Presilovka končí. Semjonov je späť na ľade.

46:54
    Na trestnú lavicu teraz odchádza Martin Ševc, ktorý sa previnil sekaním.

47:20
    Kotejkin sa odhodlal ku strele z modrej, no Vehanen ju stačil vyraziť do rohu, odkiaľ jeden z jeho spoluhráčov dokázal puk vyhodiť.

48:02
    Zackrisson nahodil od modrej puk na Saláka a ten sa rozhodol poskakujúci puk prikryť.

48:14
    Klepiš a Novotný teraz výborne zapracovali na vlastnej modrej čiare a puk vyhadzujú až ku Salákovi.

48:56
    Lev vydržal aj ďalšiu oslabovku. Ševc sa následne zapojil do hry, no nato, aby sa cez Čudinova presadil mu chýbala patričná rýchlosť.

49:12
    Ku strele z pravého kruhu sa dostal Sekáč, no Salák jeho strelu videl.

49:38
    Na druhej strane si teraz dôležitý zákrok pripísal aj Petri Vehanen.

50:12
    Fantastický zákrok Vehanena! Kovaľčuk mal pred sebou len prázdnu bránu, no fínsky gólman v poslednej chvíli vytiahol parádny zákrok a ruskému kanonierovi môžu otať len oči pre plač.

52:18
    Kovaľčuk teraz po pravom krídle prenikol do útočného pásma, následne posielal puk pred bránu, no tam našťastie nestál nikto z jeho spoluhráčov.

53:00
    Miestny hlásateľ nás oboznámil počtom divákov, ktorí sledujú dnešné stretnutie – 10 242!

53:12
    Němec teraz z modrej čiary vyslal na Saláka dobrú strelu, no ten ju dokázal schovať vo svojom výstroji.

53:50
    Pri puku sú však hostia, ktorí sa dostali aj ku strele, no Semjonov projektil narazil len na pozorného Vehanena.

54:40
    Oba tímy sa v krátkom slede pokúšali dostať do útočného pásma, no ich aktivita skončila len nahodeným pukom, po ktorom sa ho zmocnil súper.

55:17
    Panarin teraz nebezpečne tečoval strelu pred Vehanenom, no ten si opäť počínal perfektne a puk dokázal chytiť.

56:06
    Icing v podaní hostí. Hra sa tak vráti pred Saláka.

56:45
    Pri puku sú teraz hostia, presnejšie Kučerjavenko, ktorý drží puk vo svojej tretine a čaká kým jeho spoluhráči dostriedajú.

56:22
    Nakládal sa teraz snažil nahodiť puk, no ten vo vzduchu zachytil rukou Alexandrov.

58:00
    Domáci sú teraz omnoho aktívnejší ako ich súper, no musia si dávať pozor na zadné vrátka, pretože hostia v dnešnom zápase neraz hrozili z protiútoku.

59:00
    Do konca riadnej hracej doby ostáva už len jedna minúta.

59:04
    Vehanen teraz nevedel kde má puk, no ten bol nakoniec pod jeho betónom a Tichonov tak dorážal zbytočne.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Po 60-minútach sme víťaza nespoznali a tak bude nasledovať päťminútové predĺženie.

V tretej tretine sa gólovo presadili len hostia, no tri body si určite za svoju aktivitu zaslúžili domáci, ale hokej sa hrá na góly a ten sa im v poslednej časti nepodarilo streliť.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:50
    Červenka a Tichonov teraz pred Vehanenom rozpútali hotové peklo, ale Novotný dokázal vybojovať puk a vyviezť ho von z tretiny. Kapitán Leva sa napokon dostal ku strele, ktorá len tesne minula Salákovú bránu.

61:40
    Teraz sa hra sústreďuje v pravom rohu ľadovej plochy v útočnom pásme Leva.

62:02
    Vrána s Ullström sa teraz zrazili za Salákovou bránou a Němec s Oystrickom čelili protiútoku hostí, no práve český bek dokázal pohotovým obranným zákrokom napraviť chybu dvojice útočníkov, ktorí sa nedokázali vrátiť späť včas, no našťastie to nebolo ani zapotreby.

62:30
    Hra sa teraz presunula za Vehanenovu bránu.

63:10
    V šikovnom prieniku nebezpečne vystrelil Jakub Klepiš a Novotný nedokázal usmerniť odrazený puk do poloodkrytej brány!

63:33
    Ďalšiu šancu mal na svojej hokejke Oystrick, no jeho strelu Salák chytil.

64:40
    Jiří Novotný teraz dostal ramenom úder do hlavy od Chudinova a kapitána pražského Leva to poriadne nahnevalo.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

Gól nepadol ani v predĺžení a nasledovať budú samostatné nájazdy.

Na ľade sa teraz dejú veci! Oystrick sa teraz rozhodol pomstiť svojho kapitána, no čiarový rozhodcovia túto situáciu zvládli.

Makarova hlavný rozhodcovia, aj za asistencii usporiadateľov, poslali do šatne. Oystrick však ostáva na striedačke spoločne s ostatnými hráčmi v červených dresoch.

Tak nakoniec ide do šatne aj Nathan Oystrick.

Lev sa môže pochváliť najlepšou bilanciou v samostatných nájazdoch spomedzi celej KHL. Dnes navyše Birner premenil svoj nájazd aj v hre a tak sú domáci ľahkým favoritom, no pohľad na súpisku SKA nás od toho odhovára, pretože hráči ako Kovaľčuk, Tichonov a Červenka vedia razom vyvrátiť hocijaké špekulácie.

Začínať budú hostia, presnejšie PANRIN.

PANARIN zvolil strelu, no šikovný pravák trafil Vehanena len do ramena – 0:0.

Thörnberg taktiež zvolil strelu, no nedokázal trafiť bránu – 0:0.

Viktor Tichonov taktiež neuspel – 0:0.

Jakub Klepiš, špecialista na nájazdy, uložil puk do Salákovej lapačky.

ROMAN ČERVENKA posiela svoj tím do vedenia – 0:1!

DAVID ULLSTROM predviedol chladnokrvný bekhendový blafák a posiela nájazdy do 4. série – 1:1!

JAKUB KLEPIŠ predviedol to isté čo Ullström, no do druhej strany – 2:1!

ILIA KOVAĽČUK nekompromisne trafil medzeru medzi Vehanenovými betónami – 2:2!

JAKUB KLEPIŠ teraz ukázal fantastický bekhendový blafák – 3:2!

ROMAN ČERVENKA teraz Petriho Vehanena poriadne vykúpal a vyrovnáva na 3:3!

Jakub Klepiš teraz zvolil podobnú kľučku ako pri predošlom nájazde, no Salák mu puk vypichol – 3:3!

ILIA KOVAĽČUK rozhoduje o výhre svojho tímu strelou popri betóne – 3:4!

65:00
    ILIA KOVAĽČUK rozhoduje o výhre svojho tímu strelou popri Vehanenovom betóne – 3:4! (21:48:02)

Roland Hric

Góly a asistencie: 21. Azevedo (Ullström), 27. Birner (t.s.), 40. Řepík (Vrána) – 3. Panarin (Kučerjavenko), 33. Šipačov (Kutejkin), 41. Tichonov (Semjonov), 65. Kovalčuk

Lev Praha: Vehanen – Ševc, Mäenpää, Oystrick, Němec, Jaakola, O'Byrne, Nakládal – Azevedo, Novotný, Ullström – Sekáč, Zackrisson, Thörnberg – Ridderwall, Vrána, Klepiš – Birner, Cingel, Řepík – Matai
    SKA Petrohrad: Salák – Semjonov, Čudinov, Kalinin, Kutejkin, Judin, Alexandrov – Kovalčuk, Šipačov, Ketov – Skačkov, Tichonov, Červenka – Panarin, Kučerjavenko, Ponikarovskij – Burdasov, Sigarjov, Makarov – Malyšev

Rozhodca: Gofman, Bondar – Morozov, Pytilin

Diváci: 10 242