Chabarovsk – Doneck 0:4 (kon.) | Vladivostok – S.Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzneck – Záhreb 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Dinamo Minsk 3:1 (kon.) | Novgorod – D. Moskva 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavľ 1:3 (kon.)
HC Slovan – Čerepovec 3:2 (kon.) | Lev – Petrohrad 3:4 (3:4 po s.n.)
HC Slovan Bratislava
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
Severstaľ Čerepovec
Pondelok 02.12.2013, 19:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • KHL

59:30
    Štepánek na striedačke, power play Severstaľ je tu.

58:05
    Slovan Bratislava dal gól!
    Krásna akcia domácich, prečíslenie troch na dvoch, na medzikružie dostal puk MILAN BARTOVIČ a vymietol ľavý horný roh Štepánkovej bránky! Asistencia: Michel Miklík.

52:42
    MICHAL SERSEN napriahol od modrej a po ľavej ruke Štepánkovi rozvlnil sieť. Asistencie: Libor Hudáček a Branko Radivojevič.

50:39
    Severstal Čerepovec dal gól!
    ALEXANDER BUMAGIN sa od ľavého kruhu vyrútil na Janusa, chcel mu puk zasunúť pomedzi betóny, Janus puk vyrazil na ľavú stranu a Alexander z ťažkého uhla poslal puk do Jarovej siete. Asistencia: Jevgenij Kovyršin a Nikolaj Kazakovcev.

48:31
    Radivojevič krásne vystrelil spoza pravého kruhu, Štepánek puk zrazil pred seba, Šťastný sa už k dorážke nedostal....

45:26
    Kazakovcev sa presadil v individuálnej akcii, prešiel s pukom až pred Janusa, výborný Janus puk po jeho strele vyráža!

42:39
    Stoľarov dostal puk pred bránkovisko, bol tam osamotený, vystrelil, Janus puk vyrazil a k dorážke sa už našťastie hráč hostí nedostal.

42:11
    Mojžíš dostal dve minúty za krosček, hostia majú ďalšiu presilovku.

39:27
    Vylúčenie z kategórie moc prísnych, Hudáček odchádza von na dve minúty za nedovolené bránenie.

36:27
    Daňo v akcii, keď sa predtým Slovan sám pripravil o pásmo, z ľavej strany Marko vypálil, Štepánek v pokľaku puk chytá.

35:31
    Pekná akcia Vondrku, ktorý s pukom preletel pravým kruhom, vystrelil spred bránkoviska, dobre postavený Štepánek puk chytá!

30:41
    Bližňák z ľavej strany od kruhu vystrelil, Štepánek poslal cez ľavé rameno puk na ochranné sklo.

29:36
    Hudáček odchádza von na dve minúty za seknutie.

28:53
    LINUS VIDELL preštrikoval v akcii puk za Janusov chrbát a je vyrovnané. Asistencie: Vadim Berdnikov a Anatolij Nikoncev.

24:03
    Štajnoch krásne vystrelil od modrej, Štepánek puk vyráža späť do hry, Slovan pri puku.

23:05
    Za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza von Guskov, Šťastný síce skončil na ľade, trest je dve plus dve minúty.

20:37
    Netík dostal dve minúty za držanie a je po presilovke.

20:28
    Aktivita domácich sa pretavila do vylúčenia Antipova, ktorý dostal dve minúty za hákovanie.

19:44
    Berdnikov predviedol z medzikružia úžasnú strelu, Janus predviedol úžasný semafor a ako sa patrí, s pukom sadol na ľad, krásna strela, krásny zákrok Janusa!

18:03
    Do pásma sa s pukom ako víchor prihnal Žerdev, pekne vystrelil, Janus šiel na ľad, puk chytá a dorážku hostí domáci nepripustili.

15:34
    Hostia založili útok, Sersen sa previnil podrazením a ide von na dve minúty.

14:41
    Guskov dostal dve minúty za vrazenie na mantinel.

13:09
    Guskov spoza ľavého kruhu vystrelil, Janus jeho tvrdú strelu vyráža.

12:07
    V rovnakom čase vylúčený Šťastný za hrubosť, ktorý upratoval priestor v okolí bránky.

12:07
    Brejk domácich, na medzikruží sa k puku dostal LIBOR HUDÁČEK, ktorý najskôr efektne vystrelil, Štepánek poslal puk pred seba a Libor mu ho poslal do klietky, konečne. Asistencia: Andrej Šťastný.

08:25
    Za podrazenie odchádza von na dve minúty Bližňák, je po presilovke.

06:34
    Trest pre hráčsku lavičku hostí, dve minúty odsedí Gogolev, veríme, že mu pobyt na lavici hanby domáci skrátia.

04:04
    Videll posielal puk na Janusa, na pravom kruhu ho ešte tečoval umne Bušujev, Janus v pokľaku puk chytá.

02:48
    Daňo krásne vystrelil spoza ľavého kruhu, Štepánek puk vyrazil pred seba, k dorážke sa domáci nedostali.

02:06
    Ďalšia pekná strela domácich, tento krát sa prezentoval švihom Radivojevič, Štepánek šiel do pokľaku a puk ukryl vo svojom výstroji.

01:25
    Z pravej strany sa do šance dostal Bartovič, vystrelil od pravého kruhu, Štepánek pravým betónom puk vyráža.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 13. Hudáček (Šťastný), 53. Sersen (Hudáček, Radivojevič), 59. Bartovič (Miklík) – 29. Videll (Berdnikov, Nikoncev), 51. Bumagin (Kovyršin, Kazakovcev)

HC Slovan Bratislava: Janus (Godla) – Sersen (A), Sigalet, Škoula, Kutlák, Mojžíš, Štajnoch, T. Mikúš, Mihalik – Vondrka, Bližňák (A), Miklík – Bartovič (C), Ölvecký, Netík – Hudáček, Šťastný, Radivojevič – Bakoš, Matoušek, Daňo
    Severstaľ Čerepovec: Štepánek (Kasutin) – Andersén, Guskov, Kiselevič, Čáslava, Stasenko, Jevsejenkov, Popov, Sviazov – Videll, Bušujev, Nikoncev – Stoľarov, Berdnikov, Žerdev – Zemčenko, Kovyršin, Kazakovcev – Gogolev, Antipov, Bumagin

Rozhodca: Kiseľov, Cyplakov – Gordenko, Tomilov

Diváci: 10.055