Real Betis – Rayo Vallecano 2:2 (kon.) | Granada – Sevilla 1:2 (kon.) | Valencia – Osasuna 3:0 (kon.)
Bilbao – Barcelona 1:0 (kon.)
Granada CF
1:2 (0:1)
FC Sevilla
Nedeľa 01.12.2013, 17:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes • Španielska LaLiga

Odo mňa je to z tohto prenosu všetko, ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa! (18:54:09)

Je dobojované! Sevilla dokázala uspieť na pôde Granady, kde sa jej podarilo vyhrať pomerom 2:1. Hostia síce prišli v 61. minúte o jednogólové vedenie z prvého polčasu, no v nasledujúcich minútach zvýšili aktivitu a za tú boli v 87. minúte odmenení gólom striedajúceho Gameira. Po dnešnom triumfe si teda Sevilla pripisuje cenné tri body.

90+5
    Po nakopávanej lopte od polovice ihriska domáci hlavou zakončili, ale Beto nemal najmenšie problémy.

90+4
    Brahimi sa dostal do dobrej pozície, no jeho následný pokus bol zblokovaný.

90+3
    Hostia zahodili ďalšiu obrovskú šancu! Vo vyloženej pozícii sa ocitol Bacca, no jeho zakončenie tesne minulo Robertovu bránku!

90+2
    Hostia rozohrali rohový kop na krátko a zdržujú hru pri rohovej zastávke.

90+1
    Hostia založili rýchly protiútok do otvorenej obrany domácich! Bacca ponúkol skvelú šancu pre Rakitiča, no ten zoči-voči Robertovi neuspel!

90
    Nadstavuje sa až päť minút!

89
    Nigérijský útočník sa okamžite zapojil do hry. No určite nie podľa predstáv – inkasoval totiž žltú kartu za nepekný zákrok na M´Biu.

88
    Domáci sa budú v záverečných minútach spoliehať predovšetkým na ofenzívu. Svedčí o tom aj posledné striedanie. Stopéra Diakhatého totiž nahradil útočník Ighalo.

87
    Sevilla dala gól!
    Hostia sa v závere dostávajú do vedenia! Dlhý nákop Beta predĺžil Bacca hlavou na KEVINA GAMEIRA, ktorý vydareným volejom prekonal bezmocného Roberta!

86
    Hra má v záverečných minútach slušný náboj, obe mužstvá sa chcú v závere presadiť.

85
    Roberto fantasticky čítal hru. Zachytil nakopávanú prihrávku pred napádajúcim hráčom Sevilly, ktorého si navyše provokačne obhodil.

84
    Buonanotte nafilmoval pád v pokutovom území a za nevydarený herecký výkon dostal trest v podobe žltej karty.

83
    Center domácich z priameho kopu bol veľmi nebezpečný, no hostia sa napokon dokázali oslobodiť.

83
    Ešte pred zahratím priameho kopu nasleduje druhé striedanie Granady. Ihrisko opustil Recio, ktorého nahradil Buonanotte.

82
    Figueiras potiahol za dres prenikajúceho Brahimiho a hosťujúci obranca zaslúžene videl žltú kartu.

81
    Lopta sa za šestnástkou odrazilo k M´Biovi, ktorý strelou z voleja mieril vedľa bránky.