Levante – Villarreal 0:3 (kon.) | Rayo Vallecano – Espanyol 1:4 (kon.) | Elche – Valencia 2:1 (kon.)
Sevilla – Real Betis 4:0 (kon.)
FC Sevilla
4:0 (2:0)
Real Betis
Nedeľa 24.11.2013, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán • Španielska LaLiga

85
    Posledné striedanie v zápase prichádza v 85. minúte, na posledných 5 minút si zahrá Jairo Samperio, ktorý na trávniku vystrieda Vitola.

77
    V 77. minúte prichádza druhé striedanie domáceho celku, z ihriska odchádza strelec prvého gólu Bacca, opačnou stranou vybieha Gameiro.

71
    Strieda aj domáci tím, Perotti si zahrá cca 20 minút, na trávnik príde namiesto Reyesa.

70
    Tím hostí strieda posledný krát, Jorge Molina dnes končí, nahradí ho Javier Matilla.

60
    Tréner hostí okamžite reaguje na inkasovaný gól striedaním, na ihrisko prichádza Rubén Castro, ktorý nahradí Álvara Vadilla.

46
    Počas prestávky došlo k jednej zmene v zostave hostí, Steinhöfer už do hry nezasiahne, nahradí ho Jordi Figueras.