Chabarovsk – Viťaz 4:2 (kon.) | Vladivostok – D. Moskva 3:4 (kon.) | Novokuzneck – Novgorod 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 0:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Záhreb 4:0 (kon.) | Ufa – Doneck 2:3 (0:2 po s.n.)
Čeljabinsk – S.Moskva 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:2 (kon.)
Riga – Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 (po pr.) | Lev – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Slovan – Barys 2:6 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Ak Bars Kazaň
Nedeľa 17.11.2013, 11:00KHL

Domácim sa nepodarilo v tretej tretine vyrovnať. V závere zápasu sa podarilo hosťom zásahom do práznej brány uzavrieť stav zápasu. Skvelý výkon dnes podal Konstantin Barulin, ktorý si čisté konto zaslúžil. Ďakujeme vám za pozornosť pri dnešnom prenose a prejeme ešte pekný zvyšok nedeľ. (13:24:31)

60:00

59:30
    Bars Kazaň dala gól!
    Hosťom sa podarilo potvrdiť svoje víťazstvo ! Puk poslal do odkrytej brány KONSTANTIN KORNEJEV. Asistencia : Alexej Tereščenko.

59:12
    Je to tu, Koskinen je na striedačke. Domáci to skúšajú v šestici !

59:12
    Oddychový čas Kazane. Čoskoro môžme očakávať odvolanie Koskinena z brány Novosibirsku.

58:24
    V tomto zápase sa už asi využitej presilovej hry nedočkáme. Stapleton je na ľade, domáci majú na vyrovnanie žalostne málo času.

57:55
    Nič nové na svete. V početnej prevahe sa domácim nedarí dostať do potrebného tlaku.

57:07
    Ďalší úspešný zákrok Barulina, ktorý prikryl strelu od modrej čiary. S bolestivou grimasou ostal na ľade ležať Alexander Svitov.

56:24
    Tim Stapleton to teraz nezvládol. Hákoval a ponúka tak Sibiri šancu na vyrovnanie. Ak sa podarí domácim vyrovnať, tak americký útočník nebude pochválený.

55:20
    Po dlhšej dobe bez práce sa musel po puku natiahnuť aj Koskinen. Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Kazane.

54:27
    Ďalší zákrok Barulina, tentoraz z kategórie jednoduchších po zakončení Kopejkina.

53:20
    Šanca, na ktorú domáci čakali prišla, no Oleg Gubin proti Barulinovi neuspel. Konstantin dnes predvádza heroický výkon.

50:50
    Domáci sa usadili v útočnom pásme, no Barulin môže byť zatiaľ pokojný.

50:01
    V čase, kedy sa posledná tretina prehupla do druhej polovice, sa domáci vystavili do postavenia mimo hry.

49:30
    Prvá tretina sa nám dosť vliekla, za to v tretej tretine čas plynie veľmi rýchlo.

48:20
    Koskinen sa naťahoval na Zacharčukovu strelu, no domáci brankár zasahovať nemusel. Puk skončil v roku klziska.

47:15
    Hosťujúci hráči ukazujú, že sú veľmi skúseným tímom. V posledných minútach držia puk prevažne na svojich hokejkách, do útočenia so zbytočne neženú.

46:43
    Kazaň sa nikam neponáhľa a šetrí čas. Zacharčuk s Nikulinom si vymenili pár prihrávok a počkali, kým na ľad naskočia noví hráč zo striedačky.

45:50
    Lemťjugov vystrelil na Barulina, no skúsený ruský brankár je dnes bezchybný.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 36. Janne Pesonen (Shaun Heshka, Jevgeny Medvedev), 60. Konstantin Kornejev (Alexej Tereščenko)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Pavlov) – Karavajev, Alexejev, Belov, Ožhiganov, Kudroč, Lekomtsev, Kutuzov – Šumakov, Monja, Lehtera, Karamnov, Gubin, Kopeikin, Enlund, Romanov, Sannikov, Lemtjugov, Ignatuškin, Kugryšjev.
    Ak Bars Kazaň: Barulin (Jaroslavjev) – Nikulin, Zacharčuk, Kornejev, Heshka, Jarullin, Medvedev – Petrov, Obučkov, Fajzulin, Bourque, Vincour, Bumistrov, Tereščenko, Varnakov, Svitov, Stapleton, Golubev, Pesonen, Bodrov.

Rozhodca: Soin, Anisimov – Misjur, Raming