Ústí n. L. – Zlín 0:2 (kon.) | Sokolov – Třinec 0:0 (kon.) | Vlašim – Bohemians 0:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Pardubice 1:1 (kon.)
MFK Frýdek-Místek
1:1 (1:0)
FK Pardubice
cz Sobota 16.11.2013, 13:30 • Stovky • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

90
    v 88. minutě hosté podruhé střídali, Hundáka nahradil Janecký, o dvě minuty střídali potřetí, kdy Fuska nahradil Hodas

89
    Domácí se nechtějí smířit s jedním bodem a v rozmezí jedné minuty si vytvořili 3 velké šance, nejprve Mozolovu střelu Frydrych vyrazil na roh, z kterého následně nebezpečně hlavičkoval Žídek, o chvíli později se na pravé straně uvolnil Kovařík, i jeho pokus ale Frydrych zlikvidoval.

87
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Z ojedinělé šance Pardubic se k míči dostal JAN JEŘÁBEK, prostřelil Prepsla a hosté srovnávají krok

65
    První střídání v pardubickém týmu, hřiště opouští Pospíšil a nahrazuje jej nejlepší střelec hostů Rešetár

57
    První žlutou kartu zápasu uviděl domácí Mozol

38
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Aktivnější domácí se přece jenom ujímají vedení. Mozol z pravé strany poslal přesný centr na HYNKA PROKEŠE a ten pohotovou ranou z voleje nedal Frydrychovi šanci.

5
    Na další dlouhý pas si nabíhal znovu Hynek Prokeš, přesprintoval obránce a sám před Frydrychem zakončil, jeho pokus ale šel těsně vedle levé tyče

Ondřej Mazur

Góly: 38. Prokeš – 87. Jeřábek

Karty:   57. Mozol (FRM), 78. Soukup (FRM), 86. Vašenda (FRM) – 80. Norek (PCE)

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Coufal, Žídek, Mozol, Talián, Lukáš, Vašenda, H. Prokeš, Kovařík, J. Prokeš
    Náhradníci: Javorek, Vávra, Soukup, Korneta, Juřica, Juříček, Hlaváč

FK Pardubice: Frydrych – Vencl, Pospíšil, Přibyl, Kudrna, Dostálek, Norek, Šejvl, Jeřábek, Fusek, Hundrák
    Náhradníci: Tischler, Řezníček, Rešetár, Hodas, Janecký, Kakrda, Ptáček

Rozhodca: Ondřej Pechanec