Chabarovsk – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Kazaň 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Viťaz 0:2 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 1:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Dinamo Minsk 3:0 (kon.) | Ufa – S.Moskva 1:2 (po pr.)
Čeljabinsk – Doneck 0:1 (kon.) | Nižnekamsk – Záhreb 3:2 (1:0 po s.n.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.)
Riga – Barys 2:2 (3:2 po s.n.) | Lev – Jekaterinburg 3:2 (po pr.) | HC Slovan – Jugra Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
CSKA Moskva
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Avangard Omsk
Streda 13.11.2013, 16:30KHL

58:42
    CSKA Moska dala gól!
    A je rozhodnuté! Alexej Morozov vyhral buly prihral OLEGOVI SAPRYKINOVI, ktorému nerobilo problém poslať puk do prázdnej bránky. Asistencia: Alexej Morozov.

52:39
    Obrovská šanca hostí, k puku sa dostal Popov, ktorý vystrelil z ľavého medzikružia. Jeho strelu ešte Proskurjakov dokázal vyraziť, ale k puku sa dostal opäť Popov, ale odkrytú bránku už nedokázal trafiť.

50:20
    A domáci sa dostávajú do vedenia. Radulov prihral na modrú Mišarinovi, ktorý z prvej vystrelil na Garona, jeho strelu však ešte pred bránkou tečoval NIKOLAJ PROCHORKIN a strieľa tak svoj druhý gól zápasu. Asistencie: Alexander Radulov, Georgy Mišarin.

45:42
    Širokov dostáva 5+20 minút za hrubosť!

39:41
    V závere tretiny sa ešte bude vylučovať. Hostia si zahrajú presilovku. Radulov dostáva 2 minúty za sekanie.

39:07
    Avangard Omsk dal gól!
    Skvelá akcia hostí končí gólom. K puku sa dostal Kosticyn, ktorý krížnou prihrávkou našiel voľného Širokova a ten z prvej posunul DIMITRIJOVI SEMINOVI, ktorý nemal problém puk poslať do odkrytej bránky. Asistencie: Sergej Širokov, Sergej Kosticyn.

36:10
    Na trestnú lavicu si pôjde sadnúť Nemirovsky za atak na Blaťáka. A dostáva 4 minúty. Veľká príležitosť pre hostí.

32:28
    Rylov dostáva 2 minúty za sekanie. Hostia môžu odpovedať.

31:06
    Predsa sme sa len dočkali gólu. Radulov našiel pred bránkou voľného Grigorenka, ktorý ešte puk posunul na osamoteného NIKOLAJA PROCHORKINA, ktorý strelou pod brvno strieľa prvý gól zápasu. Asistencie: Alexander Radulov, Igor Grigorenko.

22:35
    Tentokrát sa, ale už vylučovať bude. Na trestnú lavicu si pôjde sadnôť Denisov. Dostal 2 minúty za hrubosť.

20:10
    Radulov sa rútil sám na Garona, ale strela mu nesadla a tak Garon pravým betónom vyráža.

18:40
    Frolov sa postavil k puku a nakorčuľoval si pred Garona, kde vyskúšal zakončiť strelou medzi betóny. Jeho pokus mu nevyšiel a stav sa teda nemení.

18:40
    Frolov dostal prihrávku z vlastného obranného pásma na modrú čiaru a rútil sa sám na brankára. Ale hosťujúci obranca ho hákoval je tu trestné strieľanie!

17:59
    Na trestnú lavicu si pôjde sadnúť Kazakov za hákovanie. Tréner Říha teraz nechápavo krúti hlavou.

15:45
    Kosticyn vystrelil od modrej, jeho strelu však Proskurjakovvyrazil pred Širokova, ktorý ešte dorážal. Jeho strelu do odkrytej bránky vyráža Zajcev.

08:49
    Bude sa opäť vylučovať. Tentokrát si pôjde sadnúť na trestnú lavicu Mišarin. Dostáva 2 minúty za sekanie.

05:55
    A je tu prvé vylúčenie. Na trestnú lavicu si pôjde odsedieť dvojminútový trest Zherbtsov. Dostal 2 minúty za hákovanie.

Martin Platko

Góly a asistencie: 32. Prochorkin (Radulov, Grigorenko), 51. Prochorkin (Radulov, Mišarin), 59. Saprykin (Morozov) – 40. Semin (Širokov, Kosticyn)

CSKA Moskva: Proskuryakov – Mišarin, Eminger, Zajcev, Naumenkov, Gončarov, Oguscov, Kurbatov – Grigorenko, Prochorkin, Morozov – Žarkov, Filppula, Širokov – Ljubimov, Reid, Saprykin – Nemirovskij, Něprjajev, Fefelov, Zainullin.
    Avangard Omsk: Garon – Baranka, Blaťák, Kuljaš, Pivcakin, Lukjančikov, Vorobjov, Jegoršev, Miljukov – Popov, Perežogin, Kazakov – Semin, Kosticyn, Frolov – Kurjanov, Ružička, Ivanov – Kalinin, Berdunikov, Kazionov.