Buffalo – LA Kings 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 2:3 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Colorado 2:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Philadelphia 0:5 (kon.) | Detroit – Winnipeg 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Anaheim 3:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – San Jose 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
Detroit Red Wings
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Winnipeg Jets
cz Streda 13.11.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem vítězného nájezdu je ANDREW LADD.

Howard opět inkasuje po střele nad vyrážečku, když nedokázal vyrazit pokus Ladda.

Na druhé straně dokázal střelou nad lapačku Pavelce zakončit Alfredsson.

Na druhé straně střelou nad vyrážečku uspěl Setoguchi.

63:54
    Následně je na 2 minuty za sekání vyloučen Kindl. Winnipeg má šanci ukončit dnešní utkání.

57:36
    Před Alfredssonem nyní zívala úplně prázdná branka, ale tento veterán ve službách Detroitu poslal kotouč vedle branky.

53:11
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit v přesilové hře opět srovnává. Na brankovišti výborně zapracoval Franzen, který vystřelil na Pavelce a ten ještě dokázal zasáhnout, ale na dorážku PAVLA DACJUKA byl již krátký. Asistence: Johan Franzen, Daniel Alfredsson.

52:21
    Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Kane. Detroit bude hrát přesilovou hru pět na tři.

51:10
    Za podražení je vyloučen na 2 minuty Wheeler. Detroit má šanci na vyrovnání.

50:47
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Hokej nám ukazuje, jak může být někdy nespravedlivý. Detroit je po celou dobu třetí třetiny aktivnějším týmem, ale do vedení se znovu dostává Winnipeg. Rychlé přečíslení hostí dokázal totiž do branky dostat ZACH BOGOSIAN. Asistence: Olli Jokinen, Evander Kane.

41:55
    Winnipeg bude hrát přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Andersson.

14:44
    Detroit v přesilové hře vyrovnává. Zetterberg vyslal z levého kruhu chytrý pas k pravé tyči, kde už stál připravený PAVEL DACJUK, který se nerozpakoval a poslal kotouč pohotově do branky. Asistence: Henrik Zetterberg, Niklas Kronwall.

14:02
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Scheifele.

9:05
    Přesilovou hru si zahraje Winnipeg. Franzen je vyloučen na 2 minuty za sekání.

7:10
    Winnipeg se dostává do vedení. Rychlé přečíslení sehráli hosté velmi dobře, když po přihrávce Wheelera poslal kotouč z levého kruhu za záda Howarda BRYAN LITTLE. Asistence: Blake Wheeler, Andrew Ladd.

3:28
    Detroit bude hrát první přesilovou hru v utkání. Na 2 minuty za držení je vyloučen Clitsome.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 15. Dacjuk (Zetterberg, Kronwall), 54. Dacjuk (Franzen, Alfredsson) – 8. Little (Wheeler, Ladd), 51. Bogosian (Jokinen, Kane), rozh. náj. Ladd

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – DeKeyser, Kronwall, Ouellet, Quincey, Lashoff, Kindl – Bertuzzi, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Helm, Franzen – Samuelsson, Andersson, Tatar – Abdelkader, Glendening, Miller
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Clitsome, Byfuglien, Enstrom, Bogosian, Pardy, Ellerby – Wheeler, Little, Ladd – Setoguchi, Jokinen, Kane – Frolík, Scheifele, Halischuk – Thornburn, Wright, Tangradi

Rozhodca: Lee, Pollock – Cherrey, Driscoll

Diváci: 20 066