Spišská N. Ves – Prešov 6:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 4:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 6:4 (kon.)
Bardejov – Senica 7:1 (kon.) | Prievidza – Lipt. Mikuláš 4:5 (kon.)
HK Gladiators Trnava
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
HK 95 Považská Bystrica
Nedeľa 10.11.2013, 17:00 • ZŠ Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:30
    Vylúčenie Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie.

52:43
    Trnava dala gól!
    Trnava sa nenápadne dostala do pásma Jurákom, ktorý vyšperkoval prihrávku na úplne zabudnutého MARTINA KOVAĽA, ktorý zoči-voči Mikolášovi konečne uspel a zvyšuje na 4:0.
    Asistencia: Roman Jurák.

49:55
    Mikoláš nezachytil strelu na jeho bránu, Jurák sa snažil doraziť, ale nedokázal dvihnúť puk ponad jeho lapačku, uspel až MÁRIO POTOČEK.
    Asistencie: Roman Jurák a Martin Kovaľ.

46:44
    Vylúčenie Trnava – Dominik Kubica – dve minúty za podrazenie.

45:44
    Vylúčenie Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za seknutie. Hostia žiadajú aj trestné, ale Valach bol sotva v strednom pásme.

43:22
    Kovaľ z prvej trestuhodne minul priestor brány! Traja Trnavčania sa postupne posúvali na bránu Mikoláša, ale neuspeli.

41:33
    Vzájomné vylúčenie – Trnava – Dominik Kubica – dve minúty za krosček a Považská Bystrica – Miroslav Ižvolt – dve minúty za seknutie.

41:02
    Vylúčenie Trnava – Michal Dudáš – dve minúty za hákovanie.

40:32
    Vylúčenie Považská Bystrica – Jaroslav Filo – dve minúty za hákovanie.

V závere druhej tretiny ešte vylúčenie, ktoré je nadiktované počas prestávky – obe devätnástky, čiže Martin Čunderlík a Michal Ftorek, obaja desať minút nešportové správanie.

38:53
    Baran do pásma, prenechal puk za sebou Hlinkovi, ktorý naznačil strelu a posunul späť Baranovi, ten krížom popred bránu TOMÁŠOVI HLUCHOVI, ktorý už len triafal odkrytú bránu, Mikoláš už bol absolútne vyšachovaný.
    Asistencie: Martin Baran a Miroslav Hlinka.

38:20
    Hlinka s Dudášom do prečíslenia dvoch proti jednému, Hlinka chcel prihrávať, ale trafil Šudu, ktorý si medzi nich ľahol.

35:46
    Jurák sa stiahol na ľavý kruh a prihral cez os na Čunderlíka, ktorý naznačil strelu a potom puk postrčil na modrú MICHALOVI ŠIŠMIČOVI, ktorého delovka sa ocitla v bráne!
    Asistencie: Martin Čunderlík a Roman Jurák.

34:29
    Vylúčenie Považská Bystrica – Ján Zlocha – dve minúty za napadnutie.

29:34
    Považania v dvoch do prečíslenia v oslabení, Kostelanský vypálil Petrovičovi puk na miesto medzi ľavou rukou a telom, Petrovič drží.

28:33
    Vylúčenie Považská Bystrica – Ján Pardavý – dve minúty za seknutie. Po tomto zákroku hokejka Trnavčana vyletela na striedačku domácich.

26:30
    Vylúčenie Považská Bystrica – Silvester Prášek – dve minúty za držanie.

18:07
    Vylúčenie Trnava – Jakub Loydl – päť minút plus osobný trest do konca stretnutia za faul lakťom. Päťminútový trest odsedí Jaroslav Bachratý.

16:38
    Vzájomné vylúčenie, Považská Bystrica – Jaroslav Filo – dve minúty za hrubosť a Trnava – Kirill Domajev – dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

15:55
    Schmidt s Jančovičom v tesnej blízkosti Mikoláša, ale ten ostáva neprekonaný! Jemná strela dvihnutá na vinkel, Mikoláš ramenom vytesnil puk na zadný mantinel.

13:28
    Vylúčenie Považská Bystrica – Lukáš Balušík – dve minúty za držanie.

10:41
    Vylúčenie Považská Bystrica – Juraj Šuda – dve minúty za seknutie.

06:23
    Vylúčenie Považská Bystrica – Michal Ftorek – dve minúty za držanie.

01:47
    Vylúčenie Považská Bystrica – trest pre hráčsku lavicu – dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odsedí Ivan Líška.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 36. Šišmič (Čunderlík, Jurák), 39. Hluch (Hlinka, Baran), 50. Potoček (Jurák, Kovaľ), 53. Kovaľ (Jurák)

HK Gladiators Trnava: Petrovič – Poláček, Loydl, Marek Hronec, Hluch, Šišmič, U. Demo, Kubica – R. Jurák, M. Čunderlík, Kovaľ – Mi. Dudáš, Mir. Hlinka, M. Baran – Dal. Jančovič, D. Schmidt, Domajev – P. Hano, M. Potoček, D. Rosa – Bachratý ml.
    HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Filo, Šuda, S. Prášek, Balušík, Ftorek – S. Valach, Ja. Kostelanský, Koleda – Bustin, Zlocha ml., Pardavý ml. – Kudlej, Vokulič, I. Líška – Kršjak, Ižvolt.

Rozhodca: Krist – Kuník, Nosek