Boston – Florida 4:1 (kon.) | Ottawa – Montreal 4:1 (kon.) | Washington – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – NY Islanders 1:0 (kon.) | Columbus – NY Rangers 2:4 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 0:3 (kon.)
Detroit – Dallas 3:4 (po pr.) | Tampa Bay – Edmonton 4:2 (kon.) | St. Louis – Calgary 3:2 (kon.)
LA Kings – Buffalo 2:0 (kon.) | San Jose – Vancouver 2:4 (kon.)
St. Louis Blues
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Calgary Flames
cz Piatok 08.11.2013, 02:09 • Scottrade Center, St. Louis, Spojené státy americké • NHL

57:09
    Velká příležitost pro Calgary v podobě přesilovky. Dvě minuty obdržel Vladimír Sobotka (STL).

Vyloučení celkem v zápase: 7:4, navíc B. Jackman – T. Jackman oba 5 min. [BITKA].

46:02
    Za hákování na dvě minuty vyloučen Jordan Leopold (STL).

33:21
    Domácí budou muset čelit dalšímu oslabení. Dvě minuty za hákování si musí jít odsedět na trestnou lavici Jaden Schwartz (STL).

29:54
    Přesilovka pro hosty. Patrik Berglund (STL) si počínal proti pravidlům, a tak mu náleží menší trest za sekání.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.

23:35
    Šance pro Flames. Na dvě minuty za vysokou hůl míří na trestnou lavici Derek Roy (STL).

19:45
    Na závěr první části se budou muset hráči St. Louis bránit oslabení. Dvouminutovým trestem za držení potrestán Patrik Berglund (STL).

12:40
    Po bitce si přesilovku zahrají domácí. Vyloučeni hráči:

Alexander Steen (STL) – dvě minuty za hrubost;
    TJ Galiardi (CAL) – dvě minuty za hrubost,
    Joe Colborne (CAL) – dvě minuty za nedovolené bránění.

08:39
    Rozhodčí udělili oběma účastníkům bitky pětiminutový trest.

Barret Jackman (STL) – 5 minut za bitku;
    Tim Jackman (CAL) – 5 minut za bitku.

Hrát se bude pět na pět.

02:02
    Přesilová hra pro domácí. Max Reinhart (CAL) inkasoval menší trest za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Góly a asistencie: 4. Tarasenko (Bouwmeester, Schwartz), 11. Lapierre (Leopold, Shattenkirk), 26. Steen (Oshie, Leopold) – 45. T. Jackman (O'Brien, Billins), 55. Cammalleri (Butler, Hudler)

St. Louis Blues: Elliot (Halák) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, B. Jackman, Polák, Leopold – Oshie, Backes, Steen – Stewart, Sobotka, Roy – Tarasenko, Berglund, Schwartz – Reaves, Lapierre, Cracknell. Trenér: Ken Hitchcock.
    Calgary Flames: Berra (Ramo) – Brodie, Butler, Wideman, Russell, O'Brien, Billins – Galiardi, Colborne, Cammalleri – Jones, Stajan, Bouma – T. Jackman, Monahan, Hudler – McGrattan, Backlund, Reinhart. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodca: Chris Lee, Eric Furlatt – Brian Mach, Andy McElman

Diváci: 14 877