Třebíč – Kadaň 2:1 (2:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 4:5 (kon.) | Motor ČB – Beroun 6:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 2:4 (kon.)
Ústí n/L – Most 3:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
4:5 (0:1, 3:2, 1:1 - 0:1)
AZ Havířov
cz Streda 06.11.2013, 18:00 • zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

59:57
    Holík vyloučen za podražení. Sednout si jde i Škumát za nafilmovaný pád.

45:33
    Havířov dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

36:19
    Šumperk si zahraje přesilovku pět na tři. Šlahař dostává dvě minuty za sekání.

35:05
    Koma si jde odsedět dvě minuty za sekání.

22:55
    Vyloučení na obou stranách z hostů vyloučen Marosz za sekání a z domácích Staněk.

15:38
    Staněk si jde odsedět dvě minuty za sekání.

12:04
    Dvě minuty za sekání dostává hostující Klimíček.

06:50
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty za hákování si jde odsedět Vosátko.

Kateřina Glogarová

Góly a asistencie: 27. Plášek (Pastor), 35. Půhoný (Plášek), 38. Sedlák (Holík), 47. Haas (Půhoný, Sedlák) – 15. Němec (Sztefek, Rimmel P.), 22. Šlahař (Šedivý, Krisl), 34. Rimmel L. (Koma), 50. Škumát (Rimmel P., Roupec), 64. Sztefek (Maruna)

DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) – Matějíček, Holík, Starý, Novotný, Tesařík, Sedlák, Dudáš, Pastor – Půhoný, Plášek, Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Semorád, Hulva, Brunec – Skoumal, Langr
    AZ Havířov: Matoušek (Daneček) – Vosátko, Bezuška, Krisl, Roupec, Klimíček, Roupa, Rimmel P. – Klimša, Němec, Sztefek – Jakúbek, Šlahař, Šedivý – Maruna, Haas, Říčka – Rimmel M., Marosz, Škumát