Vitória FC Setúbal
2:2 (2:1)
Gil Vicente FC
cz Pondelok 30.09.2013, 21:15 • Estádio do Bonfim, Setúbal • Primeira Liga

Máme za sebou dnešní zápas. Ten nám nakonec skončil remízou 2:2. Myslím si, že remíza je vzhledem k průběhu zápasů spravedlivá. To je dnes ode mne vše, přeji Vám dobrou noc. (23:11:02)

90+2
    K volnému přímému kopu se postavil Vezo. Jeho střela mířila úplně mimo branku.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90+1
    Halisson vyfasoval žlutou kartu.

90+1
    Volný přímý kop pro domácí hráče zhruba ze třiceti metrů.

90
    Domácí borci jsou u míče, vyvíjejí si závěrečný tlak.

88
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Vilela, přichází Pimenta.

86
    Moura se dostal k míči a vypálil jedovku na branku. Tu vyrazil Servín před sebe, naštěstí pro domácí, odkopl míč do bezpečí Cohene.

85
    Máme před sebou zhruba posledních pět minut dnešního zápasu a stav je stále vyrovnaný 2:2.

82
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Horta, přichází Coronas.

82
    Nyní byl odpískán faul na Facchiniho, a tak z šance domácích nic nebylo.

79
    Chyba Moury a Cardozo šel sám z úhlu na Facchiniho. Jeho střela ale byla nakonec velmi nepřesná.

76
    K volnému přímému kopu se postavil Pedroso. Jeho střela ale neměla dostatečnou razanci, a tak neměl Facchini skoro žádnou práci.

75

74
    K míči se dostal střídající Rosado a vystřelil. Jeho střela mířila přesně do míst, kde stál Facchini.

73
    Hosté sice vstřelili branku, ta ale nebyla uznána pro předchozí faul.

72
    Rohový kop pro hostující tým.

71
    Skvělý obraný zákrok v podání Queiróse. Kdyby nepřišel, Ebralidze by mířil sám na Servína.

69
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Terroso, přichází Rosado.

69
    Dani vyfasoval za svůj faul žlutou kartu.

67
    Hra je nyní rozkouskovaná a na hřišti není moc k vidění. Nyní jsou u míče domácí a ti kombinují na útočné polovině.

65
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Moraes, přichází Paulinho.

64
    Domácí nyní pár šancemi zahrozili, skóre se však nemělo a u míče jsou hosté.

63
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Martins, přichází Sabino.

62
    Martins vyfasoval za útočný faul žlutou kartu.

61
    Máme za sebou zhruba hodinu hry a stav je 2:2. Myslím si, že nás čeká ještě velmi zajímavých třicet minut.

59
    Gil Vicente právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají! Po skvělé akci Viany se dostal míč až k JOAOVI VILELALOVI, a ten svou dělovkou srovnává skóre!

57
    Po zblokovaném centru z volného přímého kopu zahrají domácí rohový kop.

56
    Domácí hráč Martins se ocitl v šanci. Nakonec ale uklouzl a míč ztratil.

55
    Z rohového kopu si hosté nic nevytvořili. Cent mířící do vápna odhlavičkoval Cohene do bezpečí.

54
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

53
    Domácí jsou mírně aktivnějším týmem i v druhém poločase, uvidíme, jestli se to změní a hosté také pomaličku ale jistě vystrčí růžky.

51
    Na centr z rohového kopu vyskočil nejvýše Pedroso. Jeho hlavička mířila přesně do náruče Facchiniho.

50
    Hráči Setúbalu vybojovali rohový kop.

48
    Moraes se ocitl ve slibné šanci. Byl mu ale odmávnut ofsajd. Z opakovaného záznamu jde ale jasně vidět, že se v žádném případě o ofsajd nejednalo.

47
    U míče jsou hostující hráči, kteří dnes hrají v červených dresech.

46
    Právě nám začal druhý poločas dnešního klání.

46

Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. V něm byli o něco lepším týmem domácí a vedou 2:1. Hosté jsou dnes ale také aktivní a čeká nás ještě velmi zajímavý druhý poločas. Ten začne zhruba ve 22:18.

45+1
    Domácí zahrávali ještě v závěru rohový kop. Nic podstatného si z něj ale nevypracovali.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.

43
    Domácí rozehráli přímý volný kop na krátko a kombinují na útočné polovině.

41
    Moura tento brejk takticky zastavil faulem. Vyfasoval žlutou kartu.

41
    Centr z rohového kopu chytil do své náruče Servín. Ten na nic neváhal a rychle založil brejk.

40

38
    Hosté jsou u míče a kombinují, stále se ale nemůžou dostat dál než za svou polovinu.

36
    Pedro Queirós vyfasoval za svůj ostrý zákrok žlutou kartu.

35
    Vilela měl na kopačkách vyrovnání! Centrovaný míč se dostal až před něj, a tak se ocitl sám před brankářem. Jeho střela z první ale nakonec branku přestřelila.

33
    Tavares vystřelil na branku. Míč trefil nejspíše ruku jednoho z obránců. Bylo to ve vápně, ale hlavní rozhodčí nechává hru pokračovat.

31
    Ten se hostům vůbec nepodařil a u míče jsou tedy domácí hráči.

30
    Volný přímý kop pro hostují hráče zhruba ze dvaceti metrů.

29
    Martins dostal skvělou přihrávku a ihned vystřelil. Jeho střele ale chyběla přesnost, a tak branku minula.

28
    A už jsou u míče hráči Setúbalu. Ti kombinují na útočné polovině a vůbec nikam nespěchají.

27
    Hosté se snaží odpovědět vyrovnáním. Domácí obrana ale zatím odolává.

24
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Další chyba Facchiniho a máme tu branku! Po nedorozumění mezi Facchinim a Martinsem se dostal k míči PAULO TAVARES, a ten míč vstřelil do odkryté branky.

22
    Hra byla na malou chvíli přerušena. Na trávníku ležel Moura. Ten už je ale v pořádku a hra nám tedy pokračuje.

20
    Martins se skvěle otočil kolem hráče a vypálil. Jeho střela mířila těsně vedle levé tyče branky!

18
    Z rohového kopu si nic domácí nevytvořili. Jsou ale nyní u míče a pomaličku zakládají šanci.

16
    Domácí borci zahrávali volný přímý kop. Centrovaný míč odklidil z vápna Peixoto. Rohový kop pro domácí.

14
    Ano a je to tak. Domácí získali míč a kombinují před vápnem hostů.

13
    Hosté se snaží hru zklidnit a kombinují na své vlastní polovině. Domácí hráči ale velmi dobře presují a je jen otázku času, kdy míč získají.

11
    Po kombinaci následovala střela Daniho. Ta však byla nepřesná a navíc stál Dani v ofsajdu.

10
    Domácí borci se usadili na útočné polovině a zde kombinují.

8
    Martinsovi byl odmávnut ofsajd.

7
    Tak to je začátek utkání. Máme za sebou prvních sedm minut hry a už jsme viděli dvě branky. Doufejme, že takové tempo bude pokračovat celý zápas.

5
    Hosté odpovídají vyrovnávací brankou! Centr do vápna sklepl Viana BRUNOVI MORAESOVI, a ten nedal Servínovi žádnou šanci!

4
    Po chybné rozehrávce v domácí obraně se dostal k míči Viana. Jeho střela zpoza vápna však branku vůbec neohrozila.

3
    Tak to je pro domácí hráče začátek z říše snů. Uvidíme, jestli se hostům podaří odpovědět nějakou šancí.

1
    První šance, první gól! Centr mířící do vápna vypadl Facchinimu z náruče a RAFAEL MARTINS už věděl, co s míčem.

1
    Právě nám začal dnešní zápas. U míče jsou domácí hráči Setúbalu, kteří kombinují na útočné polovině.

1

Vitória FC Setúbal: Servín – Cohene, Queirós, Pedroso, Vezo – Dani, Tavares, Terroso – Cardozo, Martins, Horta.
    Náhradníci: Kieszek, Coronas, Rojas, Tiba, Rosado, Santos, Sabino.

Gil Vicente FC: Facchini – Peixoto, Halisson Martins, Moura – Pécks, Vilela, Luan – Moraes, Viana, Ebralidze.
    Náhradníci: Sciola, Brito, Pimenta, Concalves, Patterson, Paulinho, Nwankwo.

Rozhodčí: Miguel – Garcia, Felisberto.

Vzájemné zápasy

06.11.2011 Vitória FC – Gil Vicente FC 0:0
    01.04.2012 Gil Vicente FC – Vitória FC 0:1
    02.09.2012 Gil Vicente FC – Vitória FC 0:0
    10.02.2013 Vitória FC – Gil Vicente FC 1:0

Domácí se zatím nacházejí v tabulce na čtrnáctém místě. Zatím získali čtyři body, když se jim podařilo jednou vyhrát a jednou remizovat. V posledním kole remizovali venku proti Ferreiře 1:1.

Hosté se nacházejí v tabulce na osmém místě. Zatím se jim podařilo získat sedm bodů. Dvakrát vyhráli a jednou remizovali. V posledním utkání remizovali proti Moreirense 0:0.

Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního online přenosu. Dnes se mezi sebou utkají Vitória FC Setúbal a Gil Vicente FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:15.