L. Mikuláš – Dubnica 1:2 (kon.) | Prešov – Šamorín 1:1 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 1:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:2 (0:1)
FK Dubnica
Sobota 24.08.2013, 16:00 • FŠ Okoličné (Liptovský Mikuláš) • MONACObet liga

90+1
    Napínavý zápas v samotnom závere. Vaško síce už bol na striedačke, ale dostal červenú kartu. Osobne vám neviem povedať za čo to bolo, zrejme to bolo za nešportové správanie na striedačke po tom ako niečo povedal štvrtému rozhodcovi.

64
    Spomínaný smolný moment spred pár minútami pre domácich hráčov skončil aj žltou kartou pre Dušana Kucharčíka.

61
    V týchto sekundách prichádza žltá karta v domácom tíme. Za spomínaný faul v strede ihriska vidí žltú kartu Miroslav Pastva.

54
    Veľký moment na futbalovom štadióne v Liptovskom Mikuláši. Unikajúci Brčák padol na 16-tke po koniari od Múdreho. Razantná červená karta od hlavného rozhodcu Jurenku, ktorá zaskočila aj tunajšieho hlásateľa, ktorý najskôr povedal žltú kartu až potom sa opravil na červenú. Uvidíme ako posúdia delegáti tento verdikt hlavného.

V závere prvého polčasu ešte prišla žltá karta, keď za vyzlečenie dresu vo vlastnej oslave videl žltú kartu autor prvého gólu Andrej Urban.