Třinec – Vítkovice 4:1 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Znojmo 6:6 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:2 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:1 (kon.)
Přerov – Břeclav 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Technika Brno – J. Kórea 1:3 (kon.) | Bílina – Děčín 6:1 (kon.)
HK Opava
6:2 (3:0, 1:0, 2:2)
HK Nový Jičín
cz Štvrtok 15.08.2013, 18:00 • Zimní stadion města Opavy, kapacita 5400 diváků. • Prípravný zápas

59:43
    Opava právě vstřelila branku!
    Definitivní tečku dělá za dnešním střetnutím LUKÁŠ ČERNÝ, který upravuje na 6:2. Asistence: David Galvas, Daniel Kysela.

50:46
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Tak teď se nám s góly roztrhl pytel, trefil se PETR MACHÁČEK. Bez asistence.

49:49
    Slezan ještě v téže minutě odpovídá a opět vede o čtyři kousky. Stovku přihlížejících rozjásal JOSEF TICHÝ. Asistence: Radek Vlašánek.

49:26
    Hosté zaznamenávají čestný úspěch. Do střelecké listiny se zapsal PŘEMYSL VAŠUT. Asistence: Daniel Brynecký.

37:41
    Druhá perioda již nenabízí takovou ofenzivní podívanou, jako tomu bylo v úvodním dějství, Slezan se nicméně prosadil i v této třetině. Krátce před jejím koncem zvýšil vedení domácích na 4:0 obránce DAVID GALVAS. Asistence: Petr Wolf.

11:46
    Opavané nepolevují a i nadále svého soupeře přehrávají. Třetí branku přidal RADEK VLAŠÁNEK. Asistence: Lukáš Vrabel, Tomáš Měch.

08:59
    A je to o dva góly. Další trefu přidává mladičký LUKÁŠ SVOBODA. Asistence: Tomáš Polok.

07:10
    Slezan jde do vedení ve vlastním oslabení. Skóre zápasu otevřel BOHUMIL HERMAN. Asistence: Patrik Džemla.

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 8. Herman (Džemla), 9. Svoboda (Polok), 12. Vlašánek (Vrabel, Měch), 38. Galvas (Wolf), 50. Tichý (Vlašánek), 60. Černý (Galvas, Kysela) – 50. Vašut (Brynecký), 51. Macháček

HK Opava: Šafránek (Kober) – Kysela, Vrabel, Havlíček, Galvas, Tichý, Tůma, Pavelek, Mosler – Džemla, Měch, Herman, Trčka, Vítek, Polok, Vlašánek, Otipka, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda
    HK Nový Jičín: Šrámek (Kozák) – Horák, Glos, Andrýsek, Zahradníček, Putniorz, Brynecký, Skaloš, Martinčík, Vašut, Macháček, Gulda, Hanák, Zedník, Chvostek, Uhlár