Třinec – Vítkovice 4:1 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 2:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Znojmo 6:6 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:2 (kon.) | Beroun – Most 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:1 (kon.)
Přerov – Břeclav 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 4:3 (1:0 po s.n.) | Opava – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Technika Brno – J. Kórea 1:3 (kon.) | Bílina – Děčín 6:1 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:4 (1:0, 2:0, 0:4)
HC Most
cz Štvrtok 15.08.2013, 17:30 • ZS Beroun • Prípravný zápas

Z Berouna je to pro dnešek všechno. Děkujeme za pozornost a někdy opět z Berouna na shledanou. (19:54:40)

Je dobojováno a pro domácí je hodně smutný ten závěr. Po dvou třetinách byl Beroun na cestě za jasnou výhrou, ale i vedení 3:0 se dá ztratit. V závěru dokázali hráči Mostu strhnout vedení na svou stranu při přesilovce a power play.

60:00

59:51
    Beroun to zkouší ještě bez brankáře.

59:51
    Most právě vstřelil branku!
    Hosté předvádí naprosto neuvěřitelný obrat. Z těžkého úhlu se prosazuje hostující PÍSAŘÍK. Asistence. Koudela.

59:40
    Hosté v útočném pásmu a s prázdnou brankou!

59:25
    Oddechový čas pro domácí.

59:25
    Pravda kryje další střelu Severočechů,

58:52
    Jeden z mosteckých hráčů byl zcela sám s pukem před Pravdou, ale ideální moment na střelu prováhal.

58:38
    Za sekání vyloučen domácí Novák.

58:25
    Beroun se nyní dokázal nastěhovat před Nechvátala.

57:00
    Zajímavý průnik Zavřela skončil ranou do připraveného Pravdy.

56:42
    Buly na středu hřiště.

55:51
    Markolinec po obrovském zaváhání obránce byl rázem sám před Nechvátelem, kterého si vytáhl z branky, ale nedokázal ho prostřelit!

54:47
    Mostečtí se zatím marně snaží dostat k ohrožení branky.

54:02
    Domácí si zahrají v oslabení.

53:14
    Postup hostů do útočného pásma zastavuje ofsajd.

52:50
    Jan Dresler se nyní ukázal i jako výborný útočník, ale nakonec jeho průnik mosteckou obranou úspěšně neskončil.

52:20
    Buly na středu hrací plochy.

52:04
    Zakázané uvolnění stěhuje hru zpátky před Nechvátala.

51:57
    Most v plném počtu.

50:27
    Berounští se dostali před branku Nechvátala, který zastavuje ránu Dreslera od modré.

49:57
    Za podražení vyloučen hostující Strejček.

49:12
    Hostující MUŽÍK, který byl faulován, nařízené trestné střílení proměnil střelou nad vyrážečku.

49:12
    Bylo nařízeno trestné střílení ve prospěch Mostu.

48:03
    Situace pro Beroun se rázem komplikuje. Charouskovu ránu od modré tečoval před Pravdou KASAL!

47:15
    Berounští se dostávají do útočného pásma. Se zajímavou přihrávkou Pulpán dobře nenaložil.

46:06
    Za hru vysokou holí vyloučen domácí Novák.

45:58
    Hosté se dnes přeci jen zapisují do střelecké listiny. Zavřelovu přihrávku do jízdy přetavil v gól PALAŠČÁK! Asistence: Zavřel.

45:12
    Most se dokázal nastěhovat do útočné třetiny, ovšem k puku se Severočeši prakticky nedostali.

44:34
    Most se nyní osvobodil jen za cenu zakázaného uvolnění.

43:43
    Hosté hrají v plném počtu.

43:30
    Dresler předvedl své zkušenosti při rozehrávce na modré čáře, ale jeho následnou střelu se povedlo obraně Mostu zablokovat.

42:40
    Z pravé strany střílel Haney, jen do připraveného Nechvátala.

41:43
    Za sekání vyloučen hostující Zavřel.

41:41
    Čurda dokázal obhodit na útočné modré Koláře a jel sám na Nechvátala, ovšem neuspěl.

41:08
    Pokus Dreslera od modré čáry byl sražen nad branku.

40:24
    Most začal třetinu aktivně a hned vyslal první pokus na Pravdu.

40:01

Je za námi i druhá část dnešního střetnutí mezi Berounem a Mostem a zatím se daleko lépe daří domácím, kteří museli ve druhé části přečkat krušné chvíle. Nejprve dostal už druhý hráč domácích v dnešním utkání trest na pět plus do konce zápasu, poté hráli Medvědi přes dvě minuty v oslabení tři proti pěti. Most nedokázal tuto šanci využit, proto přišel trest v podobě dvou přesných tref Medvědů, když obě byly v přesilové hře. Gól na 3:0 padl dokonce ve výhodě 5 na 3.

Další třetina začne přibližně v 19:15.

40:00

39:54
    Mostečtí drží puk za svou brankou.

39:09
    Zpoza branky si najížděl na střelu Holada, ale byl čistě odstaven.

39:00
    Poslední minuta druhé části.

38:45
    Čurda hledal svojí přihrávkou najíždějícího spoluhráče,ale nakonec je z toho zakázané uvolnění.

38:32
    K trestnému střílení se rozjel faulovaný Zavřel, ale se svým pokus o blafák nebyl úspěšný!

38:32
    Bylo nařízeno trestné střílení za sekání od domácího hráče.

37:59
    Beroun dnes hraje své nejlepší utkání v přípravě. Mostu se zatím nedaří překonat výborného gólmana.

37:11
    Strejčkův pokus od modré vyráží opět pozorný Pravda.

36:33
    Tentokráte domácí úspěšní nebyli, jejich vyhození končí zakázaným uvolněním.

35:44
    Beroun právě vstřelil branku!
    Parádní souhra Berouna přinásší čtyři vteřiny před skončením dvojnásobné přesilovky gólovou radost. Tu přineslo zakončení MARKA INDRY, který využil dalšího pasu od Vrdlovce. Asistence: Daniel Vrdlovec a Lukáš Chalupa.

35:18
    Beroun zatím přesilovou hru hraje velice dobře. Na modré zatím vše diriguje obránce Dresler.

34:47
    Za nedovolené bránění vyloučen hostující hráč a je tu 61 vteřin přesilovky pět na tři pro Beroun.

34:20
    Berounští se musejí pracně vracet do útočného pásma.

33:48
    Beroun si zkusí další přesilovku. Za podražení vyloučen Zavřel.

33:08
    Berounští sehráli přesilovku kombinací až do prázdné branky, kterou zakončoval JAKUB STROMKO! Asistence: Daniel Vrdlovec.

32:48
    Po dlouhé době v oslabení si zkusí Beroun i početní převahu.

30:45
    Beroun je v plném počtu, ale Most se tále drží nu kotouče.

30:53
    Most nadále pálí na Pravdu, ale ten dnes předvádí výborný výkon.

29:35
    Beroun je ve čtyřech a navíc Medvědi vyhazují puk až k Nechvátalově brance.

29:19
    Most i nadále zůstává před Pravdou.

29:04
    Hosté nyní sehráli kombinaci až do prázdné branky, jenže jí nedokázali trefit.

28:45
    Beroun čeká delší hra ve třech, jelikož nyní Beroun chvíli hrál ve čtyřech, což se při dvou vyloučení samozřejmě nesmí.

28:12
    Při domácích nyní stálo velké štěstí. Rána hostujícího Kamila Charouska končí na tyči!

27:36
    Mostečtí kombinují v útočném pásmu.

27:09
    Dvě minuty oslabení pět na tři pro domácí, jelikož na trestnou alvici usedá za krosček Vrba.

26:55
    Charousek si sjel pro puk do souboje v rohu a posléze ho poslal do kombinace svého týmu.

26:08
    Tauš se pokusil hned dvakrát střílet od modré čáry, ale ani jednou jeho střela nedošla dál než k bránícímu hráči Medvědů.

25:02
    Most má k dispozici další pětiminutovou přesilovku, kterou načíná opět kombinací v útočném pásmu.

24:28
    A Beroun přichází o dalšího hráče. Malý dostává za zcela zbytečný faul kolenem trest na pět plus do konce zápasu. Trenér Novák ho na odchodu do šatny počastoval slovy: Jsi normální?

24:22
    Domácí hrají v plném počtu.

23:38
    Berounu se poprvé daří dostat puk mimo svoje obranné pásmo.

23:16
    Znovu je to Pravda, kdo zastavuje velmi zajímavý pokus Severočechů od modré čáry.

22:38
    Výborná rána hostujícího Charouska od modré, kterou vyrazil Pravda svým betonem.

22:22
    Za krosček je vyloučen domácí obránce Lukáš Chalupa.

21:25
    I hostující hráči jsou už v pěti.

21:08

20:47
    Beroun začíná druhou část aktivně a už třikrát se domácím podařilo ohrozit branku Nechvátala.

20:01

Oba týmy zahájí druhou část hrou ve čtyřech.

Je za námi první třetina, která nabídla několik zajímavých šancí na obou stranách, ale zejména u domácího Berouna, který také jednu z příležitostí díky Indrovi využil.

Další třetina začne přibližně v 18:25.

20:00

19:25
    Za hákování je vyloučen mostecký obránce Havelka.

19:08
    Vyloučen za nedovolené bránění je domácí Jiří Jebavý.

19:01
    Za nesportovní chování dostal osobní trest do konce utkání hostující Nedrda.

18:32
    Zajímavý pokus z levé strany vyslal na berounskou branku Palaščák.

17:02
    Most se po delší době dostal před berounskou branku, ale Medvědům se podařilo udržet puk dostatečně daleko od branky.

14:45
    Berounští znovu po zajímavé akci se dostali před mosteckou branku, ale znovu také skončili na Nechvátalovi.

13:58
    Berounští se zatím většinu času drží v útočném pásmu.

13:11
    Most první oslabení ustál a opět hraje v plném počtu.

12:11
    Beroun zatím v přesilové hře hýří aktivitou a většinu času tráví před brankou Nechvátala.

11:38
    Po zajímavé souhře přišla rána domácích z mezikruží, kterou zastavuje Nechvátal.

11:11
    Vylučuje se poprvé i na straně Severočechů. Přesilovka pro Beroun.

10:39
    Hosté mohli hned srovnat, ale velkou šanci tří na jednoho zazdili.

10:12
    Domácí se ujímají vedení v dnešním utkání, když z pravé strany dokázal překonat Nechvátala MAREK INDRA! Asistence: Daniel Vrdlovec.

09:56
    Velmi dobře zabojoval o puk ve středním pásmu berounský Babka a dokázal svůj tým vrátit znovu do útočného pásma.

09:14
    Zajímavou střelu z pravé strany vyslal Markolinec, ale Nechvátal byl připravený.

08:27
    Indra se pokoušel střílet z otočky, ale jen do připraveného Nechvátala.

07:32
    Most se usadil v útočném pásmu, ale jen na chvíli. Nedrda držel puk v rohu, ale nakonec se mu nepovedlo najít nikoho ze spoluhráčů.

06:02
    Úvodní minuty jsou zatím poměrně opatrné. Utkání moc neprospělo ani vyloučen domácího hráče.

05:31
    Po přihrávce rukou vykazuje sudí Lacina hru do středního pásma.

05:12
    Beroun má za sebou dlouhé oslabení.

04:32
    Od modré čáry pálil mostecký Drtil, ale mezi tři tyče si jeho pokus cestu nenašel.

03:23
    Most se opět dostal do útočného pásma, ale byla z toho jen rána mimo

02:21
    Medvědi se dostali do zajímavé přečíslení dvou na jednoho, které nakonec lapil gólman Nechvátal.

01:47
    Mostečtí se zatím v dlouhé přesilovce nedokáží dostat před branku gólmana Pravdy.

00:12
    Domácí Steiger dostává za náraz hostujícího hráče trest na pět minut a do konce.

00:12
    Po nárazu za mosteckou brankou zůstal ležet jeden z hráčů severočeského týmu.

00:01

Rolba právě ukončila úpravu ledové plochy, utkání začne zhruba za pět minut.

Medvědi Beroun 1933: Pravda (Šimboch) – Jebavý, Honey, Dresler, Chalupa, Sem, Vrba, Holada, David, Jonáš, Stejgr, Babka, Indra, Stromko, Vrdlovec, Pulpán, NOvák, Čurda, Markulinec, Malý, Veber.
    Trenér: Petr Novák.

HC Most: Nechvátal (Horák) – Charousek, Drtil, Havelka, Strejček, Kasal, Kolář, Vondráček, Brettschneider, Palaščák, Zavřel,Tauš, Přeučil, Koudela, Nedrda, Písařík, Kuběna, Sucharec, Mužík, Čmolík, Konvalinka.
    Trenér: Kamil Kašťák.

Rozhodčí: Lacina – Beneš, Štofa.

Prvoligový Most sehrál v přípravě zatím dva zápasy a to proti Litoměřicím. Mostečtí se nejdříve představili doma před svými diváky. Utkání bylo prakticky rozhodnuto po první třetině, kdy si Litoměřice vypracovali tříbrankové vedení. Mostu se sice ještě podařilo snížit do konce druhé třetiny na 1:3, ale ve třetí třetině již úřadovali znovu Litoměřice, které zvítězili 6:2. Následovalo odvetné utkání na ledě Litoměřic, které si ale velmi rychle vypracovali dvougólové vedení, které do konce zápasu již nepustili a zvítězili tentokrát 3:1. Most tak v přípravě ještě nepoznal radost z vítězství.

Medvědi v posledním přípravném utkání přivítali na svém ledě Kadaň. Svěřenci trenéra Petra Nováka nezačali zápas vůbec dobře, neboť velmi brzo prohrávali po střele Filipa Hantáka, který se prosadil v početní výhodě. Následně ale berounští dokázali ještě v první části dvěma rychlým brankami otočit průběh utkání. Severočeši ale měli k dispozici dvě přesilovky a obě dvě využili a vrátili se zpět do vedení. Ve druhé třetině se Medvědi zvedli a zásluhou dvou tvrdých střel od modré čáry v podání Sema a Jonáše se znovu dostali do čela. V závěrečné části ale stihl ještě vyrovnat Patrik Kopáč a o vítězi tak museli rozhodnout samostatné nájezdy. Jako jediný se v nich prosadil útočník Jakub Stromko, který tak zařídil Berounu první vítězství v přípravě.

Dobrý čtvrteční večer z berounského zimního stadionu. V rámci dalšího přátelského zápasu se Medvědi utkají s Mostem.
    Berounu se zatím ze třech přípravných utkání povedlo vyhrát jen jeden, poslední utkání doma proti Kadani zvládli svěřenci kouče Nováka až po nájezdech. Hosté zatím odehráli dvě utkání a ani jedno utkání zatím nevyhráli

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Jakub Vais

Góly a asistencie: 11. Indra (Vrdlovec), 34. Stromko (Vrdlovec), 36. Indra (Vrdlovec, Chalupa) – 46. Palaščák (Zavřel), 49. Kasal (Charousek), 50. Mužík (t.s.), 60. Písařík (Koudela)

Medvědi Beroun 1933: Pravda (Šimboch) – Jebavý, Haney, Dresler, Chalupa, Sem, Vrba, Holada, David, Jonáš, Stejgr, Babka, Indra, Stromko, Vrdlovec, Pulpán, Novák, Čurda, Markulinec, Malý, Veber.

Rozhodca: Lacina – Beneš, Štofa