Prešov – Bardejov 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Berani Zlín 5:2 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Miškovec 4:1 (kon.)
Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 4:5 (0:2 po s.n.) | Piešťany – Pavlodar 3:4 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:4 (kon.) | K. Vary – Landshut 5:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Břeclav – Senica 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 8:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 5:4 (1:0 po s.n.)
Znojmo – Jihlava 5:4 (kon.) | Litoměřice – Most 3:1 (kon.) | Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
Přerov – Opava 0:7 (kon.) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (kon.)

Beroun právě vstřelil branku!

Jediným hráčem, který se prosadil v nájezdech byl berounský STROMKO a díky němu si Beroun připisuje své první vítězství v přípravě.

Ve třetí sérii nejdříve udržel Kadaň ve hře pohotovým zákrokem betonem Kaššák. Následně měl možnost srovnat Jíra, ale brankář Šimboch zůstal v nájezdech neprůstřelný.

Gólman Šimboch předvedl skvělý zákrok svoji lapačkou a udržel vedení Medvědů.

Brankáře Kaššáka v druhé sérii teď zachránila branková konstrukce.

Na druhé straně Gajovského kličku chytil svým betonem brankář Šimboch.

Stromko jel jako první a pěknou kličkou posílá svůj tým do vedení!

60:00
    Začaly samostatné nájezdy.

Protože nebylo rozhodnuto v řádné hrací době, budou následovat nájezdy.

60:00
    Konec třetí třetiny.

59:40
    Beroun bude zakládat další útok až od své branky.

59:19
    Pěkná Stromkova přihrávka před branku jen těsně nenašla nastavenou hůl Babky.

58:32
    Beroun bude mít ještě možnost rozhodonout utkání v početní výhodě, kterou bude mít teď k dipozici.

57:58
    Brankář Šimboch zlikvidoval nejen střelu od modré od Stehlíka, ale i následnou dorážku od Jíry.

56:30
    Semanovu přihrávku na modrou čáru nikdo z obránců nezachytil a puk se dostal až tak ze třetiny Berouna až k brankáři Kaššákovi.

55:55
    Čurdovu střelu z mezikruží zblokoval jeden z obránců Kadaně.

55:01
    Stromko vyhodil puk aspoň do středního pásma a Medvědi mohou jít vystřídat.

54:02
    Beroun je v plném počtu, ale stálo musí čelit velkému tlaku soupeře.

53:01
    Berounská čtveřice zatím velmi dobře brání a nepouští hosty k blízkosti své branky.

52:02
    Kadań bude mít k dipozici přesilovku.

51:25
    Nahození Chlouby vyráží brankář Šimboch do rohu.

50:30
    Útočnou akci Kadaně zastavuje postavení mimo hru.

50:10
    Karel Ton se vytočil zpoza branky, brankář Šimboch byl připraven a sklapl své betony včas.

49:08
    Po delší odmlce si připisuje i zákrok brankář Kadaně proti střele Malého od mantinelu.

48:23
    A další spolehlivý zákrok brankáře Berouna proti střele Lišky od modré čáry.

47:58
    Havel vystřelil hned poté, co se dostal do třetiny Berouna. Jeho tvrdou střelu lapil brankář Šimboch do své lapačky.

47:29
    Nahození Tejnora ukryl brankář Šimboch raději do své lapačky.

47:22
    Markulinek střílel z dobré pozice, ale jeho pokus zblokovala dobře clonící obrana Kadaně.

46:38
    Kadaň hraje v plném počtu.

45:26
    Velký tlak Berouna vyřešil až obránce Kadaně Dobrovolný, který vyhodil puk až k brankáři Šimbochovi.

44:38
    Beroun bude mít k dipozici další početní výhodu.

43:50
    Kadaň právě vstřelila branku!

Kadaň využívá svoji další přesilovou hru a je vyrovnáno. Severočeši dokázali zcela rozebrat domácí obranu. Celou pěknou akci zakončoval střelou do odkryté branky PATRIK KOPÁČ. Asistence: Jiří Charousek, Karel Ton

43:24
    Přesilovka pro Kadaň. Na trestnou lavici si jde odpočinout Hocada.

43:04
    Lehwertovu střelu od mantinelu vyrazil brankář Šimboch svým ramenem.

42:01
    Pěknou přihrávku Stromka před branku Kadaně nikdoc ze spoluhráčů nezachytil.

41:20
    Medvědi jsou zatím na začátku třetí třetiny aktivnějí.

40:01
    Zakázané uvolnění Kadaně.

40:50
    Nahození Sema ze středního pásma brankář Kaššák bez potíží chytil do své lapačky.

40:01

Ve druhé třetině byly k vidění dvě branky. Medvědi totiž znovu dokázali otočit utkání a do třetí třetiny půjdou s jednogólovým náskokem.

40:00

39:55
    Brankář Šimboch si připisuje další zákrok proti střele Charouska z velkého úhlu.

39:34
    Kadaň je nastěhována v třetině domácích.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:35
    Kopáčovu střelu od modré zastavil gólman Šimboch svým betonem.

38:01
    Stromko nahazuje puk do třetiny soupeře a jeho lajna může jít střídat.

37:32

Beroun druhou brankou ve druhé třetině znovu otáčí utkání ve svůj prospěch. SEM vyslal od modré dělovku, která se zastavila až za zkoprnělým brankářem Kadaně Kaššákem.

36:49
    Beroun hraje ve čtyřech a vhazovat se bude v jeho třetině.

36:42
    Nyní se bude hrát dokonce 3 na 3. Na trestnou míří další hráč Berouna.

36:22
    Jíra zasáhl jednoho z berounských útočníků hokejkou do obličeje a je vyloučen na dvě minuty.

35:55
    Skrumáž před brankou Berouna vyřešil až brankář Šimboch, který ukryl kotouč do své lapačky.

35:27
    Trestné lavice jsou neustále zásobovány. Tentokrát si jde nedobrovolně odpočinout hráč Kadaně Havel.

34:49
    Kadaň si zahraje další přesilovku.

34:30
    Šimboch teď předvedl další spolehlivý zákrok proti střele od mantinelu svým betonem.

33:56
    Veber to zkoušel sám, ale přes dvojici obránců Kadaně se nedokázal prosadit.

33:13
    Opět se hraje v plném počtu.

33:01
    Kadaň má k dipozici zkrácenou přesilovku, ale zatím se jeho hráčů nedaří udržet ve třetině domácích.

32:08
    Vyloučení na obou stranách. Shodně za hrubost si jdou odpočinout Divíšek a Kopáč.

31:38
    Obě dvě mužstva hrají ve čtyřech hráčích.

31:13
    Dvojnásobná přesilovka Berouna končí, neboť domácí celek měl v poli více hráčů než je povoleno.

30:54
    Medvědi střílí ze všech pozic, ale brankář Kaššák všechny pokusy bezpečně chytá.

30:25
    Medvědi kombinují v pásmu soupeře.

30:05
    Tak to bude zajímavé. Medvědi budou mít k dipozici hned dvojnásobonou výhodu.

29:38
    Další přesilovka pro Beroun.

29:18
    Fronk projel podél mantinelu až do třetiny domácích a zakončil. Brankář Šimboch jeho pokus vytěsnil lapačkou mimo ledovou plochu.

28:30
    Šimboch předvedl spolehlivý zákrok lapačkou proti střele od modré čáry. Vhazovat se bude po jeho pravici.

27:50
    Přečíslení Kadaně zakončoval v předbrankovém prostoru Charousek, ale v klíčovém okamžiku mu sjel kotouč z hole.

27:30
    Kadaň svoji přesilovku nevyužila. Hraje se v plném počtu.

26:17
    Kadaňští zatím nenavazují na předešlé úspěchy v početní výhodě. Momentálně mají problém se dostat aspoň do třetiny domácích.

25:30
    Kadaň bude mít k dipozici přesilovou hru.

25:18

Medvědi se dočkali vyrovnání z přesilové hry. Obránce JONÁŠ napřáhl od modré, jeho střela prošla přes chumel hráčů a zastavila se až v brance Kadaně.

24:53
    A mohlo být vyrovnáno! Brankář Kaššák nemohl najít střelu Skleničky od modré a nechybělo mnoho, aby puk se přes jeho výstroj dokutálel do branky.

23:56
    Až teď se dostali domácí hráči do třetiny Kadaně.

23:18
    Beroun si zahraje další přesilovku v dnešním zápase.

22:56
    Pěknou akci Kadaně zakončoval Jíra, ale z dobré pozice vůbec netrefil prostor branky.

22:18
    Medvědi se teď osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění.

21:05
    Sklenička dobře teď zasáhl v obraně a následně postupoval rychle dopředu. V soupeřově třetině se snažil nahrát najíždějícímu Stromkovi, ale do jeho přihrávky se mu vložil obětavě obránce Dobrovolný.

20:36

20:05
    Stehlík dobře teď zasáhl v obraně a osvobozuje svůj tým.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:45.

V první třetině byl k vidění velmi pěkný hokej s velkým množstvím branek. Kadaň se nejdříve dostala do vedení, které ale brzy o něj přišla. Severočeši ale znovu zmohli a dalšími dvěma brankami znovu převrátili misku vah na svoji stranu.

20:00

19:20
    Medvědi se zatím v přesilové hře spíše hledají.

18:36
    Beroun si zahraje přesilovku.

17:51

Kadaň otáčí zápas a je znovu ve vedení! Další početní výhodou hosté znovu využili zásluhou PETRA JÍRY, který propálil z mezikruží vše, co stálo před ním. Asistence: Ondřej Liška

17:39
    Další přesilovka pro Kadaň. Vyloučen je Marek Indra.

16:03

Kadaň využívá přesilovku. Velký tlak hostů po celou početní výhodu vyústil až v pěknou akci, kterou po střele Semana od modré čáry zakončil do okryté branky JAKUB STEHLÍK. Asistence: Filip Seman, Nikola Gajovský

15:21
    Jedna střela za druhou teĎ létala na branku Medvědů, ale buď šla mimo nebo brankář Šimboch předvedl spolehlivý zákrok.

14:30
    Kadaňští jsou od počátku přesilovky usazeni v pásmu Berouna.

14:11
    Kadaň si zahraje přesilovou hru. Sem je vyloučen za napadení.

14:02

Beroun otáčí průběh zápasů a je ve vedení. Signalizované vyloučení Kadaně využil PULPÁN, který před brankou zakončil střelou do horní části branky pohlednou akci své lajny. Asistence: Stromko, Vrba

13:37
    Chlouba teď velmi tvrdě vystřelil od lajny. Jeho pokus jen těsně minul branku Berouna.

12:57
    Jebavému se teď nepovedla rozehrávka a puk zamířil přes všechny tři čáry.

11:50
    Kadaň se ihned po buly vrhla do třetiny domácích a snaha jejich hráčů vyvrcholila v Gajovského střelu od pravého kruhu, brankář Šimboch ale dobře viděl a jeho střelu schoval do své lapačky.

10:52

Medvědi se dočkali vyrovnání. Skleničkovo střelu od modré ještě brankář Kaššák zneškodnil, ale na dorážku MARKA INDRY byl již krátký. Asistence: Zbyněk Sklenička

10:31
    I Medvědi teď mohli udeřit, ale Čurdova dorážka po střele Skleničky od modré skončila ve výstroji brankáře Kaššáka.

09:20
    Havel teď vystřelil z dobré pozice z mezikruží, ale brankář Šimboch zasáhl proti jeho přízemní střele svoji hokejkou.

08:39
    Hra teď má velký spád, neboť útoky se valí na jednu i druhou branku.

07:16
    Medvědi se teď dokázala p odelší době dostat do pásma Kadaně, ale jejich hra se odehrála jen za brankou, takže brankář Kaššák mohl zůstat v poklidu.

06:14
    Šimboch teď předvedl dobrý zákrok lapačkou proti střele Semana.

05:10
    Kadaň teď uzavřela Medvědy v jejich pásmu, ale ti se zatím velmi dobře brání jejich náporu.

04:01

Kadaň využívá svoji první přesilovku! Střelu Mazance od modré ještě brankář Šimboch zvládl zneškodnit, ale následnou dorážku FILIPA HANTÁKA již nestačil. Asistence: Martin Mazanec, Roman Chlouba

03:38

03:04
    Vyloučení na straně Berouna. Jebavý si jde odpočinout za sekání. Bude se hrát ve čtyrech na obou stranách.

03:00
    Jonášova střela od modré způsobila před brankou hostů velkou skrumáž, ale obrana si nakonec dokázala poradit společně s brankářem Kaššákem a hrozící nebezpečí odvrátila.

02:40
    Brankář Šimboch teď musel zasahovat proti střele Charouska od mantinelu.

02:21
    Medvědi se zatím nedokázali usadit v přesilovce v soupeřově třetině.

01:38
    Beroun bude hrát přesilovku. Indru, který se řítil do zajímavé pozice zahákoval Mazanec

00:01
    Beroun vyhrál úvodní buly, ale Příhoda o puk velmi rychle přišel.

00:01

Kadaň
    Severočeši se utkali jako Medvědi v prvním přípravném zápase s ruským Volžskem a k tomu ještě se zápas odehrál na berounském zimním stadiónu. Ani Kadaň ale nedokázala ruský celek pokořit, ale podlehla jen těsně 2:3. Následující již zmíněný zápas proti Berounu pak dovedla k drtivému vítězství.

Beroun
    Medvědi sehráli v rámci přípravy zatím dvě utkání. Nejprve se utkali na svém ledě s tým z ruské VHL Volžskem, který se připravuje v České republice. Ruský protivník ukázal svoji sílu a zcela nově složený tým trenéra Petra Nováka zdolal 4:1.
    Druhé přípravné utkání sehráli Medvědi proti dnešnímu protivníkovi Kadani. Na jejím ledě to byla dvě třetiny celkem vyrovnaná bitva, ale hráči Berouna v závěrečné třetině zcela odpadli a Severočeši jim rychle nasázeli čtyři góly a celkově zvítězila Kadaň vysoko 6:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Góly a asistencie: 11. Indra (Sklenička), 15. Pulpán (Stromko, Vrba), 26. Jonáš, 38. Sem, 60. Stromko – 5. Hanták (Mazanec, Chlouba), 17. Stehlík (Seman, Gajovský), 18. Jíra (Liška), 44. Kopáč (Charousek, Ton)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Pravda) – Jebavý, Haney, Sem, Sklenička, Vrba, David, Hocada, Příhoda, Jonáš, Divíšek, Ondráček, Indra, Stromko, Čurda, Pulpán, Malý, Babka, Markulinek, Matějka, Veber, Striner
    SK Kadaň: Kaššák (Boška) – Liška, Stehlík, Opalek, Mazanec, Dobrovolný, Kopáč, Tejnor, Havel, Ton, Charousek, Jíra, Lehwert, Hanták, Chlouba, Seman, Gajovský, Deberi, Fronk, Dačuk, Mainer

Rozhodca: Lacina