Prešov – Bardejov 3:2 (1:0 po s.n.) | Vítkovice – Berani Zlín 5:2 (0:1 po s.n.) | Spišská N. Ves – Miškovec 4:1 (kon.)
Litvínov – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 4:5 (0:2 po s.n.) | Piešťany – Pavlodar 3:4 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:4 (kon.) | K. Vary – Landshut 5:3 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Břeclav – Senica 6:0 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 8:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 5:4 (1:0 po s.n.)
Znojmo – Jihlava 5:4 (kon.) | Litoměřice – Most 3:1 (kon.) | Olomouc – Třebíč 3:1 (kon.)
Přerov – Opava 0:7 (kon.) | Nové Zámky – SHK Hodonín 8:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
HK Nový Jičín
cz Utorok 13.08.2013, 18:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Prípravný zápas

49:38
    Obrovský závar před Kozákovou brankou, který končí potyčkou Vašuta s Macháčkem, když Vašut zákeřně napadl Brezániho v brankovišti a Kajaby, který se rozhodl bránit svého spoluhráče. Všichni jdou posedět za hrubost.

48:29
    Velmi ostrým faulem se prezentoval hostující Chvostek, který poslal k ledu lednoho z domácích hráčů. V tom samém čase vyloučen jičínský Putniorz za nesportovní chování. Hosté dvě minuty ve třech.

37:07
    Mikšovský oslabuje zelenožluté a hosté tak mají možnost jít do vedení.

32:04
    Hosté jdou znovu do tří, tentokrát je oslabuje Vašut, který odchází na dvě minuty za hákování.

30:47
    Další přesilovka pro domácí, k zdržování hry se přiznal Felix Horák.

12:18
    Také hosté si zahrají přesilovou hru, za pád pod nohy jde na dvě minuty Tomáš Vodák.

6:20
    Hosté jdou do tří, Dušan Pelikán se provinil faulem kolenem.

4:40
    Další přesilovka pro domácí, Chvostek jde na dvě minuty opět za hákování.

3:01
    Když už se hosté dostali do útočného pásma počínal si příliš aktivně Hanák a jde si tak odsedět dvě minuty za hákování.

Ondřej Konvičný

Góly a asistencie: 4. Ambruz (Farda, Vaněk), 29. Kajaba, 42. Valigura (Tichý), 48. Ambruz (Vaněk), 51. Hradil (Žabčík, Baroš) – 10. Hanák (Martinčík, Macháček), 25. Zedník, 53. Martinčík (Uhlár)

VHK ROBE Vsetín: Plšek – Farda, Žák, Báchor, Hradil, Tichý, Vodák, Valentík, Žabčík – Ambruz, Vaněk, Mikšovský, Hruška O., Brezáni, Kajaba, Valigura, Daněk, Štrbík, Baroš, Podešva, Vítek.
    HK Nový Jičín: Kozák – Horák, Štěpják, Andrýsek, Pelikán, Putniorz, Brynecký, Skaloš, Martinčík, Vašut, Macháček, Fišera, Hanák, Zedník, Chvostek, Uhlár.

Rozhodca: Husička – Laczko, Novák.