Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Ljubljana 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Chazar Lenkoran – Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromso 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišinev – Odesa 2:1 (kon.) | Senica – Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Lok. Záhreb – Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd Budapešť – Novi Sad 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Liége – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznań – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
Linfield FC
1:2 (0:1)
Xanthi FC
cz Štvrtok 25.07.2013, 20:45Európska liga (predkolá)

Zápas je u konce! Xanthi FC postupuje do další fáze Evropské ligy! Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera. U dalšího online přenosu opět na počtenou! (23:22:29)

118
    Ještě jeden přímý kop pro domácí hráče. Uvidíme, co z toho bude.

117
    Na trávníku leží Dié. Je ošetřován a odnášen za postranní čáru, kde provedou zdravotníci další ošetření.

115
    Gault minul bránu soupeře. Skóre se tedy stále nemění a do konce prodloužení nám zbývá pět minut.

111
    McCaul vyfasoval žlutou kartu.

109
    Marcelinho pokazil centrovaný míč, a tak z akce, která vypadala velmi slibně, nic nebude.

109
    Vidíme sérii rohových kopů na obou stranách. Hráči Xanthi mají již druhou šanci zahrávat rohový kop.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení je za námi. Přinesl nám hned dvě branky. Stav dnešního utkání je tedy 1:2. Stav dvojzápasu je 2:2.

První poločas prodloužení skončil.

105
    Xanthi právě vstřelilo branku!
    Hosté se přece jen ujímají vedení v dnešním zápase a mají opět šanci na postup! Prosadil se opět MARCELINHO. – 1:2.

103
    Blíží se nám konec první poloviny prodloužení.

102
    Střelec jediné branky domácích, Gault, je nyní ošetřován za postranní čarou a Linfield tak hraje v deseti mužích na hřišti.

100
    Probíhá stá minuta dnešního střetnutí.

98
    Linfield právě vstřelil branku!
    Přece jen jsme se dočkali i branky ze strany domácího Linfieldu, který vyrovnává zásluhou GAULTA! Domácí hráči teď mají postup blíž než jejich soupeři.

97
    Střídání v týmu Xanthi FC: ze hřiště odchází Vassilakakis, přichází Gohouri.

96
    Goutas sestřelil z trávníku protihráče a vyfasoval tak žlutou kartu. Domácí budou zahrávat přímý kop z hranice pokutového území.

94
    Hosté se nedokázali domluvit, kdo dříve trefí míč, a tak alespoň zahrají rohový kop.

93
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Burns B., přichází McCaul.

92
    O výkop se postarali hráči Xanthi, kteří se ihned vydávají vpřed.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Jelikož stav po dvou utkáních je nerozhodný, na řadu přijde prodloužení. Pokud se ani v prodloužení nerozhodne, tak se hráči připraví na penaltový rozstřel.

Druhý poločas skončil.

90
    Běží devadesátá minuta utkání a již brzy rozhodčí Timur Arslanbekov ukončí druhý poločas.

89
    Jeden z hráčů Xanthi dostal křeč do nohy. Okamžitě mu pomáhají spoluhráči, kteří se pokoušejí odstranit tuto nepříjemnou bolest.

88
    Za malou chvíli se dovíme, kolik hlavní arbitr nastaví minut ke druhému poločasu. U míče je právě brankář Kyriakidis, který bude rozehrávat od své brány.

85
    Zápas se pomalu blíží ke konci a domácí stále zvyšují tlak a zkoušejí se probojovat k bráně Kyriakidise.

83
    Clarke nezahrál rohový kop tak, aby ohrozil bránu soupeře. U míče jsou nyní hosté, kteří si přihrávají s naprostou přesností.

82
    Domácí hráči byli blízko vyrovnávací branky, jenže míč za brankovou čáru nedoletěl a v klidu si jej převzal obránce Xanthi.

80
    Rozbíhá se posledních deset minut dnešního zápasu a ve vedení se stále drží hosté.

79
    Další rohový kop pro domácí Linfield, který ztrácí v dnešním zápase pouze jednu branku.

77
    Střelec jediné branky Marcelinho je ošetřován za postranní čarou. Snad to nebude nic vážného a brzo se vrátí do hry.

75
    Hosté se urputně brání a nepouštějí domácí hráče k zakončení.

72
    Dié měl na noze druhou branku svého týmu! Z přímého kopu trefil pouze boční síť brány Linfieldu.

71
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Burns A., přichází McAllister.

69
    Na hřišti posledních pár minut vládnou modří hráči z Linfieldu, kteří ale u pokutového území přicházejí o míč.

67
    Baxevanidis stejně jako Paito netrefil bránu. U míče jsou nyní hráči Xanthi, kteří vypracovávají další akci.

65
    Paito netrefil bránu! Na další gól si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

63
    Tuffey se po nezdařilé akci Xanthi chopí výkopu od své svatyně.

62
    Baxevanidis se neovládl, fauloval soupeře a oprávněně dostává žlutou kartu za předvedený zákrok.

60
    Uběhlo šedesát minut zápasu a hráči Xanthi pořád vedou! Mulgrew teď ale fauloval a hra se přesouvá na druhou stranu hřiště.

58
    Clarke měl možnost zahrát rohový kop. Ten se mu ale nepovedl a končí za pomezní čarou.

57
    Střídání v týmu Xanthi FC: ze hřiště odchází Komesidis, přichází Bertos.

55
    Střídání v týmu Xanthi FC: ze hřiště odchází Mantalos, přichází Baxevanidis.

54
    Menší převahu na hřišti mají v posledních minutách domácí hráči, kteří zatlačili soupeře k bráně a zkoušeli překonat brankáře Kyriakidise.

52
    Faulu se dopustil i Gault z Linfieldu, který na rozdíl od soupeřů nevyfasoval žlutou kartu, ale pouhé varování od sudího.

50
    Další žlutá karta v pořadí patří Paitovi, který se dopustil nedovoleného zákroku na soupeře.

49
    Dié fauloval soupeře nad hranicí pravidel a je potrestán žlutou kartou.

48
    Linfield se prozatím u míče drží a snaží se projít přes všechny obránce hostů. Bez úspěchu. Na tahu jsou hráči Xanthi.

47
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Knowles, přichází Mulgrew.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.

45+1
    Zároveň s Fliskasem, který je již v šatnách dostávají žlutou kartu Gault (Linfield) a Komesidis (Xanthi).

45
    Červenou kartu za brutální faul na protihráče dostává Fliskas a ke konci prvního poločasu tak odchází předčasně do sprch.

45
    Ke konci prvního poločasu se na hřišti rozpoutala menší potyčka mezi hráči!

44
    Marin zahrává rohový kop. Centrovaný míč se nesnáší k volnému hráči a končí tak za pomezní čarou.

43
    Za okamžik bychom se mohli dovědět, kolik minut nastaví hlavní rozhodčí k prvnímu poločasu.

42
    Uvidíme další rohový kop hostujícího celku, který by mohl přidat další branku. To se však ale nestává a Tuffey rozehrává dalekým odkopem od své svatyně.

41
    Probíhá posledních pár minut prvního poločasu a na hřišti vidíme zajímavé souboje a akce.

40
    Mantalos promarnil šanci ke vstřelení druhé branky a navýšení vedení o další gól.

38
    Knowles má možnost zahrát přímý kop proti bráně Xanthi.

37
    Další pohotový zákrok od Tuffeye, který nepouští za svá záda žádnou z trojice střel.

36
    Míč se dostává po dlouhé době k brankáři Linfieldu, který se zapojuje do rozehrávky.

34
    I útočník Dié se dopustil faulu, za který se soupeři omlouvá a vše probíhá v naprostém pořádku.

33
    Lowry fauloval Paita a byl upozorněn hlavním arbitrem dnešního zápasu, který si nenechá ujít žádný souboj na hřišti.

31
    Domácí se dostali do dobré příležitosti ke střele. Ta však neměla ten správný směr a rychlost.

29
    Míč na chvíli patří opět domácím hráčům, kteří přecházejí pouze přes polovinu hřiště. Dále se nedostanou, jelikož obránci Xanthi jsou pozorní a nechtějí inkasovat.

27
    Hráči Linfieldu nic nevzdávají a snaží se vyrovnat přesnou ranou, na kterou by brankář Kyriakidis nedosáhl.

26
    Hostům stačil rychlý protiútok po levé straně hřiště k tomu, aby skórovali do poloprázdné brány! Střelcem prvního gólu se stává MANTALOS, který tak otevírá skóre dnešního zápasu a jeho tým se ujímá vedení.

24
    Domácí hráči ztrácí míč, který následně putuje za postranní čáru a rozehrávat budou opět hráči Xanthi.

22
    Na trávníku se opravdu nešetří a všichni hráči chodí do souboje na sto procent. Následuje rohový kop pro Xanthi.

20
    Kapitán domácího mužstva zahrál kousek od pokutového území rukou. Míč si staví k přímému kopu Goutas.

19
    Další faul ze strany domácího celku. Přesněji se jedná o Ervina, který tvrdě poslal k zemi soupeře.

18
    Více u míče jsou spíše hosté, kteří si po osmnácti minutách vypracovali více šancí a umí se prosazovat rychleji než hráči Linfieldu.

17
    Hráči Linfieldu vypadají zmateně. Najednou vůbec nevěděli, co udělat s míčem a jak zahrát přímý kop.

16
    Po faulu na soupeře vyfasoval žlutou kartu Vallas.

15
    Po patnácti minutách můžeme vidět skvělou podívanou a skvělé šance na obou stranách.

13
    Marcelinho zahrával rohový kop, pro který si akorát doskočil brankář Tuffey.

12
    Hosté se tlačí k bráně Linfieldu, kterou dobývají střelami z hranice pokutového území.

11
    Thompson se dostává k šanci která se jen tak nezahazuje! Jeho střela míjí svatyni soupeře o pár centimetrů.

9
    Míč se rychle dostává zpátky k brankáři Kyriakidisovi, který neváhá a vyzývá své spoluhráče z útoku k naběhnutí do volného prostoru.

8
    Míče se na chvíli opět ujímají hráči Xanthi, kteří si tvoří zajímavou situaci. Teď záleží jen na tom, jak ji zakončí.

7
    Carvill bude rozehrávat rohový kop. Ten letí nad pokutovým územím, kde jej trefuje jeho spoluhráč Clarke, ale Kyriakidis chytá.

5
    Hosté se dostali do skvělé pozice ke střele hlavou, jenže brankář překvapil svým efektivním zákrokem.

4
    Do první střely se dostává hostující hráč jménem Marin, který ale netrefuje prostor mezi třemi tyčemi.

2
    Utkání před malou chvílí začalo a vidíme úvodní tlak hráčů Xanthi, kteří drží míč pod kontrolou.

1

Linfield FC: Tuffey – Burns B., Burns A., Ward, Clarke, Ervin, Gault, Lowry, Knowles, Thompson, Carvill

Xanthi FC: Kyriakidis – Paito, Komesidis, Vallas, Goutas, Marcelinho, Vassilakakis, Mantalos, Flikas, Marin Fi=

Rozhodčí: Timur Arslanbekov – Dmitri Mosyakin, Alexei Kharlamov (RUS).

Do dnešního odvetného zápasu musejí jít hráči opravdu naplno, jelikož v prvním zápase rozhodla pouze jedna branka, která padla v pětadvacáté minutě. Postaral se o ní Burns z Linfieldu. V dnešním zápase se můžeme tedy těšit na velmi kvalitní fotbal a snad i více branek.