Milsami – Soligorsk 1:1 (4:2 po pen.) | Trenčín – Göteborg 2:1 (kon.) | Kazaň – Jagodina 1:0 (kon.)
Rudar – Śląsk 2:2 (kon.) | Gliwice – Karabach 2:2 (po pr.) | Žilina – Ljubljana 2:0 (kon.)
Turnovo – Hajduk Split 1:1 (kon.) | Minsk – Valletta 2:0 (kon.) | Čichura – Thun 1:3 (kon.)
Aktobe – Hødd 2:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Ventspils 1:4 (kon.) | Chazar Lenkoran – Haifa 0:8 (kon.)
Pjunik – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Sturm Graz – Breidablik 0:1 (kon.) | Keşla FK – Tromso 1:0 (kon.)
Gefle – Famagusta 4:0 (kon.) | Häcken – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hapoel Tel Aviv – Beroe 2:2 (kon.)
Liberec – Skonto FC 1:0 (kon.) | Omonia Nikózia – Giurgiu 1:2 (kon.) | CS Pandurii – Levadia Tallinn 4:0 (kon.)
Dacia Kišinev – Odesa 2:1 (kon.) | Senica – Podgorica 0:1 (kon.) | Utrecht – Differdange 3:3 (kon.)
Plovdiv – Zrinjski Mostar 2:0 (kon.) | Lok. Záhreb – Minsk 2:3 (kon.) | Prestatyn – Rijeka 0:3 (kon.)
Víkingur – Ploiesti 0:4 (kon.) | Aalborg – Dila Gori 0:0 (kon.) | Debrecín – Strømsgodset 0:3 (kon.)
Honvéd Budapešť – Novi Sad 1:3 (kon.) | Široki Brijeg – Irtyš Pavlodar 2:0 (kon.) | Liége – Reykjavík 3:1 (kon.)
Vestmannaeyjar – CZ Belehrad 0:0 (kon.) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (kon.) | Hibernian – Malmö 0:7 (kon.)
Lech Poznań – Honka Espoo 2:1 (kon.) | Linfield – Xanthi FC 1:2 (po pr.) | St. Johnstone – Rosenborg 1:1 (kon.)
FK Sarajevo – Kukësi 0:0 (kon.)
CS Pandurii Târgu Jiu
4:0 (3:0)
FCI Levadia Tallinn
cz Štvrtok 25.07.2013, 19:00 • Stadionul Municipal Tudor Vladimirescu, Târgu Jiu • Európska liga (predkolá)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:54:07)

Červené karty: 0 : 0

Dnešní odvetný zápas je u konce a po jasném výsledku 4:0 je postupujícím do třetího předkola Evropské ligy domácí CS Pandurii Târgu Jiu. Hosté sice v úvodním zápase dokázali se štěstím uhrát bezbrankovou remízu, v dnešním zápase se ale projevil rozdíl v kvalitě obou klubů. Estonský klub tak v pohárové Evropě končí.

90+3
    V poslední minutě nastavení sledujeme útočnou akci hostů, ale nepovedeným centrem z levé strany jejich akce končí.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty nad rámec devadesáti minut.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, domácí kombinují na půlící čáře.

89
    Hostující Rättel v ofsajdu, útočná snaha Levadie Tallinn tím končí.

87
    Nistor posílá míč do vápna, nakonec se k němu dostává Érico, tentokrát však střelec dvou dnešních gólů vyšel naprázdno, jeho hlavička posílá míč vedle brány.

87
    Jahhimovitš "přišlápl" Ciucura, domácí rozehrávají volný kop z levé strany, v blízkosti pokutového území soupeře.

85
    Je před námi závěrečná pětiminutovka, hosté již také polevili a nyní pouze na vlastní polovině čekají na to, co předvedou fotbalisté Pandurii.

82
    Střídání v týmu FC Levadia Tallinn: ze hřiště odchází Hunt, přichází Jakovlev.

81
    Hosté mají k dispozici rohový kop, který rozehraje Pikk, míč se dostává k Subbotinovi, ten střílí zpoza vápna, ale pouze vedle brány.

80
    Je před námi závěrečná desetiminutovka, domácí vedou jasně 4:0, o postupujícím je již dávno rozhodnuto.

79
    A dokonce sudí tento zákrok ocenil žlutou kartou!

78
    Brata rozehrává rohový kop z pravé strany, Érico se dostává ke střele, ale fauluje Rättela, útočná akce domácích končí.

77
    V posledních minutách se více do hry konečně dostali i hosté, na zvrat v utkání je ale již příliš pozdě.

75
    Hosté střídají, hřiště opouští Raudsepp, nahradí ho Pebre.

74
    Velice dobrý pokus Breevelda, po kterém se Smisko musel hodně "natáhnout!

74
    Hunt stáhl za dres Breevelda, domácí budou rozehrávat volný kop ze vzdálenosti zhruba sedmadvaceti metrů.

73
    Střídání v týmu CS Pandurii Târgu Jiu: ze hřiště odchází de Oliveira Pereira, přichází Ciucur.

72
    Breevel nedovoleným zákrokem zastavuje průnik hostujícího Rättela.

70
    Eric Pereira rozehrává volný kop, ale přímo do náruče gólmana Smiska.

69
    Volčkov je prvním potrestaným hráčem dnešního utkání.

68
    Rohový kop rozehrají na druhé straně i hosté, také oni z pravé strany. Míč posílá do vápna Antonov, Stanca nevystihl míč, ale Podholjuzinova střela končí hodně vedle brány.

67
    Eric de Oliveira Pereira rozehrává rohový kop z pravé strany, Érico zkouší hlavičkovat, ale posílá míč vedle.

66
    Buleicăova střela z pravé strany zblokována na roh.

64
    Eric de Oliveira předvádí zajímavé "tanečky" před pokutovým územím soupeře, ale ztrácí míč.

62
    Bulieca pohotově střílí "z první" uvnitř šestnáctky hostů, ale posílá míč nad bránu.

60
    Střídání v týmu CS Pandurii Târgu Jiu: ze hřiště odchází Ungurușan, přichází Brata.

60
    Po hodině hry je jasno, domácí Pandurii vede již 4:0 a zbytek zápasu si tak mohou užít.

59
    Hunt uvnitř pokutového území z otočky střílí, ale míč končí vedle brány.

57
    CS Pandurii právě vstřelil branku!
    Nepříjemný debakl dnes hrozí estonské Levadii Tallinn, který právě nyní, po dobře rozehraném volném kopu Erica Pereiry a následné přesně hlavičce ÉRICA CONSTANTINA DA SILVY, dostává již čtvrtý gól a sny o postupu se rázem rozplynuly.

55
    Střídání v týmu CS Pandurii Târgu Jiu: ze hřiště odchází Matulevičius, přichází Lemnaru.

55
    Hosté jdou do útoku, Subbotin se dostává do zakončení z pravé strany, ale netrefuje bránu.

54
    Další ztráta míče domácích na polovině Levadie.

53
    Útočná akce domácích, Matulevičius ale o míč přichází.

52
    Nistor fauluje na půlící čáře Podholjuzina, hosté rozehrávají.

50
    Nistorova střela zpoza vápna je zblokována mimo.

49
    Nistor rozehrává z levé strany rohový kop, Eric Pereiera střílí, ale nepřesně, míč končí vedle brány Tallinnu.

48
    Momčilović vhazuje, domácí vybojovali rohový kop.

47
    Stanca vykopává na polovinu hostů, míč končí v autu, vhazují domácí fotbalisté z levé strany.

46
    Střídání v týmu FC Levadia Tallinn: ze hřiště odchází Kaljumäe, přichází Rättel.

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 20:01 hodin.

Rozhodčí nenastavil ani vteřinu nad rámec základních pětačtyřiceti minut a ukončil první poločas, který patřil jednoznačně domácím fotbalistům. Ti dokázali soupeře přehrát naprosto ve všem a logickým vyústěním jsou tři góly v síti Levadie Tallinn. Do vedení dostal Pandurii v 7. minutě Matulevičius, druhý gól přidal ve 35. minutě Brazilec Érico a konečnou podobu skóre prvního poločasu uzavřel o čtyři minuty později Holanďan Breeveld.

44
    Neuvěřitelné, znovu byl ve vápně zcela nehlídán domácí hráč, tentokrát Matulevičius, který hlavičkuje, ale usměrňuje míč pouze vedle brány.

42
    Eric Pereira rozehrává, ale akce končí faulem Ungursana.

42
    Domácí budou rozehrávat rohový kop.

41
    Antonov rozehrává volný kop, Jahhimovitš se dostává ke střele, ale netrefuje bránu.

39
    V obraně Tallinnu to hodně skřípe, zcela osamocený NICANDRO BREEVELD pohodlně hlavičkuje po centru Erica Pereiry z levé strany a dává třetí domácí gól!

37
    Další akce domácích, hosté jsou opět pod drtivým tlakem.

35
    Výtečnou hlavičkou se ve vápně po volném kopu Erica Pereiry prosazuje ÉRICO CONSTANTINO DA SILVA, který zvyšuje vedení Pandurii na 2:0!

34
    A opět odpískán ofsajd, tentokrát domácímu Matulevičiusovi.

33
    Sledujeme kombinaci domácích na polovině Tallinnu, ale Nistor je v ofsajdu.

31
    Buleică dle rozhodnutí rozhodčího fauluje v pokutovém území obránce Tallinnu, tím útočná akce domácích končí.

30
    Je za námi půl hodina dnešního utkání, zatím jsou jednoznačně lepší fotbalisté domácího Padnurii, kteří svou převahu vyjádřili gólem Matulevičiuse v sedmé minutě.

29
    Pereira rozehrává rohový kop z pravé strany, hosté odvrací do bezpečí.

28
    Breeeveld střílí zpoza vápna Tallinnu, míč ještě někdo přizvedl a ten končí těsně nad bránou, dobrý pokus!

27
    Akce Tallinnu končí nakonec nepřesným centrem z pravé strany, hrají domácí fotbalisté.

26
    Nyní konečně mohou zakombinovat také hosté, ale zatím se nedostávají do zakončení.

24
    Další "bílá vlna" se valí na branku Tallinnu, ale i ve hře domácího týmu je nepřesnosti poměrně dost.

23
    Hosté okamžitě po pár přihrávkách ztrácí míč.

21
    Nistor rozehrává, míč se dostává k Ericu Pereirovi, který střílí, ale je to zblokovaný pokus.

20
    Po zásahu Podholjuzina budou domácí rozehrávat rohový kop z levé strany.

19
    Fotbalisté Pandurii kombinují před pokutovým územím soupeře.

18
    Nepřesný centr domácích z levé strany, hosté odkopávají až na půlící čáru.

17
    Anton střílí "z první" z hranice pokutového území, ale míč končí vedle brány.

15
    Pikkovo střelu z levé strany tečuje bránící Erico, míč končí v rukavicích Stancy.

14
    Míč končí znovu u Smiska, který vykopává, Momčilović však v pohodě odstavuje Subbotina, domácí mají míč ve své moci.

13
    Domácí kombinují na polovině hřiště, hosté toho zatím příliš nepředvedli.

11
    Opět střelecký pokus aktivního Matulevičiuse, Smisko opět chytá. Gólman Tallinnu je od úvodních minut v permanenci.

10
    Na centr z levé strany si ve vápně nabíhá Matulevičius, dobrá hlavička, míč končí v náruči Smiska.

9
    Hosté se brání na vlastní polovině, domácí jasně dominují.

7
    DEIVYDAS MATULEVIČIUS dostal výtečnou přihrávku od Nistora na pravém křídle a po několika krocích směrem k bráně Tallinnu střílí z pravé strany, Smisko byl na jeho střelu krátký, domácí vedou!

6
    Na centr z levé strany, který mířil na Matulevičiuse, "sbírá" ve vápně gólman Simsko.

5
    Volný kop rozehrává Pikk, zkouší to přímo na bránu, ale obrana Pandurii odvrací do bezpečí.

4
    Nistor fauluje Antonova, hosté rozehrávají volný kop z pravé strany.

3
    Nistor zkouší pozornost gólmana Smiska, ten jeho střelu z pravé strany chytá.

1
    Gólman Talinnu Smisko musí vykopávat před nabíhajícím útočníkem Pandurii, zvládl to.

1

Oba týmy právě nastupují na hrací plochu, utkání za pár okamžiků začne.

CS Pandurii Târgu Jiu: Stanca – Ungurușan, Christou, Momčilović, Buleică, Erico, de Oliveira Pereira, Breeveld, Anton, Nistor, Matulevičius

FC Levadia Tallinn: Smisko – Jahhimovitš, Podholjuzin, Pikk, Volčkov, Dmitrijev, Subbotin, Raudsepp, Kaljumäe, Antonov, Hunt

Rozhodčí: Bognár – Berettyan, Horvath (vš. HUN).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 2. předkola Evropské ligy mezi domácím CS Pandurii Târgu Jiu (Rumunsko) a hostujícím estonským FC Levadia Tallinn, který se odehraje na stadionu Municipal Tudor Vladimirescu v Târgu Jiua. Utkání povede trojice maďarských rozhodčích, hlavní Bognár, na čarách mu budou asistovat Berettyan a Horvath.

Favoritem nejen dnešního utkání, ale i celé série, je rumunský klub CS Pandurii, který také "opanoval" úvodní utkání v Tallinu, kde ale žádný gól nepadl a tak jdou do odvety oba týmy se stejnými šancemi. Odborná veřejnost favorizuje domácí tým, jak tomu ale bude na hřišti?

Hostující FC Levadia Tallinn má za sebou již jednu vítěznou sérii v aktuální sezóně Evropské ligy. V prvním předkole se Levadia poměřila s welšským Balu Town a postup si zajistila díky hlavně díky odvetě na domácím stadionu, kdy doháněla ztrátu 0:1 z prvního utkání. Odveta vyšla Estoncům výborně a po výsledku 3:1 se Tallin radoval z postupu do druhého předkola.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.