Čína – Holandsko 0:2 (kon.) | Nórsko – S. Macedónsko 2:0 (kon.) | Haiti – Taliansko 2:2 (kon.)
Haiti
2:2 (0:1)
Taliansko
cz Utorok 11.06.2013, 20:45 • Estádio São Januário • Medzinárodné zápasy

Máme za sebou dnešní přátelské utkání. To skončilo remízou 2:2. Druhý poločas byli jasně lepším celkem Haiťané, ti ale po gólu Marchisia ve 73. minutě již prohrávali 2:0. Na závěr se jim podařil ale skvělý obrat. Nejprve z penalty snižoval Millien a pak v 90. minutě vyrovnal Jean-Philippe Peguero. Myslím si, že remíza z dnešního zápasu je zasloužená pro oba celky a odpovídá předvedené hře na hřišti. (22:43:40)

90+2
    Haiti právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Hráči Haiti vyrovnávají! Po skvělé zpracování míče se prosadil svou střelou JEAN-PHILIPPE PEGUERO!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Haiťané jsou stále u míče a kombinují na útočné polovině.

89
    Hráči Haiti teď měli zahrávat rohový kop. Hlavní rozhodčí ale ukazuje pouze na odkop od branky.

88
    Haiťané teď tlačí Italy. Bude to ještě velmi zajímavý závěr zápasu.

87
    Joseph vyfasoval žlutou kartu.

85
    K pokutovému kopu se postavil PASCAL MILLIEN a skóruje!

83
    Pokutový kop pro Haiti!

82
    Velká šance Itálie! Do ní se po centru dostal El Shaarawy. Ten ale špatně zpracoval míč a ten mu poté utekl až do zámezí. Poté následovalo ještě malé rozčilování "sám na sebe", které vyústilo kopnutím do bilboardů.

80
    Po rychlé akci El Shaarawyho budou Italové zahrávat rohový kop.

78
    Do zakončení se dostal Paguero. Jeho střela, která ještě nejspíše byla tečována jedním z Italů minula levou tyč.

77
    V ofsajdu se nacházel El Shaarawy.

76
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Saint-Preux, přichází Peguero.

76
    Haiťané si svou kombinací u své branky poněkud stěžují život.

75
    Je to škoda. Haiťané byli druhý poločas aktivnější a zasloužili si gól.

73
    Itálie právě vstřelila branku!
    Střelu Balotelliho ještě Montrevil vyrazil, ale na dorážku CLAUDIA MARCHISIA už neměl žádnou šanci!

72
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Aquilani, přichází Marchisio.

70
    Balotelli zkoušel vystřelit na branku. Jeho střela byla zblokována a tak budou zahrávat Italové rohový kop.