Č. Budějovice – Sigma Olomouc 2:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 1:3 (kon.) | Bohemians – Sparta Praha 0:3 (kon.)
Bohemians 1905
0:3 (0:1)
AC Sparta Praha
cz Pondelok 10.06.2013, 17:00Juniorská liga (CZ)

Hlavní rozhodčí Mokrusch už nenastavil ani minutu a ukončil tento zápas. (19:03:15)

89
    První žlutá karta zápasu! Uviděl ji střídající Hanzl, který nešetrně sestřelil Tomáška.

87
    Alespoň v zváěrečných minutách se Klokani snaží o kombinaci na útočné polovině, ale Nguyen má skutečně jen minimum práce.

84
    Čerstvý Hanzl ihned ukázal ,že fyzických sil má na rozdávání. Přesprintoval obranu Sparty, ale celou situaci nakonec uhasil přesným skluzem Breda.

81
    Bohemak naposledy střídá, místo Šedivého přichází Hanzl.

79
    Sparta právě vstřelila branku!
    A teď už je to všechno naprosto jasné. Další mezeru ve stoperské dvojici Bohemians ztrestal po přesném centru z pravé strany hřiště hlavičkující JAKUB NEČAS.

75
    Spartě se téměř dokonale povedlo vykombinovat obranu domácích, z čehož mohl profitovat Ujlaky, ale Smrčka jeho šanci dokázal zlikvidovat.

72
    Jinak se Letenským daří držet soupeře daleko od své branky. V případě vítězství by skončili na konečném šestém místě, Klokani by byli na předposledním sedmnáctém.

68
    Šebek se pokusil dalekonosno uranou prolomit trápení domácích, ale balon nakonec mezi tři tyče nemířil.

65
    Dvojité střídání Bohemky. Kraus přepouští místo Wulkanovi a Maxa pro změnu Petličkovi.

62
    Klokanům se i nadále nedaří rozbít sparťanskou obrannou hráz. Ojedinělé akce končí v rybníčku před brankářem Nguyenem.

60
    Sparta i nadále hraje přesně to, co potřebuje. O vítězi zápasu je dost možná už rozhodnuto. Bohemka je zatím téměř bez šance.

57
    Sparta opět střídá. Dobojováno má pro tuto chvíli Hájek, místo něj je na podmáčeném trávníku Nečas. Zápas skončil také pro střelce druhé branky Neužila, jehož nahradil Vondra.

54
    DAVID NEUŽIL vyskočil na rohový kop nejvýše a umístěnou hlavičko use postaral o druhý gólový zásah pro Spartu.

51
    Ujlaky se u levé postranní čáry zbavil obránce, přesným pasem našel ve vápně Haška, jehož střelu ale pozorný Smrčka lapil.

47
    Sparta vstoupila do druhého poločasu aktivněji, ihned se usadila na polovině soupeře.

46
    Sparta o poločase třikrát vystřídala.Macháče nahradil Skopec, Čavoše pak Bederka a Folprechta Kadlec.

46
    Bohemka poslala pro změnu na hřiště dvě čerstvé síly. Živného nahradil Pechr a místo Šplíchala už hraje Malina.