USA – Belgicko 2:4 (kon.) | Japonsko – Bulharsko 0:2 (kon.)
USA
2:4 (1:1)
Belgicko
cz Štvrtok 30.05.2013, 02:05 • FirstEnergy Stadium - Cleveland, Ohio • Medzinárodné zápasy

81
    USA střídají, ze hry odchází Klještan, kterého na poslední minuty nahradí Holden.

77
    A Belgie opět střídá, Defoura střídá Simons.

72
    Hosté střídají, ze hřiště odchází Kompany, kterého nahradí Guillaume Gillet.

69
    Další střídání, tentokrát v domácí sestavě, hřiště opouští Zusi, nahradí ho Evans. A odchází i Goodson, kterého střídá Besler.

67
    Belgie střídá, Mertens střídá De Bruyneho.

63
    USA střídají, Boyd střídá Davise.

46
    Spojené státy do druhého poločasu střídají gólmana Howarda, kterého nahradí Guzan. Dalším hráčem, který již nezasáhne do zápasu, je útočník Altidore, kterého nahradí E. Johnson.

41
    Ještě před jeho rozehráním Belgie opět střídá, tentokrát není na vině zranění, alespoň to není patrné, každopádně Benteke střídá Dembélého.

36
    Sébastien Pocognoli právě vbíhá na hrací plochu, je to definitivní, Thomas Vermaelen nemůže pokračovat v utkání pro nespecifikované zranění.

Martin Dvořák

Góly: 22. Cameron, 80. Dempsey (pen.) – 6. Mirallas, 56. Benteke, 64. Fellaini, 71. Benteke

Karty:   89. Jones (USA) – 78. Simons (BEL)

USA: Howard (46. Guzan) – Beasely, Goodson (69. Besler), Gonzalez, Cameron – Davis (63. Boyd), Jones, Klještan (81. Holden), Zusi (69. Evans) – Altidore (46. E. Johnson), Dempsey.
    Belgicko: Mignolet – Alderweireld, Kompany (72. G. Gillet), Vermaelen (36. Pocognoli), Vertonghen – Fellaini, Defour (77. Simons), Dembélé (41. Benteke), Mirallas – De Bruyne (67. Mertens), Lukaku