Jablonec – Mladá Boleslav 3:2 (5:4 po pen.)
koniec po penal. (5:4)
FK Jablonec
3:2 (1:2)
FK Mladá Boleslav
cz Piatok 17.05.2013, 20:15 • Letní stadion na Zadních Vinohradech, Chomutov • Pohár FAČR

To je z Chomutova vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek pátečního dne. Na počtenou. (22:21:53)

Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nabídlo několik pěkných fotbalových momentů. Do vedení šel Jablonec, a to když se trefil Hubník. Jenže po něm se trefil Zahustel a bylo vyrovnáno. V poslední minutě prvního poločasu se prosadil i Chramosta a Mladá Boleslav vedla 2:1. Ve druhém poločase Jablonec tlačil a nakonec se dočkal vyrovnání, když se v 84. minutě prosadil střídající Kopic. Tentýž hráč rozhodl i v pokutových kopech a Jablonec tedy může slavit zisk poháru.

Vítězem Poháru České pošty se tak nakonec stal Jablonec, který po penaltách porazil Mladou Boleslav.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FK Baumit Jablonec.
    K rozhodující penaltě se postavil JAN KOPIC, který razantní střelou překonal Millera!

Petr Johana orazítkoval pouze břevno a Kopic může rozhodnout! (4:4)

Vaněk zachoval chladnou hlavu a technickou střelou překonal Millera. (4:4)

Chramosta také poslal míč k pravé tyči a Mladá Boleslav opět vede. Vaněk musí dát, jinak je konec! (3:4)

Rossi se s tím nepáral a tvrdou střelou poslal míč k pravé tyči. Miller šel na druhou stranu. (3:3)

Nemýlil se ani Jan Bořil, který poslal míč na opačnou stranu, než šel Špit. (2:3)

Novák s velkým přehledem překonal Millera. (2:2)

Ščuk s přehledem poslal Mladou Boleslav do vedení. (1:2)

Loučka měl také obrovské štěstí, protože Miller vystihl směr střely, ale míč nakonec skončil v brance. (1:1)

Jarolím poslal míč po zemi k tyči a se štěstím poslal svůj celek do vedení! (0:1)

Ale Piták také nedal! Miller vystihl směr střely a míč vyrazil. (0:0)

Ondřejka poslal míč do míst, kam skočil Špit, který tuto penaltu zlikvidoval! (0:0)

Za Mladou Boleslav Ondřejka, Jarolím, Ščuk, Bořil a Chramosta.

Za Jablonec budou kopat Piták, Loučka, Novák, Rossi a Vaněk.

Po devadesáti minutách skončilo utkání 2:2 a o vítězi Poháru České pošty tak rozhodnou pokutové kopy, které začnou za malý okamžik. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá, tak uvidíme, kdo se bude radovat po penaltách.