Genk – Liége 1:1 (kon.) | Lokeren – Anderlecht 2:4 (kon.) | Waregem – Brugge 5:2 (kon.)
SV Zulte Waregem
5:2 (2:0)
Club Bruggy KV
cz Štvrtok 16.05.2013, 20:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická Jupiler Pro League

Utkání skončilo výrazným vítězstvím Zulte-Waregemu. Na začátku druhé půle snížil narozdíl jedné branky Donk. Naděje hostův na vyrovnání nevydržela ani pět minut, protože ukliňující třetí branku přidal Fauw, poté se ještě trefil druhou brankou v zápase Leye. Také hostující Donk vsítil svoji druhou branku korigoval výsledek na 4:2. Poslední tečkou za dnešním zápasem byla vlastní branka Almebacka.

90+1
    Na konci druhé půle drží tak jako po většinu zápasu domácí hráči míč ve své moci.

90
    Rozhodčí Boucaut bude nastavovat dvě minuty.

89
    Do šance se dostal útočník Leye, nastřelil z pravé strany jen boční síť.

89
    Na poslední minuty udělal trenér Dury dvojí střídání. Na hřiště poslal Francka Berriera a Bruno Godeaua a ze hřiště odešli Thorgan Hazard a Davy De fauw.

87
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hazard si naběhl na centr z rohového kopu a pohybem zmátl brankáře Kujoviče a balon následně po teči MICHAELA ALMEBACKA doputoval do protipohybu brankáře Brugge.

86
    Leye se uvolnil na pravé straně a předal míč Hazardovi, který ještě viděl volného Contého, jehož střela byla tečována na rohový kop.

85
    Domácí brankář Sammy Bossut viděl žlutou kartu.

84
    Dlouhý centr do pokutového území od Bocka odvrátil Verboom jen k Aduovi, jenž netrefil branku domácího celku.

83
    Tempo hry s končícím se zápasem trochu opadlo a hraje se převážně ve středu hřiště.

80
    Střelu Skúlasona z hranice vápna vyrazil brankář Kujovič na rohový kop.

79
    Hostující Eidur Gudjohnsen byl potrestaný žlutou kartou.

78
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Centrovaný míč od Guðjohnsena brankář Bossut vyrazil jen k RYANU DONKOVI, který z otočky snižuje stav utkání na 4:2.

75
    Domácí obrana se centru ze strany od Donka ubránila.

73
    Na druhé straně po rychlém útoku byl faulovaný Donk a hosté budou zahrávat standardní situaci.

71
    Na roh Malady si nejvýše vyskočil brankář Kujovič a míč chytl do náruče.

70
    Střela Hazarda ze střední vzdálenosti byla zablokována na rohový kop.

70
    Poslední střídání v hostující sestavě. Thomase Meuniera nahradil Brandon Mechele.

69
    Obrázek hry je stejná domácí útočí a hráči Brugge se v deseti brání.

Tomáš Kučera

Góly: 10. Hazard (pen.), 35. Leye, 57. Fauw, 62. Leye, 87. Almeback (vla.) – 52. Donk, 78. Donk

Karty:   85. Bossut (WAR) – 9. Duarte (BGY), 79. Gudjohnsen (BGY)

SV Zulte Waregem: Bossut ─ De Fauw, D'Haene, Colpaert, Verboom ─ Conté, Malanda (67.Skúlason), Delaplace, Hazard ─ Leye, Naessens.
    Club Bruggy KV: Kujović ─ Meunier, Almebäck, Duarte, Hogli (46. Bock) ─ Adu, Donk ─ Vázquez (67.Guðjohnsen) ─ Lestienne, Bacca, Rafaelov.

Rozhodca: Boucaut ─ Cremers, Huens