Veľká Británia – J. Kórea 1:4 (kon.) | Taliansko – Kazachstan 0:3 (kon.) | Maďarsko – Japonsko 2 1:0 (kon.)
Maďarsko
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Japonsko 2
cz Sobota 20.04.2013, 19:40 • Papp Laszlo Budapest Sportarena • Majstrovstvá sveta - 1. Divízia, sk. A

59:53
    Magosiho střelu blokuje Keller!

59:47
    Janos Vas mířil do prázdné branky, ale trefil tyč.

58:50
    Fukufudži zůstává na střídačce! Japonci to zkusí v šesti!

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

53:43
    Mitamura jel sám na branku, ale se zakončením váhal tak dlouho až jej Kovacs dobruslil a odzbrojil.

52:33
    Suzuki nyní padl do kolen a div nemlátil hlavou o led, když viděl, jakým způsobem Rajne vychytal jeho výtečnou střelu z první!

50:39
    Po ráně Sofrona na Krisztiana Nagye zívala prázdná branka, ale než mladý hráč zpracoval, Fukufudži se stačil přesunout.

49:13
    Osmnáctiletý Krisztian Nagy byl podražen Hagou a domácí si zahrají přesilovku.

48:14
    Benk skopl přihrávku na vlastní branku a Rajna měl co dělat, ale puk alespoň vyrazil!

46:40
    Hosté si zahrají přesilovku. Krisztian Nagy dostává dvouminutový trest za sekání.

46:19
    Benk dostal puk mezi kruhy, ale Fukufudži je dnes prostě fenomenální!

45:26
    Na konci série přihrávek stál před prázdnou brankou Krisztian Nagy, ale nejmladší hráč turnaje minul.

43:45
    Třeba přinese oživení přesilovka po vyloučení Go Tanaky, který podrážel.

38:42
    Maďaři jeli dva na jednoho! Magosi to vzal na sebe, ale jeho tvrdá rána neprošla!

37:22
    Japonci budou chtít těžit z toho, že je Fukufudži drží ve hře, a využít přesilovku po vyloučení Szeliga za krosček.

36:16
    Sikorcin hned z buly vyrazil na branku! Na Fukufudžiho zkusil bekhendový blafák, ale japonský brankář dnes zabetonoval svou bránu.

35:44
    Domácí ve dvou proti jednomu! Sofron dostal puk do ideální pozice, ale střela mu nesedla a Fukufudži měl lehkou práci.

26:04
    Janos Hari si odsedí dvě minuty za zdržování hry poté, co omylem poslal puk mimo mantinely.

25:14
    Bartalis nabídl před prázdnou branku Ladanyimu, který minul!

24:24
    Mihaly si nyní udělal kašpárka z Janadoriho! Na Fukufudžiho tváří v tvář nyní zkusil blafák do bekhendu, ale ani to nebyl ten správný recept!

23:22
    Nádherné sólo v podání Arpada Michalyho! Ten si parádním přehozením puku za zády a následně pod nohama obešel dva hráče a sám jel na Fukufudžiho! Zkoušel puk stáhnout co nejvíc do forhendu, ale Fukufudži s ním stihl couvat!

21:21
    Sziranyi vystřelil hned po buly a Fukufudžimu puk propadl pod rukou! Ke smůle domácích skončil vedle branky!

20:14
    Szelig nahodil od modré a Krisztian Nagy tečoval těsně vedle Fukufudžiho branky.

18:24
    Střela Go Tanaky před Rajnou několikrát změnila směr! Maďarský brankář navíc nic neviděl, ale kotouč ho trefil a Maďaři vyhazují!

17:32
    Milhaly se za japonskou brankou nevybíravě opřel do Osawy a dostane dvě minuty za vražení na hrazení.

10:59
    Šlo o Janadoriho střelu z poloviny deváté minuty, ale záznam potvrdil, že japonský obránce skutečně trefil tyč.

10:59
    Rozhodčí jdou něco konzultovat něco k videu, ale musí to být nějaká starší událost, protože za poslední dvě minuty jsem nic sporného nezahlédl.

08:25
    Janadori vypálil ze střední vzdálenosti a trefuje tyč!

04:05
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Go Tanaka byl bez hole a Japonci tak bránili dá se říci ve třech. Domácí toho využili a ke střele z mezikruží se dostal ISTVAN SOFRON! Fukufudži sice dokázal puk vyrazit, ale Sofron se ke kotouči prorval znovu a napálil jej do branky. Asistence: Marton Vas, Balasz Ladanyi.

03:26
    Přesilovka pro Maďary. Hiroši Sato hákoval.

02:56
    Ueno pálil a Rajna si připsal první zákrok. Vyrazil však před sebe a Ueno dorazil mezi jeho betony! Puk se prokutálel po celé délce brankové čáry a odskotačil pryč!