Buffalo – NY Rangers 4:8 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (po pr.)
Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:1 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:3 (kon.)
NJ Devils – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.)
St. Louis Blues
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Dallas Stars
cz Sobota 20.04.2013, 02:00 • Scottrade Center • NHL

58:45
    Dallas to zkouší v šesti hráčích v poli! Lehtonen pouze na střídačce.

44:37
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas snižuje na rozdíl jediné branky, když Robidasovu tvrdou střelu od modré čáry usměrnil za záda Elliota jemnou tečí ANTOINE ROUSSEL. Asistence: Stephane Robidas, Aaron Rome.

38:19
    Benn je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění brankáři.

35:18
    Dallas bude hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za držení hole vyloučen Reaves.

27:52
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Velkou bojovnost nyní předvedl RYAN REAVES, když se protlačil na brankoviště, odkud poslal odražený kotouč do branky a posílá St. Louis do dvoubrankového vedení. Asistence: Chris Porter.

21:13
    Eakin je vyloučen na 2 minuty za hákování. Přesilová hra pro St. Louis.

13:17
    Za nedovolené bránění je na 2 minuty vyloučen Cracknell. Dallas bude hrát přesilovou hru.

10:10
    St. Louis zákrok na Sobotku potrestalo, když od modré čáry vystřelil Pietrangelo, jehož střelu Lehtonen pouze vyrazil před sebe, kde byl připravený CHRIS STEWART, který uklidil puk do branky. Asistence: Alex Pietrangelo, Alexander Steen.

9:39
    Nystrom zezadu poslal na hrazení Sobotku a dostává 2 minutový trest. Přesilová hra pro domácí.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 11. Stewart (Pietrangelo, Steen), 28. Reaves (Porter) – 45. Roussel (Robidas, Rome)

St. Louis Blues: Elliot (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Leopold, Polák, Jackman – Steen, Backes, Perron – Stewart, Sobotka, McDonald – Tarasenko, Berglund, Schwartz – Cracknell, Porter, Reaves
    Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Goligoski, Daley, Dillon, Larsen, Rome – Eriksson, Benn, Whitney – Garbutt, Eakin, Smith – Cole, Fiddler, Nystrom – Roussel, Wandell, Fraser

Rozhodca: Hasenfratz, Devorski – Murphy, Nowak

Diváci: 19,328