Buffalo – NY Rangers 4:8 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (po pr.)
Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:1 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:3 (kon.)
NJ Devils – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.)
St. Louis Blues
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Dallas Stars
cz Sobota 20.04.2013, 02:00 • Scottrade Center • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný sobotní den. (04:43:59)

3. Ryan Reaves (STL) 1+0

Ve třetí třetině jsme se dočkali snížení Dallasu, když se ve 45. minutě prosadil Roussel. Domácí ale po zbytek třetiny předvedli zodpovědný výkon a dnešní vítězství si zasloužili. To Dallas dnes nepředvedl dobrý výkon a zkomplikoval si cestu do vyřazovacích bojů.

60:00

59:55
    Whitneyho střela od modré čáry k brance nedoletěla a i následný pokus Goligoskiho byl domácí obranou zablokován.

58:45
    Dallas to zkouší v šesti hráčích v poli! Lehtonen pouze na střídačce.

58:17
    Nebezpečná střela Steena skončila na levém betonu Lehtonena, který se štěstím zasáhl.

57:38
    Útok Dallasu byl zastaven kvůli postavení mimo hru.

57:20
    Bouwmeesterova střela od modré čáry byla sražena do ochranné sítě.

56:56
    Přes obránce vystřelil Schwartz a jeho střelu musel Lehtonen vyrazit vyrážečkou.

56:23
    Cole pokazil přihrávku v útočném pásmu a ke kotouči se dostali domácí.

55:33

55:24
    Benn nahodil ze středního pásma kotouč na Eliotta a ten raději hru přerušil.

54:10
    Tarasenko se uvolnil a z pravého kruhu se dostal ke střele, kterou vychytal Lehtonen.

53:35
    Od modré čáry vystřelil Rome, ale jeho střela branku minula.

52:39
    Dallas velmi dobře brání a drží se v zápase.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 11. Stewart (Pietrangelo, Steen), 28. Reaves (Porter) – 45. Roussel (Robidas, Rome)

St. Louis Blues: Elliot (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Leopold, Polák, Jackman – Steen, Backes, Perron – Stewart, Sobotka, McDonald – Tarasenko, Berglund, Schwartz – Cracknell, Porter, Reaves
    Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Goligoski, Daley, Dillon, Larsen, Rome – Eriksson, Benn, Whitney – Garbutt, Eakin, Smith – Cole, Fiddler, Nystrom – Roussel, Wandell, Fraser

Rozhodca: Hasenfratz, Devorski – Murphy, Nowak

Diváci: 19,328