Buffalo – NY Rangers 4:8 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:1 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (po pr.)
Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Calgary – Anaheim 3:1 (kon.) | Boston – Pittsburgh 2:3 (kon.)
NJ Devils – Florida 6:2 (kon.) | Winnipeg – NY Islanders 4:5 (1:2 po s.n.)
Buffalo Sabres
4:8 (0:3, 3:4, 1:1)
New York Rangers
cz Sobota 20.04.2013, 01:00 • HSBC Arena Buffalo • NHL

Děkujeme za sledování našeho onlajnu a přejeme Vám dobrou noc/dobré ráno.

V důležitém zápase, kde většina expertů čekala opatrný hokej podpořený skvělými výkony elitními brankáři v Henriku Lundqvistovi a Ryanu Millerovi, jsme viděli neuvěřitelných dvanáct branek. Po divokých šedesáti minutách hokeje led opouští šťastnější hokejisté newyorských Rangers, kteří zvítězili poměrem 8:4. Před koncem první třetiny to ještě vypadalo, že se skutečně bude jednat o defenzivní duel, ale pak přišly tři branky Jezdců v rozmezí pouhých 78 sekund. Výhra hokejisty z Manhattanu upevnila na osmé pozici ve Východní konferenci. Buffalo oproti tomu ztratilo důležité body, a postup do vyřazovacích bojů se mu tak začíná vzdalovat.

3 HVĚZDY ZÁPASU:

3. Rick Nash (1+1)
    2. Ryane Clowe (1+1)
    1. Brad Richards (3+0)

60:00

58:40
    A Sabres ještě kosmeticky upravují. Christian Ehrhoff přesunul puk na druhou stranu k MARKU PYSYKOVI, který dělovou ránou dosahuje svého prvního gólu v National Hockey League! Asistence: Christian Ehrhoff, Tyler Ennis.

58:50
    Domácí jsou kompletní.

58:39
    Arron Asham mimo puk hitoval protihráče. Sudí ho proto po zásluze posílají na lavici hanby. 11 sekund se bude hrát 4 proti 4 a pak si Buffalo zahraje power play.

57:05
    Sabres unikli v oslabení ve dvou proti jednomu! Steve Ott po Gerbeho nahrávce trefuje tyč!

56:50
    První vyloučení na straně Buffala. Dvě minuty za podražení dostává Christian Ehrhoff.

56:18
    Tempo utkání pomalu opadá. Dohrávají už oba týmy zápas pouze z povinnosti, nebo ještě uvidíme další branku?

54:28
    Rick Nash se v útočném pásmu obtočil kolem své osy, aby nahrávkou hledal sjíždějícího spoluhráče. Přhrávka však byla mírně nepřesná.

54:03
    Hosté si nahráli rukou. Rozhodčí proto přerušují hru.

53:28
    A branku teď zase pro změnu mohli přidat domácí! Kotouč poskakující na brankovišti ale dokázal vyrazit Lundqvist!

52:32
    Osmá branka v síti Sabres! BRAD RICHARDS dovršil střelou z mezikruží svůj úplně první hattrick v kariéře, přičemž na to potřeboval 896 zápasů! Asistence: Ryan McDonagh.

52:13
    Zprava pálil Brad Richards, ale ten svou třetí branku nepřidal.

51:29
    Do další šance se tlačil Rick Nash! Těsně před brankou mu ale kotouč vypíchl bránící hráč!

50:37
    Od modré to zkoušel Mike Weber, ale neuspěl.

49:50
    Staffordovu pohotovou střelu sráží mimo branku Michael Del Zotto.

48:13
    Zakázané uvolnění Buffala.

47:53
    Patrick Kaleta dostává po zakončení Johna Moora pukem do zápěstí. Při následném přerušení hry si to hned zamířil směrem do šaten. Doufejme, že bude buffalské levé křídlo v pořádku.

Šimon Pilek

Góly a asistencie: 34. Hodgson (Ehrhoff, Ennis), 34. Gerbe, 37. Stafford (Foligno), 59. Pysyk (Ehrhoff, Ennis) – 19. Hagelin (Stepan), 20. Richards (Zuccarello), 20. Clowe, 22. Stralman (Clowe, Nash), 22. Richards (Pyatt, Moore), 28. Nash (Stepan), 35. Callahan, 53. Richards (McDonagh)

Buffalo Sabres: Miller (22. Enroth) – Sekera, Ehrhoff, Pysyk, Pardy, Ruhwedel, Weber – Vanek, Hodgson, Ennis – Flynn, Porter, Ott – Stafford, Foligno, Scott – Kaleta, Hecht, Gerbe
    New York Rangers: Lundqvist (Biron)– McDonagh, Girardi, Del Zotto, Stralman, Moore, Eminger – Nash, Stepan, Callahan – Hagelin, Richards, Kreider – Clowe, Brassard, Zuccarello – Pyatt, Powe, Asham

Rozhodca: HLAVNÍ: Don VanMassenhoven + Chris Rooney, ČÁROVÍ: Matt MacPherson + Shane Heyer

Diváci: 18 595