Toronto – NJ Devils 2:0 (kon.) | Montreal – Philadelphia 3:7 (kon.) | Nashville – Vancouver 2:5 (kon.)
Chicago – Dallas 5:2 (kon.) | Calgary – Minnesota 3:4 (kon.) | Colorado – Columbus 3:4 (po pr.)
Arizona – San Jose 0:4 (kon.)
Chicago Blackhawks
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Dallas Stars
cz Utorok 16.04.2013, 02:00 • United Center - Chicago, Illinois • NHL

Pro dnešek je to z NHL vše. S konstatováním, že Chicago porazilo Dallas 5:2, se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Dobrou noc nebo dobré ráno! (04:58:35)

3. Jamie Benn (DAL) 2+0

Chicago poráží po přesvědčivé třetí třetině Dallas Stars, jehož šance na playoff se znovu snižují. Stars se dokázali do zápasu dvakrát vrátit a smazali jednobrankové vedení svého soupeře, ve třetí třetině se ale prosadili Shaw, Hjalmarsson a Hossa, kteří strhli vítězství na stranu Blackhawks. Konečný výsledek: Chicago 5 Dallas 2.

60:00

00:01
    Dallas už ale tuhle přesilovku nevyužije.

59:44
    Garbutt (DAL) a na druhé straně Seabrook (DAL) byli ještě v závěru zápasu vyloučeni. Seabrook však dostal 2+2.

59:33
    Chicago právě vstřelilo branku!
    MARIAN HOSSA 5:2!! Slovenský hokejista si počkal a poté puk poslal bezpečně do odkryté brány. O osudu utkání je definitivně rozhodnuto.

58:58
    Kane se znovu snažil trefit odkrytou bránu, ale jeho pokus skončil mimo.

57:55
    Daley napřáhl k jedovaté střele, kterou Emery dokázal vyrazit, přestože přes hráče před sebou příliš mnoho neviděl!

57:39
    Kane minul prázdnou bránu a poté následovalo zakázané uvolnění.

57:28
    Dallas odvolal Bachmana a hosté to zkoušejí v šesti.

57:19
    Daley napřáhl od modré ke střele, která byla jedním z hráčů sražena vysoko nad.

57:16
    Puk se odrazil od zadního mantinelu před bránu a Emery raději puk přikryl.

56:34
    Dallas se vysvobodil pouze za cenu zakázaného uvolnění.

56:03
    Seabrook se dostal do nebezpečné šance, Bachman ho ale dokázal chytat!

55:05
    Hra je přerušena.

54:15
    Keith se dostal ke střele, jeho pokus ale zamířil mimo.

53:56
    Na trestnou lavici usedl Wandell (DAL) a Chicago si zahraje čtvrtou přesilovku.

53:42
    Hráči Chicaga se nyní dostali ke dvěma střelám, ani po jedné ale Bachman zasahovat nemusel.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 13. Toews (Hossa, Saad), 33. Stalberg (Handzuš, Shaw), 45. Shaw (Kane), 48. Hjalmarsson (Hossa, Toews), 60. Hossa (Seabrook) – 35. Benn (Whitney), 44. Benn (Whitney, Goligoski)

Chicago Blackhawks: Emery (Crawford) – Hjalmarsson, Keith, Hossa, Toews, Saad – Seabrook, Leddy, Kane, Bolland, Kruger – Brookbank, Oduya, Stalberg, Handzuš, Bickell – Frolík, Shaw, Bollig. Hlavní trenér: Joel Quenneville
    Dallas Stars: Bachman (Nilstorp) – Robidas, Daley, Chiasson, Benn, Whitney – Goligoski, Dillon, Eriksson, Eakin, Fraser – Larsen, Rome, Cole, Fiddler, Nystrom – Garbutt, Wandell, Roussel. Hlavní trenér: Glen Gulutzan

Rozhodca: Walsh, O'Rourke – Heyer, Pancich