LA Kings – Edmonton 4:1 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:4 (kon.) | Montreal – Boston 2:1 (kon.)
NJ Devils – Toronto 1:2 (kon.) | NY Islanders – Tampa Bay 4:2 (kon.) | Florida – Washington 3:4 (kon.)
Arizona – Colorado 4:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 5:2 (kon.) | Detroit – St. Louis 0:1 (kon.)

33:00
    Další přesilovka pro San Jose, za vražení na hrazení dostává dvě minuty Goligoski.

30:45
    Dillon půjde na trestnou lavici a znovu za krosček, tentokráte to odnesl Burish a následuje druhá komerční přestávka druhé třetiny.

25:07
    Hráč Sharks půjde dnes potřetí na trestnou lavici, dvě minuty za faul na Nyströma dostává Burns.

17:04
    Bude se potřetí v zápase vylučovat a přesilovku si zahraje Dallas, ze držení hole si odsedí dvě minuty Burish.

11:49
    San Jose si zahraje první přesilovku, Dillon si odsedí dvě minuty za krosček.

00:47
    Hned v úvodu je tu přesilovka pro Dallas, Pavelski totiž zahrál vysokou holí v souboji s Fiddlerem.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 9. Wingels (Couture), 24. Burns (Braun, Niemi), 28. Galiardi (Torres), 36. Vlasic (Torres) – 24. Nyström (Fiddler), 25. Chiasson (Benn, Whitney), 47. Chiasson (Whitney, Benn), 50. Eriksson (Fraser, Goligoski), rozh. náj. Benn

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Irwin, Braun, Stuart, Vlasic, Demers – Burns, Thornton, Galiardi – Wingels, Couture, Marleau – Torres, Pavelski, Havlát – Burish, Gomez, Desjardins
    Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Dillon, Goligoski, Daley, Robidas, Rome, Larsen – Chiasson, Benn, Whitney – Fraser, Eakin, Eriksson – E. Cole, Fiddler, Nyström – Garbutt, Roussel, Mac Dermid

Rozhodca: Kimmerly, McCauley – Murchison, Galloway