Tampa Bay – NJ Devils 5:4 (2:0 po s.n.) | Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:2 (kon.)
Calgary – Columbus 4:6 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 2:0 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:1 (kon.)
Winnipeg – Carolina 1:3 (kon.) | Colorado – Nashville 1:0 (po pr.)
Colorado Avalanche
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Nashville Predators
cz Sobota 30.03.2013, 20:05 • Pepsi Center, Denver, CO • NHL

37:37
    Brandon Yip inkasoval vysokou holí O´Byrneho a protože má ve tváři zranění, tak domácí obránce dostává 4 minuty.

23:54
    Colorado bude počtvté v zápase hrát oslabení při vyloučení Duchena za zdržování hry.

19:08
    Jestli se rozčiloval Johnson, tak Hornqvist málem inzultoval rozhodčího, který jej trošku nepochopitelně posílá na dvě minuty nesportovní chování.

18:53
    Další zbytečné vyloučení domácího Johnsona za hákování. Domácímu hráči se včak verdikt rozhodčího vůbec nelíbí.

13:54
    33 vteřin Nashvillu přesilové hry 5 na 3 po sekání Johnsona.

12:27
    Uvidíme první přesilovku v utkání. Vyloučen je Hunwick, který nedovoleně zastavil pronikajícího Smitha.