6 66 4
Tomáš Berdych
2
2 7 6
cz Pondelok 25.03.2013, 22:05ATP Miami - Miami Open Presented By Itaú (tvrdý povrch)

4:6
    Je konec! Tomáš Berdych nepřipustil senzaci, odvrátil dva mečboly a postupuje do dalšího kola turnaje.

40-A
    Mečbol pro českou jedničku.

40-A
    Český tenista má mečbol při své podání. Kolumbijec už nemá příliš sil.

40-30
    Falla ale ihned po druhém podání nebezpečně zaútočil a má brejkbol.

0-40
    Eso a tři gemboly.

2:3
    Berdych dokázal využít hned ten prvním svým přesným returnem na koncovou čáru. Skvěle Tomáši!

0-40
    Tomáš Berdych má tři brejky a pokud jeden z nich využije, může jít český hráč do vedení.

6:7
    Je tady třetí set, který bude muset rozhodnout o vítězi. Kolumbijec nevyužil ve druhé sadě dva mečboly a teď to bude mít s Tomášem hodně těžké.

6-7
    Setbol pro Berdycha. Servis teď drží českého hráče ve hře.

6-5
    Těsný aut z rakety českého tenisty. Druhý mečbol v utkání pro Alejandra Fallu.

5:5
    Skvěle! To je paráda. Vypadá to, jakoby se Tomáš dostával do své formy. Teď soupeře jasně přehrál a srovnal stav gemů.

15-40
    Falla byl pasivní a je zato potrestán. Dva brejky pro české barvy.

40-30
    Míček je v autu! Mečbol pro Alejadra Fallu.

2:1
    Český tenista si znovu prohrává své podání a poprvé ve druhém setu prohrává. Zatím nemůže Berdych na své soupeře nic vymyslet.

A-40
    Alejadro se s ničím nepáral a žlutý tenisák poslal přesně k lajně.

A-40
    Nemohu si pomoc ale Kolumbijec dnes hraje v životní formě.

40-30
    Brejk ale přeci jen přichází. Míček z rakety českého hráče zamířil do těsného zámezí.

6:2
    Tomáš Berdych sice v poslední výměně bojoval jako lev, ale fiftýn uhrát nedokázal. První set tak za třicet minut opanoval Alejandro Falla.

40-15
    Dva setboly pro Fallu.

4:1
    Kolumbijec znovu zahnal svého soupeře až do rohu kurtu. Tomáš poslal žlutý tenisák pouze z hluboké defenzivy do autu.

40-30
    Berdych si požádal o jestřábí oko, které nakonec ukázalo, že český hráč má na svém kontě další eso.

40-15
    Další nevynucená chyba Tomáše. Jsou tu dva brejky pro Fallu.

1:0
    Tomáš úvodní gem utkání končí bohužel dvojchybou a posílá svého soupeře do vedení.