Oprandiová – Cibulková 0:2 (kon.) | Kirilenková – Koukalová 0:2 (kon.)
2 64
Klára Koukalová
2
6 7
cz Nedeľa 24.03.2013, 18:51WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch)

Toto je ode mě vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne a někdy u onlajnů na počtenou. (20:41:52)

Proměněné brejkboly 1/6 – 1/4

Viděli jsme skvělé utkání se šťastným a vítězným koncem pro české barvy. Klára Zakopalová, která byla považována za outsidera tohoto zápasu, dokázala že v 31 letech dokáže hrát skvělý tenis. První set jednoznačně ovládla 6:2. V 2. setu měla blízko k získání setu, když vedla 4:2, ale její soupeřka otočila na 5:4 a měla dva setboly, které Klára odvrátila a poté otočila stav ve zkrácené hře. Držme ji palce v osmifinále, doufejme, že se ji podaří odehrát skvělý zápas a bude mít i štěstí a postoupí.

Konec zápasu

6:7
    Neskutečný obrat, který se odehrál ve zkrácené hře!! Klára získala 6 míčků v řadě a otočila stav zkrácené hry ze stavu 1:4 na 7:4 a postupuje do osmifinále na turnaji v Miami. V osmifinále narazí na další ruskou hráčku, bude to Maria Sharapovová nebo Elena Vesninová.

4-6
    Máme tu dva mečboly pro české barvy!

4-5
    Ovšem bere i druhý servis své soupeřce a ujímá se vedení 5:4. Dělí ji 2 míčky od vítězství.

4-4
    Zakopalová si zpátky bere ztracený servis a srovnává na 4:4.

4-3
    Kláře se podařilo získat i druhý fiftýn po svém servisu a snižuje na 3:4 z jejího pohledu.