Ústí n. L. – Most 2:0 (kon.) | Vlašim – Karviná 4:1 (kon.) | Táborsko – Bohemians 1:1 (kon.)
Opava – Zlín 2:1 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
4:1 (3:0)
MFK Karviná
cz Sobota 23.03.2013, 15:00 • Kollárova ulice, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Konec zápasu. (16:48:29)

90
    Utkání už se jen dohrává, Vlašim se drží na polovině soupeře.

88
    Poslední střídání Vlašimi. Na hřiště jde Klán, dohrál Pokorný.

86
    Ačkoliv je Karviná ve druhém poločase jednoznačně lepší, víc než na gól se zatím nezmohla. Ztráta z prvního poločasu je příliš velkým soustem.

85
    Standardka Karviné končí nepřesným zakončením stopera Mikuly nad. Toma zasahovat nemusel.

79
    Vlašim právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Jan Jícha skvěle potáhl míč do vápna Karviné, počkal si na nabíhajícího PETRA WOJNARA, který chladnokrevně k tyči zvýšil na 4:1 pro domácí Vlašim.

77
    Obrovská šance Karviné končí nepřesným zakončením Vaňka. Mohlo to už být jen o gól.

76
    Nadějnou akci Vlašimi zazdil Matějka, který místo přihrávky na Jíchu, který by šel sám, zvolil individuální zakončení akce. O míč poté přišel.

74
    Ciku prohnal domácí obranu a poté z dobré pozice střílel. Ke smůle Karviné ostřeloval rohový praporek.

Utkání ve Vlašimi sleduje 375 diváků.

72
    Mišinského akce končí poté, co nedovoleně zastavil Krmpotiče.

71
    Na centr Průchy naskakoval Matějka, ale při výskoku vrazil do brankáře Palečka. Rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.

70
    Sus si narazil s Wojnarem a za přispění brankáře Palečka trefil tyč. Roh pro Vlašim.

69
    Poslední střídání Karviné. Odešel Vaclík, na hřiště přišel Limanovský.

68
    Homola předvedl další důrazný zákrok, tentokrát sejmul Jíchu. Nyní už to bylo za žlutou kartu.

66
    Karviná právě vstřelila branku!
    A je to tady. Vlašim předvedla nedůraz ve vlastním vápně, kdy nedokázala odkopnout balon, a VLADIMÍR MIŠINSKÝ dává svému týmu naději.

64
    Domácí Vlašim podruhé střídá. Odchází v prvním poločase aktivní Kocourek, na hřiště míří Průcha.

64
    Vlašim nyní může děkovat Tomovi. V obrovské šanci byl Mišinský, kterého dvě zakončení zlikvidoval brankář Vlašimi.

62
    Karviná nyní ostřelovala domácí svatyni, jenže marně. Vše zakončil Vaněk střelou hodně mimo. Vlašim si doslova koleduje o gól. Naprosto přestala hrát a Karviná je lepší.

60
    Na levé straně měl obrovskou šanci Richard Vaclík, Michal Toma proti němu vyběhl a jeho zakončení zblokoval.