Pironkovová – Hantuchová 0:2 (kon.) | Siniaková – Muguruza 1:2 (kon.)
Hradecká – Plíšková 0:2 (kon.) | Rybáriková – Burdetteová 2:0 (kon.)
Duvalová – Sestini Hlaváčková 2:0 (kon.)
Daniela Hantuchová
2
6 6
Streda 20.03.2013, 16:08WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch)

Daniela Hantuchová zvládla súboj 1. kola v Miami proti Tsvetane Pironkovej, keď ju za 83 minút zdolala 6:2, 6:4. Slovenská tenistka si v ďalšom kole zmeria sily so Sarou Erraniovou z Talianska. (17:39:01)

4:6
    Daniela Hantuchová využila svoj druhý mečbal a víťazí v tomto sete 4:6 a tým pádom aj v celom zápase.

4:5
    Tsvetana Pironkova si podržala servis a ešte tak stále živí šancu uspieť v tomto zápase.

3:5
    Hantuchová v pravý čas ukončuje hru a posúva sa opäť do vedenia o dva gemy.

3:4
    Pironkova si s veľkými problémami podržala servis a skorigovala stav na 3:4.

2:4
    Hantuchová si podržala servis a opäť sa posúva do vedenia o dva gemy.

2:3
    Pironkova sa vracia do zápasu. Získava druhý gem v rade. Hantuchová má však stále výhodu jedného brejku.

1:3
    Tsvetana Pironkova využila hneď svoj prvý brejkbal a skorigovala stav zápasu na 1:3.

0:3
    Hantuchová využila prvú zo svojich dvoch brejkbalových možností a po druhýkrát v druhom sete berie súperke servis.

0:2
    Hantuchová si podržala servis a v druhom sete vedie už 0:2.

0:1
    Hantuchová okamžite svoju šancu využila a zobrala súperke prvýkrát v druhom sete servis.

2:6
    Daniela Hantuchová premenila svoj druhý setbal a zaslúžene vyhráva prvé dejstvo 2:6. V prvom sete si Pironkova nevypracovala ani jeden brejkbal. Hantuchová z troch premenila dva a zaslúžene tak vykročila do tohoto turnaja tou správnou nohou.

2:5
    Tsvetana Pironkova prerušila úspešnú sériu piatich získaných gemov svojej súperky a znižuje na 2:5.

1:5
    Hantuchová pokračuje v sebavedomom výkone a nedáva svojej súperke ani najmenšiu šancu. Prvý set sa pravdepodobne už stane korisťou slovenskej tenistky.

1:4
    Hantuchová po druhýkrát v zápase prerazila podanie súperky a vedie už 1:4.

1:3
    Hantuchová si opäť podržala svoje podanie. Súperke doteraz nedala ani jednu možnosť brejkbalu a zaslúžene tak vedie 1:3.

1:2
    Daniela Hantuchová využila svoju brejkbalovú šancu, zlomila servis súperke a prvýkrát sa ujíma vedenia v zápase.

1:1
    Hantuchová síce s problémami, ale predsa len vyrovnáva stav zápasu na 1:1. Obe hráčky si na úvod duelu podržali svoj servis.