Muller – Rosol 0:2 (kon.) | Hájek – Ramos-Vinolas 0:2 (kon.)
3 1
Albert Ramos-Vinolas
2
6 6
cz Streda 20.03.2013, 19:44ATP Miami - Miami Open Presented By Itaú (tvrdý povrch)

1:6
    Nejdelší hra na servisu španělského hráče brzy končí a s ní končí i celý zápas!!

40-A
    Následuje výhoda pro španělského tenistu a možnost na ukončení zápasu.

40-30
    Přeci jen přichází premiérový brejkbol pro českého tenistu.

1:5
    Kosmetická úprava stavu 2. setu. Tento gem připisuje na svoje konto Hájek a odvrací hrozbu potupného kanára.

0:5
    Ten první proměňuje a utkání se pouze dohrává.

0:4
    Albert Ramos prolamuje podání Jana Hájka čistou hrou! Odevzdaný výkon Hájka ve 2. setu.

0-40
    Tři brejkboly pro španělského hráče!

0:3
    Je to 3:0 pro španělského hráče. Troufám si tvrdit, že tento zápas 1. kola v Miami je již rozhodnut, ale nechme se překvapit, zda-li Jan Hájek najde recept na bezchybný výkon španělského hráče na servisu.

0:2
    Ale situace se neopakuje a tento brejkbol český tenista neodvrací a Ramos vede 2:0 a bude servírovat!

30-40
    Podobně jako v 1. setu je tu hned možnost brejkbolu pro španělského hráče.

0:1
    Eso č. 2 = vedení 1:0 ve prospěch Alberta Ramose!
    Podávat půjde Jan Hájek.

3:6
    Ramos ten třetí ovšem proměňuje. Vyhrává 1. set v poměru 6:3 a bude mít psychickou výhodu podání do 2. setu.

40-A
    Setbol č.3 pro Ramose.

40-A
    Druhý setbol i brejkbol v tomto gemu pro španělského tenistu.

30-40
    Možnost na ukončení 1. setu ve prospěch Španěla.

3:5
    Tu další možnost na ukončení gemu už Ramos využívá. Hájek půjde servírovat na udržení se v 1. setu.

2:4
    Eso č. 1 = vedení 4:2 pro španělského hráče.

2:3
    Ten už Jan Hájek nedokázal odvrátit. V této hře neproměnil 2 gemboly a Albert Ramos se ujímá vedení. Po přestávce bude podávat na potvrzení brejku.