Novosibirsk – Omsk 4:1 (kon.) | Ufa – Metallurg Magnitogorsk 4:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Nižnekamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | A. Mytišči – Petrohrad 1:6 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 3:2 (po pr.)
HC Slovan – D. Moskva 2:3 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
3:2 (1:2,1:0, 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
cz Pondelok 25.02.2013, 16:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • Play-off KHL

Tímto se s Vámi loučím, přeji Vám hezký zbytek večera a při dalším onlajnu opět na počtenou!

Dnes to byl neskutečný boj! Tento boj trval necelých 5 hodin! Byl to zápas hodně vyrovnaný a snad největší ocenění si zaslouží oba brankáři, kteří předváděli neskutečné zákroky. Severstal Čerepovec vítězí po dlouhém boji na domácím ledě nad Lokomotivem Jaroslavl v poměru 3:2 po trojnásobném prodloužení. Stav série: 3:1.

Celkové střely na branku: 83:50
    Zásahy brankářů: 48:80
    Úspěšnost zásahů brankářů: Koshechkin - 96%, Sanford - 96,39%

118:54
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Po velice dlouhém prodloužení vstřelil vítěznou branku pro svůj tým DENIS KAZIONOV, kterému poslal zpětnou přihrávku Ketov! Asistence: Jevgenij Ketov, Alexander Medveděv.

118:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetího prodloužení.

117:23
    Zakázané uvolnění Čerepovce.

115:10
    Vyloučeni hráči Jaroslavle, Plotnikov, na 2 minuty za podražení a Čerepovce, Ketov na 2 minuty za hrubost.

114:54
    Vhazování po pravé straně Koshechkina.

112:29
    Dvě velké příležitosti rozhodnout, měli na svých holích hráči Čerepovce, ale tuto šanci opět nevyužili.

110:51
    Toto nekonečné utkání pokračuje za brankou Čerepovce.

107:40

106:33
    Ve velké šanci domácí hráči! Jenže puk za brankovou čáru nedostali!

105:40
    Vyloučen hráč Apalkov (JAR) na 2 minuty za držení.

105:00
    U kotouče se střídají oba týmy a povzbuzují je diváci, kteří ještě mají sílu po čtyřech hodinách křičet.

103:50
    Domácí zakládají novou útočnou akci.

102:34
    Pěkná akce Čerepovce, brankář Sanford si připisuje další úspěšný zákrok.

101:01
    Zajímalo by mě, kdo dnes tento nekonečný zápas rozhodne.

100:01
    Začalo třetí prodloužení!

Druhé prodloužení skončilo.

98:01
    Probíhají poslední dvě minuty druhého prodloužení.

96:42
    Jaroslavl už delší dobu drží puk na svých holích, jenže se jim nedaří zakončit!

95:11
    Střela Bergforse končí v ochranné síti.

93:38
    Vyloučen Berdnikov V. na 2 minuty za držení

92:15
    Lokomotiv vyhazuje puk daleko od své branky, Čerepovec zakládá nový útok.

90:30
    Vyloučen hráč Lokomotivu, Dixon na 2 minuty za podražení.

89:40
    Rozhodčí má zvednutou pravici, bude se vylučovat.

86:17
    Videll minul branku v dobré pozici!

83:40
    U kotouče je nyní hostující Jaroslavl, která si tvoří slibné šance, ale z těchto akcí nedokáže zatím zakončit.

81:00
    Samostatné nájezdy se nekonají, pokračuje se dalším dvacetiminutovým prodloužením.

Úspěšnost zásahů brankářů po prvním prodloužení: Koshechkin - 100%, Sanford - 100%.

Střely na branku po prvním prodloužení: Severstal Čerepovec - 17, Lokomotiv Jaroslavl - 8.

79:50
    Závěrečný tlak Lokomotivu nepomohl ke vstřelení rozhodující branky, a tak budeme svědky samostatných nájezdů.

79:20
    Vyloučen hráč Čeperovce, Linus Videll na 2 minuty za zdržování hry.

78:59
    Posledních pár vteřin prodloužení! Ani jednomu týmu se nedaří překonat brankáře. Nejspíše uvidíme samostatné nájezdy.

78:01
    Probíhají poslední dvě minuty prodloužení!

76:20
    Lokomotiv se tlačí vpřed, ale nedaří se jim zasunout puk do branky.

75:14
    Další důležitý zákrok golmana Jaroslavle.

73:57
    Nepřesná střela útočníka Jaroslavle končí nad brankou Koshechkina.

71:48
    Vhazovat se bude před brankou Sanforda.

70:01
    Rozbíhá se posledních deset minut prodloužení!

68:01
    Probíhá devátá minuta prodloužení. Domácí se dostali do přečíslení, jenže do cesty se jim v závěru postavil Sanford, který drží svůj tým.

66:35
    Lokomotiv bojuje o puk, který na svých holích drží domácí.

65:57
    Hráči se přesouvají k brance domácích, kde se bude následně vhazovat.

63:41
    U kotouče nyní Čerepovec, který se snaží vymyslet akci, ve které by mohli uspět.

62:54
    Hra se přesouvá ze strany na stranu. Chvilku jsou u puku domácí, potom zase hosté a naopak.

61:22
    První šance v prodloužení pro Lokomotiv Jaroslavl, bohužel bez úspěchu!

60:01

Hráči jsou na ledové ploše, prodloužení začne za pár okamžiků.

Úspěšnost zásahů brankářů po třetí třetině: Koshechkin - 100%, Sanford - 100%.

Střely na branku po třetí třetině: Severstal Čerepovec - 13, Lokomotiv Jaroslavl - 6.

Po 60ti minutách není znám vítěz tohoto utkání, takže se zápas protáhne a bude hrát ještě minimálně prodloužení.

60:00

59:30
    Posledních 30 vteřin!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00
    Konec utkání se blíží a ještě není jasno o vítězi tohoto duelu.

55:50
    Sanford si sáhl na puk a posílá ho obráncům, aby mohli vyrazit vpřed.

54:14
    Diváci na tribunách podporují svůj tým!

53:02
    Útočník Čerepovce byl pár centimetrů od vstřelení gólu! Brankář Lokomotivu mu v tom však zabránil!

52:19
    Domácí hráči zakládají novou útočnou akci od své branky.

50:00
    Probíhá odpočet posledních 10 minut třetí třetiny. Je možné, že se dočkáme i prodloužení.

48:25
    Alexeyev se ocitl v pár centimetrovém ofsajdu.

47:57
    Útočník Jaroslavle špatně trefil puk a promeškal tak šanci o vstřelení gólu.

47:05

45:53
    Hráči Lokomotivu se snaží o vstřelení branky. Mají o jednoho hráče v poli více než domácí. A do konce přesilové hry zbývá 60 vteřin.

45:05
    Vyloučen hráč Čerepovce č.8 Berdnikov V. na 2 minuty za hrubost.

44:52
    Můžeme vidět velmi opatrnou hru.

43:01
    Domácí hráči dobývali branku Lokomotivu, ale bez úspěchu.

42:00
    Třetí třetina je zatím hodně vyrovnaná, ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by mohla ovlivnit zápas.

40:10
    Začíná poslední, třetí třetina, ve které se rozhodne o vítězi dnešního utkání. Jestliže se tak nestane, přijde na řadu prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.

40:01

Úspěšnost zásahů brankářů po druhé třetině: Koshechkin - 100%, Sanford - 92.31%.

Střely na branku po druhé třetině: Severstal Čerepovec - 13, Lokomotiv Jaroslavl - 10.

Další třetina začne přibližně v 18:15.

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:59
    Vyloučen hráč Lokomotivu Jaroslavl č.59 Semyonov M. na 2 minuty za nedovolené bránění.

37:40
    Vyloučeni hráči: č.58 Medvedev A. a č.33 Pashnin M. na 2 minuty za hrubost.

36:42
    Vyloučen hráč Jaroslavle č.6 S.Dixon na 2 minuty za hrubost.

36:36
    Kruchininovi se nepodařila klička a ztrácí puk těsně před brankou Čerepovce.

35:00
    Lokomotiv měl dostatek gólových šancí, které bohužel nedokázal využít, a tak skore zůstává beze změn.

34:52

32:52
    Vyloučen hráč Čerepovce č.22 T.Laakso na 2 minuty za podražení!

32:20
    Hráči Čerepovce nevyužili přesilovou hru 5 na 4.

32:18

30:19
    Začíná přesilová hra pro Severstal Čerepovec!

30:18
    Vyloučen hráč Lokomotivu Jaroslavl č.16 V. Plotnikov na 2 minuty za sekání!

29:27
    MICHAIL ANISIN si vyjel s pukem do mezikruží, odkud zkoušel vystřelit a jeho střela, kterou brankář Lokomotivu nemohl vidět, končí za brankovou čarou a utkání je opět vyrovnáno! Bez asistence.

28:10

28:00
    Posledních dvacet vteřin přesilové hry.

26:45
    Hráči Lokomotivu kombinují ve třetině soupeře, zatím z toho nebyla žádná přímá střela.

26:10
    Vyloučen hráč č.36 Petr Čáslava na 2 minuty za sekání.

25:52
    Lokomotiv hraje v šesti, ale gólovou šanci si nevypracoval.

25:40
    Bude se vylučovat!

24:36
    Za uplynulých pět minut brankáři na obou stranách museli zasahovat pouze jednou.

23:56
    Šance ze strany Jaroslavle! Puk prosvištěl kolem branky Koshechkina.

21:56
    Icing Lokomotivu.

21:40
    Hra přerušena - puk v ochranné síti. Bude se vhazovat u brankáře Čerepovce.

20:10
    Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Lokomotivu Jaroslavl, který nyní zakládá útočnou akci a napadá hráče Čeperovce.

20:01

Úspěšnost zásahů brankářů po první třetině: Koshechkin - 81.82%, Sanford - 94.12%

Střely na branku po první třetině: Severstal Čerepovec - 17, Lokomotiv Jaroslavl - 11.

Další třetina začne přibližně v 16:23.

20:00

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:55
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Hráči Lokomotivu Jaroslavl si posílali puk napříč třetinou Čerepovce, ujala se tvrdá střela ALEKSEJE GUSKOVA, která letěla přesně nad levou nohu Košečkina! Asistence: Staffan Kronwall.

18:56
    Vyloučen hráč Čerepovce č.22 Laakso na 2 minuty za hrubost.

18:10
    Čerepovec vyhrál buly, Ryazantsev se opřel plnou sílou do puku a jeho střela končí v ochranné síti.

18:03
    Zakázané uvolnění Lokomotivu.

16:20
    Anisin zkoušel vyzrát v trestném střílení kličkou, ale pozorný Sanford puk vyráží!

16:20
    Bylo nařízeno trestné střílení.

15:27
    Hosté vyrovnávají! ALEXANDER ČERNIKOV nahodil puk na Košečkina, ten ještě skákal na brankovišti, a tak střelec tohoto gólu neváhal a dorazil kotouč do branky! Asistence: Staffan Kronwall.

13:42
    Celou akci vedl Ketov, který projel kolem dvojice bránicích hráčů až za branku Jaroslavle a poslal puk na volného ALEXANDRA MEDVEDĚVA, který se z této pozice nemýlil a posílá svůj tým do vedení! Asistence: Jevgenij Ketov, Petr Čáslava.

12:25
    Hráči Lokomotivu se na chvíli umístili v třetině Čerepovce, žádná z jejich střel však nemířila na branku.

10:58
    Sanford posunul puk na Vishnevského, ale ten o kotouč přišel v souboji u mantinelu.

10:01
    Velká šance Lokomotivu! Do šance se dostal Hagman, ale jeho střela letěla mimo branku.

08:50
    Obránce Lokomotivu Jaroslavl rozjíždí akci zpoza své branky.

07:26
    Velký závar před brankou Sanforda! Po velkém množství šancí se brankář Jaroslavle nemýlil a kotouč skrývá v lapačce.

06:30
    Na ledě máme první potyčku poté, co Vishnevsky tvrdě přirazil soupeře na hrazení!

05:52
    Sanford si přidržel střelu. Bude se vhazovat po pravici brankáře Lokomotivu.

05:23
    Vhazování ve středním pásmu.

04:03
    Anisin ve velké šanci jeden na jednoho! Bohužel jeho klička nebyla přesná a obránce Jaroslavle posílá puk do bezpečí.

02:26
    Mohli jsme vidět první šanci Lokomotivu, ale tato akce byla bezúspěšná.

01:10
    Domácí hráči tlačí Lokomotiv k jejich brance, vytváří si několik šancí, ze kterých se pokouší vystřelit.

00:17
    Úvodní buly vyhráli hráči Čerepovce a zakládají první útočnou akci kterou pokryl brankář Lokomotivu.

00:01

Na stadionu můžeme slyšet Ruskou hymnu, utkání za malou chvíli začne.

Hráči jsou nastoupení na modré čáře. Dnes vidíme domácí Čerepovec v dresech černo-žlutých a hosté z Jaroslavle si oblékli dres bílý.

Severstal Čerepovec:

Koshechkin - Laakso, Kiselevich, Ketov, Medvedev, Kazionov - Čáslava, Ryazantsev, Berdnikov, Stolyarov, Anisin - Yegorshev, Andersen, Bergfors, Kazakovtsev, Videll - Popov, Fedoseyev, Alexeyev, Buchnevich. Náhradníci: Dedunov, Peretyagin.

Lokomotiv Jaroslavl:

Sanford - Kronwall, Flood, Dixon, Hagman, Kruchinin - Vishnevsky, Pashnin, Chernikov, Petrov, Averin - Yakovlev, Semyonov, Galimov, Apalkov, Plotnikov - Guskov, Redlihs, Kalyuzhny, Malcev. Náhradníci: Kartayev, Kolesnik.

Rozhodčí: .

První dva zápasy, které se hrály v Jaroslavli, byly velice vyrovnané. V prvním zápase vyhrál těsným rozdílem Čerepovec, který dokázal otočit vývoj zápasu a vyhrál na ledě Lokomotivu v poměru 1:2.

Druhý i třetí zápas byly vyrovnané stejně jako ten první. V druhém zápase se z výhry radoval Lokomotiv Jaroslavl, který vyhrál 2:1. Za Lokomotiv se prosadili Apalkov, Kronwall a jediný gól Čeperovce vstřelil Rjazancev.

Jak už jsem zmiňoval, třetí zápas byl taktéž vyrovnaný, ale na góly byl bohatší. V poměru 3:2 vyhrál Čeperovec, který přebírá vedení v sérii! Stav série po třech zápasech je 2:1 ve prospěch Čeperovce.

Dnes nás čeká další vyrovnanější zápas. Navýší Severstal Čeperovec své vedení nebo Lokomotiv Jaroslavl opět vyrovná stav série? To vše se dozvíme v dneším onlajnu, který začíná v 16:30!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Petr Blakala

Góly a asistencie: 14. Medveděv (Ketov, Čáslava), 30. Anisin, 119. Kazionov (Ketov, Medveděv) - 16. Černikov (Kronwall), 19. Guskov (Kronwall)

Severstaľ Čerepovec: Košečkin - Laakso, Kiselevič, Ketov, Medveděv, Kazionov - Čáslava, Rjazancev, Berdnikov, Stoljarov, Anisin - Jegoršev, Andersen, Bergfors, Kazakovcev, Videll - Popov, Fedosejev, Alexejev, Bučněvič
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford - Kronwall, Flood, Dixon, Hagman, Kručinin - Višněvskij, Pašnin, Černikov, Petrov, Averin - Jakovlev, Semjonov, Galimov, Apalkov, Plotnikov - Guskov, Redlihs, Kaljužnyj, Malcev