Novosibirsk – Omsk 4:1 (kon.) | Ufa – Metallurg Magnitogorsk 4:1 (kon.) | Barys – Čeljabinsk 1:3 (kon.)
Nižnekamsk – Kazaň 1:2 (kon.) | A. Mytišči – Petrohrad 1:6 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 3:2 (po pr.)
HC Slovan – D. Moskva 2:3 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Lev Praha
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
CSKA Moskva
cz Pondelok 25.02.2013, 19:00 • Tipsport Arena, Praha, Holešovice • Play-off KHL

56:45
    Tak to se Lvem vypadá stále černěji. Za Staňovou brankou sekl Danielsson jednoho z hostů a odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty.

49:27
    Lev teď začal tlačit a vykoledoval si faul. Na trestné už sedí Širokov.

30:45
    K veliké nelibosti fanoušků je vyloučen domácí Tomáš Rachůnek, který podrazil jednoho ze soupeřů ve středním pásmu. CSKA si zahraje další přesilovku.

26:06
    Denisov dostává trest za nedovolené bránění, šance pro Lev.

25:02
    Ljubimov vyloučen - přesilovka pro Lev.

18:12
    Ajéje, Tomáš Surový vyhodil puk mimo hřiště, a Lev teď čekají krušné chvíle v podobě jednaosmdesáti sekund ve třech mužích proti pěti.

17:33
    Za držení se odchází na dvě minuty posadit Nicklas Danielsson. Lev musí na led ve čtyřech bruslařích.

10:22
    Přesilovkovou šanci dostane i Lev. Persson podržel jednoho z domácích, a putuje na trestnou.

08:11
    Lvi se však vlastní nedisciplinovaností připravují o začínající útočný tlak. Za brankou Stani zvednul svou hůl až příliš vysoko Michal Řepík, a to se nesmí. Jinými slovy - přesilovka pro CSKA.

03:02
    Ondřej Němec se ale provinil proti pravidlům a už si to mašíruje za katr. Budeme pokračovat ve čtyřech na obou stranách.

1:36
    Kvaša vyloučen za hákování, Lev si zahraje první přesilovku.

Oliver Sálus

Góly a asistencie: 26. Mäenpää (Danielsson) - 19. I.Radulov (A.Radulov, Rjasenskij), 22. Širokov (Kvaša, A.Radulov)

Lev Praha: Pöpperle (Štěpánek) - Oystrick, Nakládal, Lepistö, Němec, Porseland, Mäenpää, Krejčík - Danielsson, Novotný, Klepiš - Cipulis, Vrána, Řepík - Rachůnek, Surový, Hossa - Niživijs, Cingel, Gynge.
    CSKA Moskva: Staňa (Proskuriatov) - Rjasenskij, Rylov, Morrisonn, Denisov, Ožiganov, Markov, Marčenko, Kondratěv - A. Radulov, Persson, I. Radulov - Širokov, Kvaša, Grigorenko - Davis, Sprukts, Kozlov - Ljubimov, Prochorkin, Kugryšev.

Rozhodca: Rönn, Kulakov - Mikhel, Shikhanov