Omsk – Novosibirsk 0:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 3:5 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 2:0 (kon.)
Kazaň – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Avangard Omsk
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
cz Piatok 22.02.2013, 13:00Play-off KHL

Novosibirsk dnes předvedl výborný defenzivní výkon a nedovolil soupeři ani jednou skórovat. Rozhodující brankou zápasu se tak stává gól Zajceva ze 38. minuty. Stejně jako včerejší utkání, tak i dnes rozhodla přesilová hra, protože Zajcev se trefil na konci přesilovky 5 na 3.

Stav série mezi Omskem a Novosibirskem se tak za stavu 1:1 na zápasy přesouvá do Novosibirsku, kde se oba týmy střetnou v pondělí a onlajny budou samozřejmě u toho.

Já se s Vámi pro dnešek loučím a opět se budu těšit u dalších onlajn přenosů. (15:31:12)

60:00

59:40
    Omsk udržel útočné pásmo a ve velké šanci pálil Salmela, ale výborného Glasse nepřekonal.

59:26
    Zakázané uvolnění Novosibirsku, po kterém přichází očekávaný oddechový čas a dá se předpokládat, že Rämo zůstane na střídačce.

59:15
    Do konce třetí třetiny zbývá méně než minuta a Omsk nemá puk na svých hokejkách.

58:38
    Krivonožkin se dostal až před Rämo a mohl rozhodnout, domácí brankář jeho pokus však kryl.

58:00
    Ihned po buly přišla další jedovatá střela a spolu s ní byly ohlášeny i poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58
    Něstěrov vypálil z první, ale výtečného Glasse nepřekvapil.

57:42
    Kuparinen dorážel před bránou a to se nelíbilo obráncům Novosibirsku. U Glassovy brány se tak strhla mírná mela, kterou však rozhodčí rychle rozpustili.

57:21
    Času už moc do konce třetí třetiny nezbývá, ale domácí začínají stále více přitápět Glassovi a závěr zápasu tak slibuje velmi zajímavou podívanou.

57:05
    Glass nyní kryje i střelu Pěrežogina z velkého úhlu.

56:37
    Sjomin byl blízko vyrovnání, ale Glass opět předvedl výtečný zákrok.

56:08
    Hosté vyhazují jen přes všechny čáry a hra se tak stěhuje zpět před Glasse.

55:55
    Nyní to zkoušel Něstěrov, ale Glass jeho nájezdu opět odolal.

55:05
    Domácí se marně snaží něco vymyslet na obranu Novosibirsku a čas již hraje proti nim.

53:05
    Již se opět hraje.

52:56
    Jeden z hlavních rozhodčích inkasoval úder kotoučem do tváře a nevypadá to s ním vůbec dobře. Byla to přímá rána po vyhození jednoho z hostů.

52:43
    Dnes Omsku narozdíl od včerejšího utkání přesilovky prostě nejdou.

51:46
    Hosté se osvobozují vyhozením kotouče přes všechny čáry.

51:08
    Rýsuje se velká šance pro Avangard. Na dvě minuty za podražení je totiž vyloučen Kopějkin.