Omsk – Novosibirsk 0:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 3:5 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 2:0 (kon.)
Kazaň – Nižnekamsk 3:0 (kon.)
Ak Bars Kazaň
3:0 (0:0, 0:0, 3:0)
Neftechimik Nižnekamsk
cz Piatok 22.02.2013, 16:00Play-off KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný páteční večer. (18:34:22)

Kazaň zlepšila ve třetí třetině svojí hru a i přesto že jí Nižněkamsk přestřílel, tak dokázala vstřelit tři branky, když se nejprve ve 45. minutě prosadil Kapanen. Vedení Kazaně pak v 54. minutě navýšil Žerděv a v 58. minutě do prázdné branky na konečných 3:0 navýšil Nikulin. Velmi kvalitní výkon podal i domácí gólman Barulin, který zneškodnil všech třicet střel Nižněkamsku a výrazně pomohl svému týmu ke druhému vítězství v sérii.

58:26
    Hosté dohrávají svojí přesilovou hru v útočném pásmu.

57:34
    Kazaň vstřelila branku!
    Barulin vyrazil kotouč před sebe a toho se chopil Ilja Nikulin, který přes celé kluziště trefil prázdnou branku. Asistence: Konstantin Barulin.

56:52
    Sokolov zůstává na střídačce! Hosté zkoušejí hru v šesti.

56:52
    Oddechový čas pro hosty.

56:52
    Další vyloučení na domácí straně, když je vyloučen Zacharčuk.

56:49

56:30
    Barulin si připisuje další úspěšné zákroky.

55:59
    Přesilová hra se zatím Nižněkamsku vůbec nedaří.

54:49
    Hosté budou hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za sekání vyloučen Bodrov.

54:36
    Barulin dnes likviduje střelecké pokusy Nižněkamsku s velkým přehledem.

53:58
    Kazaň přeci jen přesilovou hru využívá, když si do vlastní branky srazil přihrávku NIKOLAJE ŽERDĚVA jeden z bránících hráčů. Bez asistence.