Philadelphia – Florida 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 3:1 (kon.) | Washington – NJ Devils 2:3 (kon.)
Carolina – Winnipeg 3:4 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 3:2 (po s.n.) | Detroit – Columbus 2:3 (kon.)
Montreal – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Tampa Bay – Boston 2:4 (kon.) | Dallas – Vancouver 3:4 (kon.)
Edmonton – Minnesota 1:3 (kon.)
Detroit Red Wings
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)
Columbus Blue Jackets
cz Piatok 22.02.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Hokejisté Columbusu po většinu utkání tahali za kratší provaz, ale nakonec v samotném závěru strhli vedení na svou stranu a připisují si páté vítězství v této sezóně. Rudým křídlům nestačilo ani třicet pokusů na bránu Bobrovského a z utkání odcházejí poražení.

Columbus právě vstřelil branku!
    Český útočník VÁCLAV PROSPAL zřejmě rozhoduje toto utkání gólem pětadvacet vteřin před koncem! Asistence: James Wisniewski, Derek Dorsett.

52:46
    Domácí tuto výhodu nevyužili a nerozhodný stav stále svítí na světelné tabuli.

51:03
    Columbus je ve čtyřech...

50:47
    MacKenzie podtrhnul slovenského útočníka Tatara a nabídl domácím dvojnásobnou přesilovku. Ta však bude trvat pouhých devět sekund.

48:56
    Střelec vyrovnávací branky si půjde na chvíli odpočinout. Derek Dorsett je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

45:03
    V Detroitu je vyrovnáno, autorem gólu na 2:2 je DEREK DORSETT. Asistence: Derick Brassard.

40:01

40:00

31:40
    Detroit čtyřikrát vystřelil v přesilovce, ale Bobrovského nepřekonal a Columbus je v plném počtu.

29:40
    Domácí mají před sebou další přesilovku poté, co Foligno nedovoleně bránil Tootoa.

24:18
    Oba potrestaní hráči jsou na ledě..

23:48
    Anisimov byl tvrdě naražen a s otřesem mozku odcestoval do nemocnice na vyšetření.

22:18
    A máme tady vzájemné vyloučení. Na dvě minuty si půjdou odpočinout Nathan Dorsett a Jonathan Ericsson.

21:37

20:01

20:00

19:37
    Domácí v závěru první třetiny budou hrát ve čtyřech. Za vysokou hůl byl potrestán Mursak.

10:09
    Oba celky hrají v plném počtu.

Igor Mainka

Góly a asistencie: 1. Brunner, 3. Lashoff (Filppula, Brunner) - 5. Umberger (Atkinson, Johnson), 46. Dorsett (Brassard), 60. Prospal (Wisniewski, Dorsett)

Detroit Red Wings: Howard - Quincey, Lashoff, Kronwall, Ericsson, White, Huskins - Zetterberg, Filppula, Brunner - Abdelkader, Cleary, Dacjuk- Miller, Tootoo, Emmerton - Tatar, Andersson, Mursak.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky - Aucion, Johnson, Tjutin, Nikitin, Wisniewski, Erixon - Foligno, Calvert, Anisimov - Atkinson, Umberger, Brassard - Prospal, Dorsett, Letestu - Boll, MacKenzie, Gillies.

Rozhodca: Walsh, Furlett - Miller, Brisebois

Diváci: 20066