Philadelphia – Florida 2:5 (kon.) | Toronto – Buffalo 3:1 (kon.) | Washington – NJ Devils 2:3 (kon.)
Carolina – Winnipeg 3:4 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 3:2 (po s.n.) | Detroit – Columbus 2:3 (kon.)
Montreal – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Tampa Bay – Boston 2:4 (kon.) | Dallas – Vancouver 3:4 (kon.)
Edmonton – Minnesota 1:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
Buffalo Sabres
cz Piatok 22.02.2013, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Pro dnešek je to ode mě všechno. Díky za pozornost a u NHL opět někdy na shledanou. (03:58:19)

Hvězdy utkání:
    1. James van Riemsdyk (TOR)
    2. Phil Kessel (TOR)
    3. Ben Scrivens (TOR)

Je za námi i třetí část, která byla pod kontrolou domácích Maple Leafs, kteří dokázali udržet náskok a díky využité dvojité přesilovce hod ještě navýšit. Buffalo se v závěru ani neodhodlalo k odvolání brankáře.

Střely na branku v utkání:
    35 - 32

60:00

59:32
    Hosté se ani nepokouší odvolat brankáře.

58:00

56:00
    Za držení vyloučen domácí Leo Komarov.

55:20

54:28
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Toronto odskakuje v přesilovce na rozdíl dvou branek! Přesilovkovou souhru zakončil svým druhým dnešním gólem JAMES VAN RIEMSDYK! Asistence: Cody Franson a Dion Phaneuf.

53:20
    Za vyhození puku mimo hřiště vyloučen Jochen Hecht (BUF). Přesilovka domácích pět na tři.

52:36
    Za podražení vyloučen Kevin Porter (BUF).

49:46
    Dnešní utkání sleduje 19 473 diváků.

46:14
    Oba týmy v plném počtu.

44:14
    Jen malá bitka, nebo spíše rozmíška názorů mezi Phaneufem a Gerbem. Oba dostávají po dvou minutách.

43:07
    Frazer McLaren i John Scott dostávají trest na pět minut za bitku.

43:07
    Máme tady bitku mezi McLarenem a Scottem.

40:01

Druhá část je minulostí a viděli jsme v ní domácí obrat. Toronto před startem třetiny sice ztrácelo, ale dokázalo smazat hubený náskok a dostat se do vedení.

Střely po druhé třetině: 25-19.

40:00

Jakub Vais

Góly a asistencie: 22. Phaneuf (Kessel, Franson), 39. Riemsdyk (Kessel, Kostka), 55. Riemsdyk (Franson, Phaneuf) - 14. Ennis (Stafford)

Toronto Maple Leafs: Scrivens (Reimer) - Phaneuf, Holzer, Gunnarsson, Kostka, Fraser, Franson - Kessel, Bozak, van Riemsdyk - Komarov, Grabovskij, Kulemin - MacArthur, Kadri, Orr - Brown, McClement, McLaren.
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) - Regehr, Myers, Ehrnhoff, Sulzer, Weber, Brennan - Pominville, Hodgson, Vanek - Foligno, Ennis, Kaleta - Gerbe, Hecht, Ott - Scott, Porter, Stafford.

Rozhodca: Jackson, Morton - Cherrey, Kovachik

Diváci: 19 473